Google-переклад статті з сайту Національні академії наук, інженерії та медицини про дослідження Інституту медицини та Національної дослідницької ради “Інвестування в здоров’я і благополуччя дорослої молоді”, з результатами якого можна ознайомитись за посиланням Інвестування в здоров’я та благополуччя молоді | Преса Національних академій (nationalacademies.org)
Young Adults Ages 18 to 26 Should Be Viewed as Separate Subpopulation – In ‘Critical Development Period,’ They Face Economic and Social Challenges While Brain Is Still Maturing, Says New Report | National Academies
News Release | October 30, 2014
Молодих людей віком 18-26 років слід розглядати як окрему субпопуляцію в політиці та дослідженнях, оскільки вони перебувають у критичний період розвитку, коли успіхи чи невдачі можуть сильно вплинути на траєкторії їхнього життя, йдеться в новому звіті Інституту медицини та Національна дослідницька рада. Комітет, який написав звіт, виявив, що мозок і поведінка молодих людей продовжують розвиватися до 20 років, і вони стикаються з більшими проблемами, щоб досягти незалежності, ніж їхні попередники, мають подовжений шлях до дорослого життя та є напрочуд нездоровими. Звіт закликає до кращого розуміння та реагування на обставини та потреби сучасної молоді.
«Інвестування в здоров’я та благополуччя молоді»
«Раннє дитинство широко розглядається як критичне вікно розвитку, і молоде доросле життя також слід розглядати в тому ж світлі», — сказав голова комітету Річард Дж. Бонні, професор медицини та права Фонду Гаррісона та директор Інституту права, психіатрії. , а також державну політику в Університеті Вірджинії в Шарлоттсвіллі. «Розвиток підлітків не припиняється раптово, коли їм виповнюється 18; їхній мозок все ще розвивається. Крім того, у цей критичний період молоді дорослі стикаються з великими труднощами, які дають менше свободи для невдач. По суті, молодим дорослим, які не встигають, буде важче час наздоганяє».
Біологічно та психологічно молодість є періодом дорослішання та змін. Порівняно зі старшими дорослими, молоді люди мають підліткові тенденції, зокрема віддають перевагу короткочасним винагородам і реагують на схвалення однолітків. Однак, порівняно з підлітками, молодим людям потрібно більше часу, щоб обміркувати складні проблеми, перш ніж прийняти рішення про те, як діяти, і вони мають краще розвинений контроль імпульсів.
Крім того, багато сучасних молодих людей стикаються з труднощами в успішному переході до ролей дорослих. Економічні та соціальні сили, включаючи реструктуризацію економіки, розширення нерівності, зростання різноманітності населення та прогрес у технологіях, змінили ландшафт ризиків і можливостей. У попередніх поколіннях шлях більшості молодих людей був передбачуваним: закінчити середню школу, вступити до коледжу або працювати, залишити дім, знайти чоловіка та створити сім’ю. Сучасні шляхи часто менш передбачувані та розширені через зростаючу вартість коледжу та тягар боргів коледжу; дефіцит добре оплачуваних робочих місць початкового рівня; і висока вартість незалежного життя. Приблизно 17 відсотків молодих людей віком від 16 до 24 років не відвідують школу і не працюють. Багато з цих непрацюючих молодих людей не просто безробітні, але й взагалі вийшли з робочої сили у відповідь на нижчу заробітну плату та менше пільг, доступних для тих, хто має середню або нижчу освіту.
Крім того, нерівність може посилюватися в молодому віці. У маргіналізованих молодих людей, таких як ті, хто старіє з прийомної сім’ї або народжений від іммігрантів з низьким рівнем доходу, набагато менше шансів успішно перейти до дорослого життя. Розрив у доходах між тими, хто має ступінь бакалавра, і тими, хто має лише диплом про середню освіту, з 1980 року збільшився приблизно вдвічі.
Перехід у доросле життя також є критичним періодом для здоров’я, і домінуючою моделлю серед молоді є погіршення здоров’я, виявив комітет. Коли підлітки досягають 20-річного віку, вони рідше снідають, займаються спортом, регулярно відвідують фізкультуру та стоматолога, а також їдять фаст-фуд, заражаються захворюваннями, що передаються статевим шляхом, курять сигарети, вживають марихуану та інші наркотики. , і запій. Нинішнє покоління молодих людей перебуває в авангарді епідемії ожиріння та більш вразливе до пов’язаних із ожирінням наслідків для здоров’я в наступні роки. Швидкі технологічні зміни, економічні проблеми та тривалий перехід до дорослого життя, здається, сприяють проблемам зі здоров’ям молодих дорослих через збільшення їх стресу та сидячих звичок. Психічне здоров’я серед молоді також викликає занепокоєння, зазначив комітет. Разом із вживанням психоактивних речовин розлади психічного здоров’я є найбільшою причиною інвалідності серед молодих людей у США.
Забезпечення більшої освітньої, економічної, соціальної та медичної підтримки, необхідної всім молодим людям, особливо тим, хто ризикує зазнати найбільших труднощів, могло б сприяти рівним можливостям, зменшити диспропорції та дати їм змогу взяти на себе роль дорослих як здорових працівників, батьки та громадяни, повідомили в комітеті. Зосередження уваги на здоров’ї та благополуччі нинішньої когорти молодих людей є особливо важливим через швидке збільшення співвідношення осіб у віці 65 років і старше до населення працездатного віку. Це співвідношення зростає в усіх розвинених індустріальних країнах, тоді як рівень народжуваності знижується, змушуючи дорослих працездатного віку утримувати все більше людей похилого віку, які виходять на пенсію. У Сполучених Штатах це співвідношення зросло приблизно з 1 старійшини на 10 робітників у 1950 році до 2 старійшин на 10 робітників у 2000 році, і очікується, що до 2050 року зросте майже до 4 старійшин на 10 робітників.
Комітет закликав державний і приватний сектори вдосконалити політику та програми, спрямовані на задоволення потреб молоді. Він рекомендував підвищити показники завершення для тих, хто навчається в середній школі та вищих навчальних закладах, і забезпечити, щоб отримані навички та кваліфікація були винагородами на ринку праці. Для досягнення цих цілей потрібна краща інтеграція середньої та вищої освіти з кадровими агентствами. Зокрема, уряд штату за підтримки Міністерства освіти США має поекспериментувати та оцінити ряд заходів, які покращують рівень випускників середніх шкіл і коледжів, а також показники, з якими ті, хто покинув середню школу, отримують загальний освітній розвиток ( GED) облікові дані та вступ до коледжу або навчання на робочому місці.
«Часто кажуть, що молодь — це майбутнє, але світ, який швидко змінюється, ускладнює для молодих людей перехід у доросле життя», — сказав Віктор Дзау, президент Інституту медицини. «Вони часто губляться в перетасовці. Цей звіт може допомогти політикам, роботодавцям та іншим громадським лідерам розробити та покращити політику та програми, які покращують життя молоді».
Дослідження фінансувалося Управлінням ресурсів і послуг охорони здоров’я Департаменту охорони здоров’я та соціальних служб США та Офісом помічника міністра з планування та оцінки, Фондом Роберта Вуда Джонсона, Фондом Енні Е. Кейсі та Міністерством оборони США. Інститут медицини та Національна дослідницька рада є частиною Національної академії наук, приватної некомерційної установи, яка надає незалежні консультації, засновані на фактичних даних, згідно зі статутом Конгресу 1863 року. Національна академія наук, Національна інженерна академія, Інститут медицини та Національна дослідницька рада складають Національні академії.
Дослідження Інституту медицини та Національної дослідницької ради (США) “Інвестування в здоров’я і благополуччя дорослої молоді”, з результатами якого можна ознайомитись за посиланням Інвестування в здоров’я та благополуччя молоді | Преса Національних академій (nationalacademies.org)