06/04

Розкажи свою історію війни в Україні! Світ має знати правду!

Мільйони українців стали свідками і жертвами цинічної, жорстокої війни росії проти України, війни у самому центрі Європи.

Міністерство культури та інформаційної політики України, Асоціація інноваційної та цифрової освіти і компанія «Totonis» запустили міжнародну платформу #МояВійна (www.mywar.in.ua) для переконання міжнародних партнерів більше допомагати Україні.

Кожен українець, як свідок, може описати свою історію війни в Україні, викласти реальні факти, розповіді про пережиті жахіття та особисті переживання. Громадяни всіх країн світу зможуть побачити і прочитати рідними для них мовами свідчення людей, які на власні очі бачили цинічність та варварство росії. Наші з вами свідчення. А також висловити свою підтримку Україні реальними діями.

Автори проєкту мають на меті ознайомити Захід із безпосередніми учасниками війни, мирними мешканцями українських міст.

Розкажіть і ви свою історію війни!

Заходьте на сайт «Моя війна» www.mywar.in.ua, реєструйтесь і ведіть свій воєнний щоденник. Окрім тексту, до вашої особистої історії можна додати відео або фото – підтвердження військових злочинів, які скоюють російські військові країни-агресора в Україні.
Ви маєте можливість розповісти світу про те, як воно бути очевидцем війни, жити в облозі окупантів, під обстрілами, під землею в метро, втратити свій дім і рідних…
Жодна пережита історія не має залишатися в укриттях чи підвалах розбомблених будинків. Про це потрібно розповідати світу.

Завдяки цій платформі кожен українець може описати реальні факти та особисті переживання війни, розпочатої російською федерацією проти України, проти Демократії, проти Свободи, проти Людства.
Ресурс дозволить через соцмережі знайти авторів історій, домовитися з людьми про інтерв’ю чи просто допомогти їм. А для всіх постраждалих – це шанс бути почутими.

Усі кореспонденти проходитимуть модерацію перед тим, як історія стане доступною. Це передбачено, аби інші користувачі платформи, організатори та партнери проєкту були впевнені, що це написали реальні люди.

Модерація відбуватиметься протягом усієї реалізації проєкту, щоб уникнути участі в ньому провокаторів, ботів, закликів, що виходять за рамки етичних норм.
Для зручності користувачів доступна відео-інструкція:

На платформі «Моя війна» www.mywar.in.ua вже сотні і сотні очевидців розповіли свої історії війни в Україні – зворушливі, щемливі, гнівні…
Розкажіть і ви свою історію війни в Україні!
Світ має знати правду!
Нас має почути весь світ!
#МояВійна