Наталія Зима

Вся галерея митців →

Наталія Зима — художниця, що працює в різних стилях, різними матеріалами, хоче вигадати щось нове, чого раніше ще ніхто не робив.

Малювати почала з дитинства, і вже тоді віддавала перевагу фантастичним вигаданим істотам – перший “осмислений” малюнок – кицька-багатоніжка з ногами від голови до хвоста.

У 9 років почала навчатися у художньому ліцеї “КИТ”. І саме тоді вирішила, що хоче бути художником.

Пізніше відвідувала курси мільтиплікації при кіностудії Київнаукфільм, курси декоративно-прикладного мистецтва (ткацтво та батік) під керівництвом Людмили Жоголь.

Під час навчання у КНУКіМ, крім культурології (основної спеціальності), пройшла курс книжкового дизайну. Почала займатись керамікою у майстернях київських художників-керамістів. А пізніше — закінчила курси комп’ютерної графіки та веб-дизайну.

Заняття йогою та медитацією привели до нового захоплення – плетіння мандал, які мисткиня представила на своїй першій перональній виставці у бібліотеці ім. Костомарова.

Також брала участь у колективних виставках Мистецького центру “Локація”. Інший напрямок творчості Наталі – створення книжкових ілюстрацій. Художниця ілюструвала книгу Анни Веретенник (Anna Tauri) “Несущие свет”.