Культура народів світу

Анонси
Новини

Календар заходів
Конкурси
Проекти

Бібліотеки для юнацтва
Про бібліотеку
Послуги бібліотеки
страница о насФонд бібліотеки
Віртуальна довідка
Обговорюємо книгу
Фахівцям
Спонсори і партнери

Електронний каталог

Державна бібліотека України для юнацтва: фахівцеві
Читання
Мені є що сказати! (творчість)
Щоб пам'ятати: історія України
Здоровий спосіб життя
Суспільство
Відкриття
Інформаційна культура
Нетикет: культура мережевого спілкування

Встанови наш банер!
 Державна бібліотека України для юнацтва

<a href="http://www.4uth.gov.ua/" target="_blank"><img src =”http://www.4uth.gov.ua
/images/4uth_gif.gif” alt="Державна бібліотека України для юнацтва" width="88" height="31" border="0"></a>

„Дело тонкое Восток - это Вам не прыг да скок!
Прекрасный танец живота - загадка, тайна, красота!
Шаги , вращенья, шимми, тряска - не просто танец,-  это сказка!”

Бути красивою  та жіночною – питання, що хвилює практично кожну жінку у світі. А що може бути жіночніше за східний танець? Пластичність ліній і рухів, виваженість реакцій, увиразнити кожний крок, погляд, жест. Вечірка «Східні танці», відбулась 19 квітня і була присвячена саме традиційним та особливим танцям східної культури. Приурочена до Міжнародного дня танцю (29 квітня), вечірка стала своєрідною емоційною та рухливою даниною весні, красі, здоров’ю та жіночності.
Ведуча, Миколенко Наталія розповіла гостям історію походження східного танцю, філософія якого  – любов до себе, самовираз, володіння тілом і душею. Демонструвала дива східного танцю та чарівної пластики керівник клубу «Казки Сахари» Тетяна Лучкова. Вона об’єднала однодумців, які захоплювались східною культурою, створивши своєрідний осередок творчих людей, її мета надати можливість всім бажаючим відчути на собі чарівність bellydance. Викладач київської філії школи східного танцю «Хабібі» Аміна показала свою високу майстерність виконання східного танцю. Східний танок живота це не тільки блискуча техніка виконання, але й чуттєвість, сексуальність, музичність і артистизм. Важливо вміти викласти танок живота як спокусу, гру, а допомогає у цьому віртуозність і техніка виконання. Це танок, що зміцнює здоров’я та піднімає життєвий тонус.
Серед танців був і войовничий танок з шаблею, що має, за легендою, єгипетське походження, але останнім часом приєднаний до східних через свою характерну відвертість та пластику.
Майстер-клас елементів східного танцю завершив вечірку. Всі бажаючі (тобто практично всі гості заходу!) взяли у ньому участь. Викладач танців з колективу «Казки Сахари» Тетяна Лучкова майстерно показала основні елементи пластики та послідовність рухів. Нехай не відразу все вдавалось повторити, нехай якісь рухи здавались смішними, але коли вдається по справжньому розслабитися – отримуєш справжній кайф.

Л.П. Драпалюк, О.Л. Петрова

Читати повністю

 

Останнє поновлення:
14.12.2016 14:11

????? ??????????????????????? ????????

Copyright © 2002-2016. Державна бібліотека України для юнацтва

  Цена 4uth.gov.ua Яндекс цитирования Яндекс.Метрика