Національний музей народної архітектури та побуту України

Вся галерея митців →

Вже понад півстоліття Національний музей народної архітектури та побуту України є потужним культурним центром загальнонаціонального значення, діяльність якого зосереджена на дослідженні, відродженні та збереженні української народної культури – архітектури, народного мистецтва, промислів і ремесел  у межах 6-ти етнографічних регіонів України.

На сьогодні Національний музей народної архітектури та побуту України – це ще й знаний осередок формування національної свідомості українців, що стало можливим завдяки створенню 1 січня 2019 р. наукового відділу виставкової роботи.

Метою діяльності відділу є популяризація української традиційної культурної спадщини  не лише в Україні, а й за її межами. За період своєї діяльності відділу вдалося реалізувати понад 60 виставкових проєктів на території музею та за його межами.

Майстер-класи, авторські лекції-екскурсії, культурно-патріотичні заходи, що є обов’язковою складовою виставок, покликані інтегрувати здобутки народно-національної культури українців у соціокультурну реальність сьогодення.