Для цьогорічного конкурсу Фонд Живих океанів Халеда Бін Султан просить учнів використати свої мистецькі таланти для створення художнього твору, який ілюструє одну чи кілька різних дій, які можна вжити для збереження коралових рифів.
Міжнародний конкурс мистецтв «Наука без кордонів® Виклик» призначений для залучення учнівської молоді до збереження океану через мистецтво.
Організатор: Фонд Живих океанів Халеда бін Султана.
Тема конкурсу: «Вжити заходи: збереження коралових рифів».
Учасники: школярі віком від 11 до 19 років зі всього світу.
Кінцева дата прийняття творів: 20 квітня 2020 року.
У всьому світі коралові рифи швидко скорочуються і знаходяться під загрозою зникнення через безліч факторів — як природних, так і техногенних. Якщо нічого не буде зроблено для їхнього порятунку, то до кінця століття багато коралових рифів перестануть бути живими екосистемами. Тож проведенням цього конкурсу організатори прагнуть привернути увагу дітей та молоді з усього світу до екологічних проблем.
Вимоги:
- Рекомендовані художні матеріали: фарби, олівці, маркери, воскові крейди, туш, олійна пастель.
- Цифрові зображення не приймаються.
- Розмір роботи не регламентований.
- Від одного учасника приймається одна робота.
Щоб взяти участь в конкурсі необхідно заповнити онлайн-заявку на офіційному сайті конкурсу. Якщо автору не виповнилося 13 років, додатково заповнюється форма COPPA, роздруковується і підписується батьками/офіційними представниками дитини. Готова робота з підписаними на звороті відомостями про автора і документами надсилається поштою на адресу:
- Khaled bin Sultan Living Oceans Foundation Science Without Borders® Challenge 7 Old Solomons Island Rd, Suite 200 Annapolis, MD 21401 USA
Призи:
- 1 місце — 500 доларів;
- 2 місце — 350 доларів;
- 3 місце — 200 доларів.
Правила конкурсу (англійською)
Як дізнатись про перемогу:
- Facebook: www.facebook.com/livingoceansfoundation
- Twitter: www.twitter.com/LivingOceansFdn
- Website: www.lof.org/SWBChallenge
Фонд Фонд Живих океанів Халеда бін Султана пропонує безкоштовні навчальні матеріали для студентів, викладачів та широкої громадськості. Є відео, письмові описи, робочі аркуші та багато іншого для використання. Ці матеріали можна знайти в Інтернеті за адресою www.lof.org/CoralReefCurriculum
Конкурс міжнародний, а чи брали в ньому участь українці?
Так, брали і перемагали. В 2019 р. Леся Антошкіна з України перемогла у категорії середньої школи за приголомшливий художній твір « Велосипед, яким ми їдемо », який виграв жорстку конкуренцію за те, щоб зайняти перше місце. Леся живе в маленькому містечку біля Азовського моря. Вона любить море і сказала, що хоче “показати проблеми природи за допомогою мистецтва”. Своїм твором вона мала на меті донести, що Земля працює “Як один великий механізм”, і що ми, як люди, “ми керуємо Землею, і ми повинні доглядати за нею”.