Співпраця з центром "Десантник"

Анонси
Новини

Календар заходів
Конкурси
Проекти

Бібліотеки для юнацтва
Про бібліотеку
Послуги бібліотеки
страница о насФонд бібліотеки
Віртуальна довідка
Обговорюємо книгу
Фахівцям
Спонсори і партнери

Електронний каталог

Державна бібліотека України для юнацтва: фахівцеві
Читання
Мені є що сказати! (творчість)
Щоб пам'ятати: історія України
Здоровий спосіб життя
Суспільство
Відкриття
Інформаційна культура
Нетикет: культура мережевого спілкування

Встанови наш банер!
 Державна бібліотека України для юнацтва

<a href="http://www.4uth.gov.ua/" target="_blank"><img src =”http://www.4uth.gov.ua
/images/4uth_gif.gif” alt="Державна бібліотека України для юнацтва" width="88" height="31" border="0"></a>

3 грудня Центр військово-патріотичного та спортивного виховання молоді "Десантник", з яким ми взаємодіємо з листопада 2014 р., запросив працівників відділу зв'язків з громадськістю ДЗ ""Державна бібліотека України для юнацтва", на відкриття власної бібліотеки. Подія зібрала більше двадцяти учасників: представників адміністрації Центру "Десантник" на чолі з директором В. Кічігіним, тренерів, педагогів і вихованців, а також поетесу Яніну Косаківську.

Слово для привітання було надано директору В. Кічігіну, який відзначив важливість створення бібліотеки Центру, її значущість для виховання підростаючого покоління.

Представники ДЗ "ДБУ для юнацтва", завідувач відділу зв'язків з громадськістю Наталія Боговін та методист Наталія Миколенко, привітали Центр із створенням бібліотеки та подарували їй фотоальбом "Печерськ: погляд крізь століття" і диски "Дитячої колекції", спрямовані на виконання комплексної програми розвитку української мови

Заступник директора Центру С. Анікеєва проінформувала присутніх про підписання Угоди про співпрацю між ЦВПСВМ "Десантник" і ДЗ "Державна бібліотека України для юнацтва".

Одна з авторок поетичної збірки "Євромайдан. Лірична хроніка" Яніна Косаковська, прочитавши свої вірші та побажавши всім миру і злагоди, подарувала бібліотеці Центру "Десантник" і Державній бібліотеці України для юнацтва свою поетичну збірку з автографом.

Завідувач новоствореної бібліотеки Ю. Шевела розповів про її передісторію, тематику та перспективний план роботи. Усі бажаючі мали можливість здійснити екскурсію Центром, ознайомитись з виставками літератури, та відвідати музеї "Історії Володимирського кадетського корпусу" та "Фантастики, космонавтики і авіації".

Свої враження від почутого і побаченого ми залишили в книзі відгуків. Свято завершилось теплим, дружнім спілкуванням та чаюванням.

Останнє поновлення:
14.12.2016 14:11

????? ??????????????????????? ????????

Copyright © 2002-2016. Державна бібліотека України для юнацтва

  Цена 4uth.gov.ua Яндекс цитирования Яндекс.Метрика