Ласкаво просимо!

Анонси
Новини

Календар заходів
Конкурси
Проекти

Бібліотеки для юнацтва
Про бібліотеку
Послуги бібліотеки
страница о насФонд бібліотеки
Віртуальна довідка
Обговорюємо книгу
Фахівцям
Спонсори і партнери

Електронний каталог

Державна бібліотека України для юнацтва: фахівцеві
Читання
Мені є що сказати! (творчість)
Щоб пам'ятати: історія України
Здоровий спосіб життя
Суспільство
Відкриття
Інформаційна культура
Нетикет: культура мережевого спілкування

Встанови наш банер!
 Державна бібліотека України для юнацтва

<a href="http://www.4uth.gov.ua/" target="_blank"><img src =”http://www.4uth.gov.ua
/images/4uth_gif.gif” alt="Державна бібліотека України для юнацтва" width="88" height="31" border="0"></a>
Літопис подій

2016

Майстерня зимових справ для дітей загиблих воїнів АТО

У творчому, казковому просторі Американського Дому 23 грудня 2016 р. працювала "Майстерня зимових справ". Українські воїни та їх рідні, арт-терапевти, художники, волонтери творили разом, щоб діти воїнів, які несуть вже небесну варту, отримали новорічну чи різдвяну листівки від їх побратимів. Організатори: БФ "Сфера добра", ВГО"Арт-терапевтична асоціація" та "Державна бібліотека України для юнацтва" 


Майстер-клас від Леди Іванової "Foto-Занурення"

20 грудня 2016 р. старшокласники київської гімназії №179 мали змогу урізноманітнити своє позашкільне дозвілля за допомогою теоретичного майстер-класу від LEDИ, висококваліфікованого майстра фотографії. 
Захоплююча і повчальна розповідь майстра зі своїм баченням мистецтва фотографії, на прикладі власних робіт, викликала значний інтерес серед зацікавленої молоді, яка дізналася від Леди багато секретів вдалого фото.
Щиро дякуючи нашій запрошеній гості, усі присутні на заході, цікаво та змістовно провели час!

Різдвяна містерія;

20 грудня 2016 р.працівники відділу літератури іноземними мовами провели захід «Різдвяна містерія», присвячений різдвяним традиціям у Великобританії.
Інформ-колаж відвідали учні 5-х класів спеціалізованої школи
ім. Казимира Гапоненка № 110. Вони ознайомилися з тематичною презентацією, переглянули  уривок відеофільму «Festivals in Britain» англійською мовою, разом з героями відеоролика заспівали ChristmasCarol та отримали солодкі подарунки.

Передача книг сім'ям воїнів АТО Юрій Герасимчук, голова Ради ветеранів та учасників АТО Голосіївського району м. Києва, звернувся з проханням до Державної бібліотеки України для юнацтва про передачу книг для учнівської молоді Донецької області. Бібліотекарі відгукнулися на це прохання, і 16 грудня 2016 р. відбулась передача книжок з обмінного фонду ДБУ для юнацтва. Подробиці>>
Соціально-реабілітаційний проект "Відважний воїн"

11 грудня 2016 р. відбулося перше змагання з кросфіту серед ветеранів АТО у рамках соціально-реабілітаційного проекту "Відважний воїн".

Державній бібліотеці України виступила в ролі одного з партнерів в організації цього заходу.

Зупини насильство - захисти себе

"Зупини насильство – захисти себе!", під таким гаслом 7 грудня 2016 р. В ДБУ для юнацтва відбулась зустріч з начальником відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України, українським громадським діячем, правозахисником, політв’язнем кучмівського режиму, добровольцем оборони України в зоні АТО Миколою Петровичем Ляховичем. Подробиці...

Тиждень права в бібліотеці 2016
З 5 по 9 грудня 2016 року для формування і задоволення інформаційних потреб читачів з правознавчих питань в Державній бібліотеці України для юнацтва пройшов "Тиждень права" (Відділ довідково-інформаційного обслуговування).
Завершальна літвечірка NaNoWriMo 2016 4 грудня 2016 року відбулась завершальна літвечірка міжнародного письменницького марафону NaNoWriMo-2016.
Прес-конференція на тему: «Соціальна складова реабілітаційного проекту для інвалідів АТО “Відважний воїн”»
29 листопада 2016 р. о 14:00 в Укрінформі за участі Державної бібліотеки України для юнацтва відбулася прес-конференція на тему: «Соціальна складова реабілітаційного проекту для інвалідів АТО “Відважний воїн”»
Таіс Золотковська 27 листопада 2016 р. в рамках програми "Приходь та пиши!" (Come write in!) молодих авторів на письменництво надихала Таіс Золотковська, «Лінія зусилля» якої була написана в 2015 р. під час міжнародного письменницького марафону «NaNoWriMo».
Видання року Обласних бібліотек України для юнацтва та молоді

З метою підвищення якості, актуальності і популяризації видавничої продукції мережі бібліотек для юнацтва, молоді у 2016 р. Державна бібліотека України для юнацтва ініціювала та провела Всеукраїнський конкурс «Видання року ОБЮ, ОБМ». Умови та порядок проведення Конкурсу були визначені Положенням, опублікованим у першому номері інформаційного вісника «Бібліосвіт» за цей рік та на сайті бібліотеки. Регіональні, районні, сільські книгозбірні активно відгукнулись на ініціативу. На Конкурс надійшло 100 друкованих і електронних видань із 14 областей України (у номінації «Методичний матеріал» – 36; у номінації «Інформаційний вісник» – 32; у номінації «Дайджест» – 17; у номінації «Бібліографічне видання» – 15). Подробиці>>

VI Школа молодого бібліотекаря 2016
23 листопада 2016 р. в Державній бібліотеці України для юнацтва пройшла
VI Школа професійної майстерності «Молодий професіонал бібліотеки для юнацтва». До нас завітали понад 30 молодих бібліотекарів з областей України та Києва, які цікавляться обраним фахом та бажають розвиватися і далі у своїй професії. Дедальніше>>
Зустріч з Олексієм Кононенко

У Державній бібліотеці України для юнацтва з 14 по 18 листопада пройшов Тиждень толерантності
Мультимедійні уроки «Абетка толерантності» , «Мистецтво бути толерантним» та «Ксенофобія: серйозний погляд»; гра-подорож «Європа без кордонів»; година толерантності «Бібліотека – територія толерантності»; лекція-тренінг «Толерантність – ментальна риса свідомості українського народу», – саме ці заходи були проведені до Міжнародного дня толерантності.
Заходи пройшли не тільки у бібліотеці, а й за її межами, а саме у Новосілківській загальноосвітній школі.
Також до Тижня толерантності у залах бібліотеки були оформлені різні за формами тематичні виставки друкованих видань

Творча зустріч з Олександром Афоніним - президентом Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів
15 листопада 2016 р. пройшла творча зустріч з Олександром Афоніним - президентом Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів, заслуженим працівником культури України, відомим поетом та громадським діячем. Детальніше>>
Зустріч з Олексієм Кононенко

14 листопада 2016 р. до Державної бібліотеки України для юнацтва був запрошений на зустріч з українською молоддю сучасний поет, прозаїк, журналіст, член Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України Олексій Кононенко. Детальніше>>

Прес-конференція "Патріотизм - мода чи самосвідомість нації?"

8 листопада з ініціативи Державної бібліотеки України для юнацтва в Укрінформі відбулася цікава і змістовна дискусія «Патріотизм – мода чи самосвідомість нації?».

А 9 листопада до бібліотеки завітало на захід понад 120 учнів навчальних закладів Голосіївського району, щоб поспілкуватися з «голосом» Майдану Володимиром Гонським, який провів майстер-клас з патріотичного виховання та своїми піснями підняв дух слухачів, Костянтином Вінніченком та Юрієм Герасимчуком – головою ради ветеранів та учасників АТО Голосіївського району. Детальніше>>

Задля людської гідності, миру та розвитку

1 листопада з нагоди 70-ї річниці ООН у Державній бібліотеці України для юнацтва відбулася пізнавальна та змістовна зустріч із директором Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ООН) в Україні паном Янтомасом Хімстра (Нідерланди).

Детальніше>>

Європейський тиждень коду в Державній бібліотеці України для юнацтва
#codeEU Європейський тиждень коду розпочался в Державній бібліотеці України для юнацтва для ліцеїстів УФМЛ КНУ ім.Т.Шевченка зі знайомства з цією ініціативою та можливостями, які надають бібліотеки для #GenerationCode.
ComeWriteIn
У вересні-жовтні 2016 р. місцева спільнота «NaNo в бібліотеці» на базі Державної бібліотеки України для юнацтва влаштувала живе обговорення за минулорічними архівами масового онлайн-курсу «Як письменники пишуть прозу-2015» (How Writers Write Fiction-2015)  від Міжнародної письменницької програми Університету Айови, і разом пройшли усі 7 тижнів навчання. 
Детальніше>>>

Наша спадщина

27 вересня 2016 р. в приміщенні Митрополита Національного заповідника «Софія Київська» відбулася прес-конференція, присвячена старту Всеукраїнського патріотичного культурно-освітнього проекту «Всесвітня спадщина ЮНЕСКО в руках молоді». Цей проект спрямований на усвідомлення важливості збереження універсальних цінностей національної та всесвітньої культурної спадщини для теперішнього і майбутнього поколінь, розвиток міжкультурного діалогу, підвищення рівня толерантності та виховання патріотизму, поваги до української мови, культури, національних традицій. Детальніше>>

Державна бібліотека України для юнацтва запрошує 1-го вересня на
День відкритих дверей,
що присвячений Дню знань:
«Від проголошення Незалежності до нової України. До 25-ї річниці Незалежності України»

Програма заходу

Літературний курс Павла Дими "Створюємо бестселер"
У квітні-червні 2016 р. починаючі автори прослухали Літературний курс "Створюємо бестселер".
7 зустрічей з аналізом видатних оповідань і кінохітів, що приголомшили світ провів для спільноти «NaNo в бібліотеці» письменник, психолог, автор чотирнадцяти романів Павло Дима.
Детальніше>>
Виставка картин "Враження" 2016 р.
З 17 травня до 27 червня 2016 року в Державній бібліотеці України для юнацтва проходила виставка картин "Враження" де були представлені роботи чотирьох художників з Київської мозаїчної майстерні: Маріанни Барбарової, Анни Карп’юк, Ігоря Костенка та Олександра Маслюкова, виконані в різноманітних живописних техніках. Детальніше>>

Державна бібліотека України для юнацтва долучилася до проведення Дня Європи в Україні.
         21 травня на Михайлівській площі нами була проведена шанс-вікторина «Європейський калейдоскоп».
 Усі бажаючі мали нагоду показати свої знання з літератури, культури, історії та сьогодення країн Європи, а переможці вікторини отримали заохочувальні призи.

Виставка робіт Анастасії Рак (березень 2016 р.)

"Анастасія, що вчила Париж малювати..."

29 березня 2016 року у приміщенні Державної бібліотеки України для юнацтва відбулася виставка  живопису на склі члена Національної спілки митців народного мистецтва України, заслуженого майстра народної творчості, лауреата премії імені Катерини Білокур, Анастасії Рак.

Зустріч з Юрієм Шевелою, бібліографом, колекціонером, фундатором Музею фантастики і космонавтики (березень 2016 р.)

21 березня 2016 року ми мали нагоду познайомитись із Юрієм Шевелою як із бібліографом та колекціонером української фантастики, завідувачем секції науково-просвітницького проекту «Вселенная, пространство, время», фундатором Музею фантастики і космонавтики.

Детальніше>>

17 березня 2016 року працівниками відділу літератури іноземними мовами був проведений мультимедійний урок здоров’я «Заповіді здоров’я».
Як дбати про своє здоров’я,  що означає поняття  «здоровий спосіб життя» та які його складові, про корисні та шкідливі звички йшла мова під час уроку.
Учасникам заходу, учням 5-го класу гімназії № 179, була запропонована  мультимедійна презентація. А ще вони переглянули та прокоментували  відеосюжети на тему здорового способу життя, відповіли на запитання тематичної вікторини.

Тиждень профорієнтації 2016

17 лютого 2016 року у залі відділу літератури іноземними мовами відбулася презентація IT-професій «Моя професія – моє майбутнє» за участю Констянтина Володимировича Полішко, провідного інженера кафедри теоретичної та прикладної механіки механіко-математичного факультета Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Захід був підготовлений і проведений у рамках загальнобібліотечного Тижня профорієнтації.

Україна Соборна

11 лютого 2016 року працівники відділу літератури іноземними мовами провели мультимедійний урок патріотизму «Україна Соборна».
Захід був підготовлений на прохання вчителя  для учнів 5-го класу гімназії № 179. Учасники заходу переглянули мультимедійну презентацію, документальний відеофільм про історію Дня Соборності України та відповіли на запитання тематичної вікторини.

Тиждень іноземних мов

У лютому 2016 року працівники відділу літератури іноземними мовами долучилися до проведення Тижня іноземних мов, що проходив у гімназії № 179.
9-11 лютого у бібліотеці були проведені уроки англійської та німецької мов.
Мультимедійні програми «EnglishLand. Англійська мова: цікаві факти»,  «It is interesting to know. Great Britain»  були підготовлені та проведені нами на уроках англійської мови.
На уроки німецької мови була підготовлена та проведена віртуальна подорож «Образ Німеччини».

2015

Тиждень права

В рамках загальнобібліотечного Тижня права працівники відділу літератури іноземними мовами підготували та провели двічі мультимедійний урок права «Правовий лікбез».
9 та 10 грудня 2015 року уроки відвідали учні сш № 186 і гімназії № 179. Вони переглянули мультимедійну презентацію «Знаємо права, виконуємо обов’язки», прокоментували запропоновані їм відеосюжети та відповіли на запитання тематичного квізу.

Передостанній день осені – холод, перший мокрий сніг з дощем … Хочеться бути дома й дивитися телевізор. Але 29 листопада, незважаючи на прикрі природні умови, тут, у Бібліотеці, було по-літньому тепло. Працівники відділу зв’язків з громадськістю втретє провели «Східну вечірку» (з циклу заходів «Культура народів світу»). У вечірці брали участь 10 столичних аматорських танцювальних колективів різного рівня.

 

Професійний простір: вивчаємо, організовуємо, навчаємо.

Відповідно до Плану роботи Державної бібліотеки України для юнацтва на 2015 р.,
26 листопада цього року одночасно відбулися V Школа професійної майстерності «Молодий професіонал бібліотеки для юнацтва» та Всеукраїнська робоча зустріч «Бібліотекар як соціолог».

 

Тиждень толерантності

У листопаді 2015 року, у рамках загальнобібліотечного Тижня толерантності, працівники відділу літератури іноземними мовами підготували та провели мультимедійний урок толерантності «Толерантність – це…» та мультимедійну програму «Традиції привітання народів світу».
Заходи відвідали учні гімназії № 179 та  спеціалізованої школи
ім. Казимира Гапоненка №110 з поглибленим вивченням французької мови. Вони ознайомилися з  мультимедійними презентаціями, переглянули тематичні відеосюжети та прокоментували їх, відповіли на запитання тематичного квізу.

Гогольфест

15-16 жовтня 2015 року відбулась Всеукраїнська Школа керівника «Європейська інтеграція для юнацьких та молодіжних бібліотек України»

Гогольфест

12 жовтня у рамках загальнобібліотечного проекту "Тиждень юного патріота" та з нагоди Дня Захисника України відбулася презентація Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "ДЖУРА" для учнів 7-8 класів шкіл Голосіївського району м. Києва за участю Голови Ради козацьких отаманів України, керівника Головного штабу Всеукраїнської гри "Джура" Гриви Анатолія Миколайовича та учасника гри, джури Лубського Андрія.

Гогольфест

Державна бібліотека України для юнацтва до Року Європи в Україні 7 жовтня провела зустріч з представниками Представництва Європейського Союзу в Україні. Україна є партнером програм Євросоюзу і має право брати участь у конкурсах, відкритих для країн «Східного партнерства». Про ці програми представники Євросоюзу розповіли учнівський та студентській молоді м. Києва

Фотозвіт

Гогольфест

19-27 вересня 2015 для гостей та учасників фестивалю#ГогольФест2015 #ДБУдляюнацтва в партнерстві з #УБАзапропонувала кілька інформаційних інтеракцій від сучасної бібліотеки.

 #Заходи, що представляла Державна бібліотека України для юнацтва спільно з УБА під час #gogolfest2015

Фотозвіт

Круглий стіл
24 вересня 2015 року в нашій Бібліотеці відбувся круглий стіл «Соціальна реклама в українському інформаційному просторі». Партнерами цього заходу були Проект професійної психологічної допомоги «ПСИХОЛАД» та Майстерня реклами «АРТ ОК».
Вересневі студії

9 вересня в Бібліотеці пройшли  традиційні «Вересневі студії» для вчителів історії, правознавства та географії  в партнерстві з Управлінням освіти Голосіївського району.

Всеукраїнський конкурс соціального плакату «Шлях до моєї країни»

1 вересня 2015 року стартував II-й Всеукраїнський конкурс соціального плакату «Шлях до моєї країни».
З 1 по 30 вересня в Читальному залі бібліотеки діяла виставка учасників та переможців конкурсу.

Урок патріотизму

1 вересня у залі відділу літератури іноземними мовами спільно з відділами абонементу та періодичних видань був проведений урок патріотизму «Любіть Україну, всім серцем любіть!». На урок були запрошені учні 6-го класу гімназії № 179.

До уроку патріотизму у залі була оформлена книжкова виставка «З Україною в серці».

До Дня молоді

25 червня - Антикризовий Бібліокемп для молоді Голосієва в ДБУ для юнацтва

Проблемне навчання бібліографів

18-22 травня ДБУ для юнацтва спільно з Національною академією керівних кадрів культури і мистецтв організували та провели проблемне навчання бібліографів обласних бібліотек для юнацтва , молоді "Бібліографічна діяльність юнацьких бібліотек в епоху цифрових комунікацій"

24 квітня - ДБУ для юнацтва в Мистецькій лабораторії Арсеналу ідей
Книжковий арсенал
Семінар з авторського права

23 квітня в ДБУ для юнацтва відбувся Всеукраїнський семінар бібліотекарів "Проблема авторського права у використанні електронних книжок"
.

Поетичний слем

19 квітня у відділі мистецтв в рамках загальнобібліотечного Тижня юнацької книги вперше відбувся поетичний слем...
Поезія... Чи потрібна нам у житті ця річ? Чи потрібно їй приділяти стільки часу? Чи, можливо, їй давно уже слід заблукати у минулому? На ці запитання ми маємо тільки одну відповідь. Так, поезія безперечно потрібна нам у житті, потрібна як чисте повітря, як сонце, як їжа і вода, як спілкування...
.

З Владою Литовченко

10 квітня 2015р. у Державну бібліотеку України для юнацтва в рамках загально бібліотечногоТижня філософії життя із лекцією на тему: "Історико-культурна й природна спадщина ЮНЕСКО в Україні" завітала ВЛАДА ЛИТОВЧЕНКО, ст. викладач Міжнародного університету "Україна", активний громадський діяч. За позитивними відгуками присутніх студентів, учнів старших класів, співіробітників та гостей бібліотеки, захід відбувся на високому професійному рівні.

Гармонія життя

10 квітня 2015 року
В рамках загальнобібліотечного проекту :Тиждень філософії життя в читальному залі пройшов інтерактивний урок-презентація "Гармонія життя" для учнів 6-х класів ЗОШ №85.

sos тютюнопаління

6 квітня 2015 року у рамках загальнобібліотечного Тижня філософії життя був проведений урок-застереження „SOS: тютюнопаління”.
     Урок відвідали учні 7-го класу гімназії №179 та учні 9-го класу Українського фізико-математичного ліцею.
      До уроку  була розгорнута тематична поличка друкованих видань „Кишеньковий убивця: правда про тютюнопаління”.
       Захід супроводжувався  переглядом відеофільму „Вся правда о табаке”.

Майстер-клас з Зоєю Сташук

3 квітня 2015 р. напередодні Великодня, в рамках молодіжної вітальні "Живе спілкування" у відділі мистецтв ДБУ для юнацтва відбувся майстер-клас із виготовлення писанок, який вела Зоя Вікторівна Сташук, заслужений майстер народної творчості України.
Такі заходи спонукають користувачів бібліотеки до пошуку інформації щодо виготовлення писанок, закладають глибокі знання про історію українського народу, формують загальнолюдські цінності.

Нам - 40 років!

1 квітня 2015 року на урочисту святкову програму, присвячену 40-річчю від дня заснування (1 квітня 1975 року) Державної бібліотеки України для юнацтва, завітали шановні гості: представники органів влади, колеги, партнери, письменники,книговидавці, друзі і читачі бібліотеки.
На адресу бібліотеки-ювіляра пролунало багато щирих слів вдячності за багаторічну плідну працю. З нагоди ювілею працівникам бібліотеки було вручено відзнаки від Міністерства культури України та Української бібліотечної асоціації.

Лідія Данильчук - моновистава Сон
24 березня 2015р. з нагоди Міжнародного дня театру, в рамках  молодіжної вітальні «Живе спілкування» у відділі мистецтв ДБУ для юнацтва відбулася моновистава «Сон. Комедія» за поемою Т. Г. Шевченка (режисер - І. Волицька ) Творчої майстерні «Театр у кошику» (Центр театрального мистецтва ім. Л. Курбаса) за участі Лідії Данильчук, заслуженої артистки України, лауреата премії ім. І.П.Котляревського
Шлях до моєї країни
25 лютого 2015 р. в Національно історико-архітектурному музеї «Київська фортеця» відбулося відкриття І Всеукраїнської виставки-конкурсу соціального плакату «Шлях до моєї країни». Захід був організований Проектом професійної психологічної допомоги «ПСИХОЛАД» та Рекламною агенцією «АРТ ОК» за підтримки Міністерства культури. Наша бібліотека брала безпосередню участь у рекламі цього конкурсу: вона надіслала оголошення про нього до всіх ОБЮ, привернувши, таким чином, до виставки увагу юнацтва з різних кутків України.
6 лютого 2015 року у залі відділу літератури іноземними мовами, в рамках загальнобібліотечного Тижня профорієнтації, була проведена презентація професії перекладача „Старт у професію”.
Презентація пройшла за участі старшого викладача кафедри іноземної філології і перекладу Національного університету біоресурсів і природокористування України О.П. Пилипенко.
Олена Пилипенко розповіла старшокласникам гімназії № 179 про особливості професії перекладача, про необхідні для цієї професії риси характеру.
Також учасники заходу переглянули тематичні відеосюжети англійською та німецькою мовами.

3 лютого 2015 року відділом літератури іноземними мовами
була проведена мультимедійна презентація
„Жива планета Джеральда Даррелла”.
Вона була присвячена 90-річчю від дня народження
визначного англійського письменника-анімаліста,
зоолога та мандрівника.
Презентацію відвідали учні 5-го класу гімназії № 179.

3 лютого 2015 р. нашу Бібліотеку відвідала Наталія Данилюк з Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта». До фондів книгозбірні було передано: реферативні журнали, видання серії «Бібліотека Всеукраїнської екологічної ліги», комплект із десяти еколого-географічних мап «Україна: екологічна небезпека», роботи учасників конкурсу «Мій голос я віддаю на захист природи», матеріали Всеукраїнського тренінг «Безпечний спосіб життя»  тощо.


2 лютого рамках "Тижня профорієнтації" у відділі мистецтв
ДЗ "ДБУ для юнацтва" відбулось ток-шоу
"Люди незвичних професій"

Незвичні, творчі люди – невід’ємна частина нашого суспільства. Та частина, яка часто рухає його вперед.
До нас завітали:
Рост Дикой – професійний стиліст – шопер;
Засновник агентства Sweet Jumble;
Входить у трійку ТОП стилістів України (за версією журналу «Кореспондент» та порталу IZUM ua);
Юлія Дикая - Муза. Консультант з натхнення і самореалізації.
Студенти кафедри пантоміми Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтва.

Всеукраїнська громадська організація «Українська бібліотечна асоціація» стала переможцем конкурсу проектів Європейської культурної фундації та у 2015 році впроваджує проект, спрямований на розвиток туризму у м. Києві.
Координатор проекту - ДЗ "ДБУ для юнацтва"
5 січня розпочався перший етап.
30 січня відбулась перша зустріч волонтерів, які надалі будуть працювати над створенням прогулянок по місту.
Зібрані групи волонтерів, які, згідно умов проекту, в лютому-березні розроблять оригінальні авторські екскурсійні маршрути м. Києвом.

 

29 січня в рамках загальнобібліотечного проекту
"Тиждень профорієнтації" відділ читальних залів спільно з
Голосіївським районним центром зайнятості провів
інформаційну годину "Чарівний світ професій"
для 10-х класів Гімназії № 179 м. Києва.


25 січня - вихідний з письменниками
У ДЗ "ДБУ для юнацтва" відбулась зустріч з українськими письменниками - фантастами Володимиром Арєнєвим та Олегом Сіліним.
В.Арєнєв презентував нове ілюстроване видання повісті "Душниця".
О.Сілін виступив з доповіддю "Фантастичне книговидання: українські автори у 2014 році."

У дні зимових канікул:

Зимові канікули

2014

Час кодувати! Ні про що не шкодувати.
Протягом тижня (8.12 - 12.12) запрошуємо користувачів
бібліотеки долучитися до глобальної освітньої
ініціативи #годинакоду #hourofcode.
Перші сертифікати отримано!

Година коду

7 грудня в ДЗ "ДБУ для юнацтва" відбулось
урочисте закриття письменницького марафону
NaNoWriMo

Рушник національної єдності
(фрагменти) у листопаді у відділі мистецтв
ДЗ "ДБУ для юнацтва"

25 листопада у залі відділу літератури іноземними
мовами відбувся захід „Англія відома й невідома”.

До заходу була оформлена книжкова
поличка „Туманний Альбіон. Англія”.

 

12-19 листопада в ДЗ "ДБУ для юнацтва" проходив
Тиждень толерантності,
присвячений Міжнародному Дню толерантності

16 листопада в ДЗ "ДБУ для юнацтва"
відбувся молодіжний культурно- розважальний захід
"Східна вечірка".
У заході взяли участь колективи та школи танцю м. Києва:
«Dance Hayat», «Казки Сахари», «Orient», «Shamira»,
«Хабібі», «Persia», «Срібна мавка», «Raks Medan»,
«Азіль», «Морська хвиля»
та  інші.
Пост-реліз: не тільки шелест сторінок у затишній читальній залі

13 листопада у відділі мистецтв ДЗ "ДБУ для юнацтва"
відбулась бесіда-діалог "Гармонія різноманітності"
за участю головного редактора та генерального
директора міжнародного проекту „Аутлук Проджект”
Дар’єю Карякіною

Зустріч з Дар"єю Карякіною 

2 листопада в ДЗ "ДБУ для юнацтва"
відбулась Літературна вечірка з нагоди початку
листопадового письменницького марафону NaNoWriMo

Міжнародний листопадний письменницький марафон

29 жовтня 2014 р. об 11 год.
(УКРІНФОРМ, вул. Б. Хмельницького, 8/16, ст. М. «Театральна»)
відбувся круглий стіл

          «Виховуємо патріотів: національно свідомих та сильних духом»

21 жовтня 2014 року з нагоди 70-річниці визволення
України від німецько-фашистських загарбників,
у ДЗ "Державна бібліотека України для юнацтва"
відбулася година пам'яті "Шляхами подвигу та слави"

Шляхами подвигу та слави 

3 жовтня у рамках Тижня бібліотеки, у відділі мистецтв відбулися:
пізнавальна година, майстер-клас та відкриття виставки виробів із соломи
за участі відомої народної майстрині-соломникарки,
члена Національної спілки народного мистецтва України,
керівника творчої майстерні "Solomiya art-studio"
ІРИНИ АНАТОЛІЇВНИ БІЛАЙ

Ірина Білай 

30 вересня з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек
у ДЗ "ДБУ для юнацтва" відбулась виставка
"Бібліотека має таланти"

15 вересня у відділі мистецтв з нагоди 120-річчя від дня народження
Олександра Петровича Довженка відбулася творча зустріч
"ЗЕМЛІ І ЛЮДСТВА ПОЛУМ'ЯНИЙ СИН"

Довженко

З 5 по 30 травня у відділі мистецтв бібліотеки
проходила виставка картин із природних матеріалів
Народного колективу "Флористика"

 

19 -23 травня 2014 року
за ініціативи Державної бібліотеки для юнацтва відбулось

проблемне навчання фахівців відділів автоматизації
обласних
бібліотек для юнацтва (молоді)

СУЧАСНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ
ТА ТЕХНОЛОГІЇ
WEB 2.0 У БІБЛІОТЕКАХ

23 квітня в ДЗ "ДБУ для юнацтва" відбувся захід "І буде ніч - Бібліоніч"

Про заходи, які відбулись в Державній бібліотеці України для
юнацтва під час Всеукраїнської молодіжної бібліоночі (стаття)

Бібліоніч

7 та 11 квітня 2014 року у рамках
загальнобібліотечного Тижня філософії життя були
проведені уроки-застереження „SOS: тютюнопаління”.
Уроки відвідали учні 7-го класу гімназії №179 та учні
9-го класу Українського фізико-математичного ліцею.

8 квітня в ДЗ "ДБУ для юнацтва"
відбулись коментовані перегляди книжкових виставок
до дня Чорнобильської трагедії в рамках Тижня філософії життя
та перегляд фільму "Битва за Чорнобиль"

"У полоні Снігової Діви":
3 квітня
у відділі літератури іноземними мовами ДЗ "ДБУ для юнацтва"
відбувся бенефіс казки Г.Х.Андерсена "Снігова королева".
Вперше ця казка побачила світ у 1844 році.

Виставки книг, що відбулись
в ДЗ "ДБУ для юнацтва",
присвячені 200-річчю від дня
народження Т.Г.Шевченка

виставка

Світовому значенню творчості Т.Г. Шевченка
був присвячений історичний екскурс „Нас єднає Шевченкове слово”,
який був проведений 20 березня 2014 року у залі
відділу літератури іноземними мовами.

6 березня у відділі мистецтв ДЗ "ДБУ для юнацтва"
проходив Імідж - коктейль в рамках Міжнародного року сім'ї
за участі ЮЛІЇ ДИКОЇ, Музи проектів Sweet Jumble та Sweetjumble,
консультанта з натхнення та творчої самореалізації, письменниці.
В програмі заходу:
- Муза для чоловіка або як ділитися натхненням у родині
- Взаємотворчість та взаємопідтримка
- Презентація книги "Терміново потрібна Муза"

День святого Валентина в нашій бібліотеці

11-й День безпечного Інтернету відзначався
у всьому світі у вівторок 11 лютого 2014

Темою цього дня є гасло:
"Давайте створимо найкраще в Інтернеті разом!"


День Безпечного Інтернету (2014)


5 лютого в ДЗ "Державна бібліотека України для юнацтва" у рамках Тижня профорієнтації відбулась зустріч, в якій активно взяли участь: професор, проректор з питань довузівської підготовки КиМУ РУДАКІВСЬКА Світлана Вікторівна, професор, директор Інституту телебачення, кіно і театру, Президент гільдії кіноакторів України, Президент міжнародного кінофестивалю "Стожари", заслужена артистка України ІЛЬЇНА Ніна Олександрівна та студенти ІІ курсу кафедри театральної майстерності КиМУ з уривками із творів відомих авторів.

Студентський квиток КиМУ №19 (7.02.2014)

Стаття, присвячена зустрічі, розміщена на сайті КиМУ

2013

28 листопада визначено переможців
Всеукраїнського конкурсу буктрейлерів
"Оживають герої на екрані у рекламі"

ПЕРЕМОЖЦІ

Конкурс буктрейлерiв

Playlist Youtube Всеукраїнського конкурсу буктрейлерів

26-28 листопада з ініціативи Державної бібліотеки
України для юнацтва відбулась Х ювілейна Школа керівника
«Бібліотеки для юнацтва в умовах реформування державної політики»


17 листопада в ДЗ "ДБУ для юнацтва" відбувся
культурно-розважальний захід "Східна вечірка"
із циклу заходів "Культура народів світу".
До участі були запрошені аматорські
колективи східного танцю м. Києва.


З 11 по 15 листопада 2013 року у ДЗ "ДБУ для юнацтва"
до Міжнародного дня толерантності
пройшов Тиждень толерантності.

Календар заходів

Толерантність - шлях до згоди

7 жовтня в приміщенні Українського національного
інформаційного агентства (УКРІНФОРМ) відбувся  круглий стіл
«Психологічне здоров’я підростаючого покоління»

28.09. Масмедіа про сучасну бібліотеку
напередодні Всеукраїнського дня бібліотек

З 1.09 по 1.10 в Виставковій залі бібліотеки
проходила виставка живопису та графіки
Катерини Залати "Малярія"

19липня у відділі мистецтв ДЗ "ДБУ для юнацтва"
у рамках Першого українсько-російського
фестивалю плейбек-театрів  «Плейбек-БОРЩІ»
відбувся круглий стіл
"Плейбек-театр як психологічна практика,
мистецтво та соціальний продукт:
можливості й застереження"


Київський плейбек-театр "Deja vu plus" в ДЗ «ДБУ для юнацтва»

26 червня у ДЗ «ДБУ для юнацтва»
пройшов книжковий фестиваль до ДНЯ МОЛОДІ

«МОЛОДЬ. ЛІТО. КНИГА.»

12 червня Спеціалізована київська школа №15
з поглибленим вивченням англійської мови
запросила до літнього табору
ДБУ для юнацтва.
На дітей чекала насичена пізнавально-розважальна програма.

31 травня колектив Державної бібліотеки України для юнацтва відвідав
Запорізьку обласну бібліотеку для юнацтва та острів Хортицю.

23 травня у ДЗ "ДБУ для юнацтва" на замовлення
Управління освіти Голосіївської районної в м.Києві державної адміністрації
був організований та проведений майстер-клас
«Техніки системної сімейної психотерапії в роботі шкільного психолога”.

20-24 травня ДЗ «ДБУ для юнацтва»
спільно з Національною академією керівних кадрів
культури і мистецтв організувала та провела проблемне
навчання для фахівців відділів обслуговування
«Бібліотека для юнацтва у відкритому інформаційному просторі».

17 травня у залі відділу літератури іноземними мовами
до Дня Європи в Україні пройшов захід „На побачення з Європою”.
Його відвідали учні 11-го класу гімназії № 179.

З 1 по 30 квітня в Виставковій залі бібліотеки
проходила виставка вітражного розпису
Ірини Терефери та Олени Кириченко
"Політ. Сяйво. Єднання"

З 22 по 26 квітня в ДЗ "ДБУ для юнацтва" проходив
Тиждень філософії життя
Календар заходів
Гра-вікторина "Моя Україна"

22 квітня у Відділі мистецтв ДЗ "ДБУ для юнацтва"
відбувся коворкінг з писанкарства із Зоєю Сташук.

Вечірка «Східні танці» відбулась 19 квітня і була присвячена
саме традиційним та особливим танцям східної культури.
Приурочена до Міжнародного дня танцю (29 квітня),
вечірка стала своєрідною емоційною та рухливою
даниною весні, красі, здоров’ю та жіночності.

в 2013 році інформаційному віснику
"Бібліосвіт" виповнюється 15 років.
19 квітня відбувся вебинар
за участю обласних юнацьких бібліотек,
дописувачів та редакційної колегії вісника.

17 квітня в приміщенні ДЗ «ДБУ для юнацтва»
відбулась міжнародна on-line конференція
"Мы разные, мы равные"

15 квітня в читальному залі пройшов літературний турнір
"Мандруємо світом літератури"

13 квітня в приміщенні ДЗ «Державної бібліотеки
України для юнацтва» відбулась оглядова  лекція
«Північноамериканська  індіанська культура.
Діти природи та її нащадки»

в рамках проекту «Культура народів світу».

12 квітня в приміщенні  УКРІНФОРМу відбулась
прес-конференція на тему:
  «Віртуальна реальність: як допомогти родині  вижити у сучасному світі».
Захід був організований за ініціативою 
ДЗ «Державної бібліотеки України для юнацтва»
та Секції дитячої та системної сімейної психотерапії
Київського осередку Української спілки психотерапевтів (УСП)

12 квітня у відділі мистецтв ДЗ «Державної бібліотеки України для юнацтва»
відбувся майстер-клас з Іриною Тереферою.
Вітражний розпис.

10 квітня у залі відділу літератури іноземними мовами
пройшов захід „Країна казок Шарля Перро” до 385-річчя
від дня народження відомого французького казкаря.

8 квітня у відділі мистецтв відбувся майстер-клас з апсайклінгу
за участі майстрині з Еко-майстерні UPCYCLER Анастасії Костенко
Мій улюблений фантастичний герой

5 квітня в рамках загальнобібліотечного проекту «Тиждень юнацької книги» та Дня фантастики у гості до Державної бібліотеки України для юнацтва завітав відомий письменник-фантаст, журналіст, кіносценарист,телеведучий, головний редактор журналу "Искатель.Украина" Андрій Всеволодович Дмитрук.

4 квітня в ДЗ «Державна бібліотека для юнацтва» в рамках Тижня юнацької книги
відбулася творча зустріч учнів 9-х класів гімназії № 179 Голосіївського району м. Києва
з Вікторією Рутковською (Вальковою), членом Національної спілки журналістів України, членом клубу «Волинянка» МГО «Волинське братство»

20 березня в рамках проекту Молодіжна вітальня
до Міжнародного дня театру
у відділі мистецтв відбувся перформанс
Київського плейбек-театру "Déjà vu plus"
ВІД ГЛЯДАЧА ДО АКТОРА

15 березня. Духовна велич Шевченка

15 березня у відділі періодичних видань презентація молодіжного журналу "Однокласник". Нагородження преможців Конкурсу "Твій погляд"-2012, який був проголошений серед читачів журналу.

13 та 14 березня в залі відділу літератури іноземними мовами
пройшов захід „Fushigi Nippon”.
Віртуальну подорож Японією здійснили учні 9-го класу
фізико-математичного ліцею та студенти III курсу НУБіПУ.
Вони дізнались про незвичайні традиції та культуру японського народу,
переглянули відеосюжети та відповіли на запитання тематичного квізу.

20 лютого у рамках Молодіжної вітальні "Живе спілкування"
відбулася презентація книги "Українські обличчя кіно й театру"

З 18 по 22 лютого в ДЗ "ДБУ для юнацтва"
проходив Тиждень профорієнтації

Календар заходів

12 лютого До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав:
12.02 – 15.02 виставка-реквієм «Згадаємо тих, хто воював за кордонами Вітчизни»
13.02 о 13-30 відео-перегляд та обговорення документальних фільмів
«Афганистан. Хождение по кругу»
«9 рота – как это было в реальности»

5 лютого. Відділ мистецтв ДЗ "ДБУ для юнацтва".
Імідж-коктейль від Оксани Карпус. Учні 7-го класу 286-ї середньоосвітньої школи м.Києва мали змогу здійснити захоплюючу подорож у світ анімаційного кіно.
Творча професія подовжує життя.

2012

13 грудня в ДЗ "ДБУ для юнацтва" проходив
майстер-клас з Мегашвидкочитання
"Як полюбити читати і читати багато"
під керівництвом Освітнього центру Андрія Сподіна
"Inten"

З 12 по 16 листопада в ДЗ "ДБУ для юнацтва"
проходив Тиждень толерантності

Календар заходів

Толерантність на противагу шовінізму і ксенофобії

14 листопада о 15:00
у відділі мистецтв ДЗ "ДБУ для юнацтва"
відбулася МИСТЕЦЬКА ГОДИНА
Подорож в історію музею
з нагоди 90-річчя від дня заснування
Київського Національного музею російського мистецтва

музей

У програмі заходу виступи:
-Мішеля Терещенко, нащадка відомого роду меценатів та благодійників

Терещенко

-Неллі Василівни Прокопенко, завідуючої науково-просвітницької роботи музею

 

До 100-річчя від дня народження Народного артиста України,
майстра художнього слова Андрія Сови

година-спомин
відбулася 9 жовтня у відділі мистецтв ДЗ "ДБУ для юнацтва"

З 3 вересня по 1 жовтня у Виставковій залі ДЗ "ДБУ для юнацтва"
проходила виставка живопису Тетяни Карамаш

карамаш

22 червня в ДЗ "Державна бібліотека України для юнацтва"
відбулася акція до Дня молоді:
Молодь.Літо.Книга.

День молоді

1 червня відбулося урочисте нагородження переможців
українсько-польського конкурсу-вікторини

"МИ ТВОРИМО ІСТОРІЮ РАЗОМ"

Переглянути фото

16 травня за організацією ДЗ "ДБУ для юнацтва"
в Національному інформаційному агентстві України
Укрінформ відбулась прес-конференція
"У житті, на полі грай за правилами"

З 2 по 30 квітня в ДЗ "Державна бібліотека України для юнацтва"
проходила персональна виставка живопису Тетяни Долі
"З любов'ю для Вас"

До дня Великодня
3 квітня о 9:00
у Відділі мистецтв відбувся безкоштовний
Майстер-класс "Світ писанки"


Проводила заслужений майстер
народної творчості, писанкарка
Зоя Сташук

 

Загальнобібліотечний проект
"Тиждень профорієнтації"
з 12.03.2012 р. до 16.03.2012 р.

«Людина творчої професії» – зустріч з Покалюком Володимиром Васильовичем, канд. геолог. наук, спелеологом

 

«Орієнтуємо на професію» - зустріч з завідуючою відділом з профорієнтації, психологом Смілою Тетяною Володимирівною Голосіївського центру зайнятості м. Києва

12 березня 2012 року у Відділі мистецтв ДЗ "Державна бібліотека України для юнацтва" відбувся Майстер-клас "Лялька-мотанка:більше ніж іграшка" за участю кандидата філологічних наук, викладача кафедри культурології НУБіПУ
Пузиренко Ярини Василівни

 

2 березня 2012 року у Відділі літератури іноземними мовами ДЗ "Державна бібліотека України для юнацтва"за сприяння Відділу культури Посольства Японії в Україні та за участю Українсько-Японського Центру пройшов Майстер-клас з кімоно.

1 березня 2012 року у Відділі літератури іноземними мовами ДЗ "Державна бібліотека України для юнацтва" пройшов захід "Загадкова Японія"

З 20 лютого до 27 березня 2012 року
персональна виставка живопису
Валерія Кисельова

 

Останнє поновлення:
30.04.2020 14:46

????? ??????????????????????? ????????

Copyright © 2002-2020. Державна бібліотека України для юнацтва

  Настоящий ПР 4uth.gov.ua Цена 4uth.gov.uaRated by PING Rated by MyTOP