Культура народів світу

Анонси
Новини

Календар заходів
Конкурси
Проекти

Бібліотеки для юнацтва
Про бібліотеку
Послуги бібліотеки
страница о насФонд бібліотеки
Віртуальна довідка
Обговорюємо книгу
Фахівцям
Спонсори і партнери

Електронний каталог

Державна бібліотека України для юнацтва: фахівцеві
Читання
Мені є що сказати! (творчість)
Щоб пам'ятати: історія України
Здоровий спосіб життя
Суспільство
Відкриття
Інформаційна культура
Нетикет: культура мережевого спілкування

Встанови наш банер!
 Державна бібліотека України для юнацтва

<a href="http://www.4uth.gov.ua/" target="_blank"><img src =”http://www.4uth.gov.ua
/images/4uth_gif.gif” alt="Державна бібліотека України для юнацтва" width="88" height="31" border="0"></a>

В приміщенні ДЗ «Державної бібліотеки України для юнацтва» 13 квітня 2013 року відбулась оглядова  лекція «Північноамериканська  індіанська культура. Діти природи та її нащадки» в рамках проекту «Культура народів світу».
Представник українського клубу індіанської культури розповів про народи Північної Америки, оглядово висвітлив їх історію та складний шлях, багатосотрічну боротьбу за виживання.  Метою існування клубу є збереження  найбільших цінностей культури, їх презентація загалу. Серед кольорового розмаїття світових культур американські індіанці посідають не останнє місце. Самобутні традиції,  жива міфологія, мистецтво у всіх його сферах – все це сьогодні підтримується нащадками американських народів. І не тільки корінні індіанці живуть у своєму світі, красою та гармонією їх традицій та культури цікавляться різні країни. Україна не поступається їм в цьому.
Український клуб індіанської культури – це група молоді, що на серйозному рівні реконструює самобутню культуру північноамериканських народів. Вони підтримують зв’язки з корінним населенням, обмінюються досягненнями, приймають гостей. Клуб індіанської культури займається і просвітницькою діяльністю, демонструючи красу та незвичність світу індіанців. Матеріальна спадщина, духовні аспекти буття, старожитності, танці та співи, музика, історія Америки в її первинному вигляді  та після приходу європейців  – це те, чим цікавляться учасники проекту.  Український клуб індіанської культури презентував свою творчість та реконструкцію культури на фестивалі ленд-арту в с. Могриця Сумської області, де члени клуб проводили майстер-класи та демонстрували національне індіанське житло. Клуб брав участь у зйомках фільму «Той, хто пройшов через полум’я» (український пригодницький  біографічний  фільм).
Крім оглядової лекції клуб провів майстер-клас матеріальної культури: ловці снів, розказав про індіанські жіночі прикраси. Глядачам були продемонстровані приклади матеріальної культури індіанців, їх одяг, ритуальні речі, прикраси, приладдя для полегшення побуту тощо.

 

Останнє поновлення:
14.12.2016 14:11

????? ??????????????????????? ????????

Copyright © 2002-2016. Державна бібліотека України для юнацтва

  Цена 4uth.gov.ua Яндекс цитирования Яндекс.Метрика