02/06

Міжнародний день захисту дітей у бібліотеці

1 червня у Державній бібліотеці України для юнацтва святкували Міжнародний день захисту дітей

Щоб його відзначити, запросили дітей-отримувачів соціальних послуг Голосіївського районного в місті Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Ми дуже-дуже хотіли, щоб було і цікаво, і пізнавально, і корисно, та ще й смачно. Тому до організації свята долучились:

Голосіївський районний в місті Києві центр соціальних служб, громадська організація “Театраліум-ЮА” за підтримки Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації та служби у справах сім’ї та дітей Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації, а також Державна бібліотека України для юнацтва.

На свято завітали заступник голови Голосіївської районної державної адміністрації Березовський Володимир Іванович, директорка Голосіївського районного центру соціальних служб Шуйська Ольга Михайлівна, начальниця служби у справах дітей та сім’ї Ніколаєнко Наталія Миколаївна.

Малеча взяла участь у майстер-класі з миловаріння. Виявляється, мило можна зробити власноруч, якщо знати технологічні секрети його приготування. Діти обирали кольори та аромати, варили мило, розливали у вибрані формочки. Це було так класно!

Тепер учасники майстер-класу зможуть користуватись милом власного виробництва або ж зварити мило комусь у подарунок. А подарунки, зроблені своїми руками, як відомо, – найкращі.

А ще діти долучились до флешмобу «Україна – понад усе!», і залишили на згадку про цей чудовий день свої патріотичні малюнки на асфальті перед вікнами бібліотеки.

Ви запитаєте: а де ж обіцяне солоденьке? Було! Було і солоденьке! Організатори свята подбали і про солодощі, бо ж самі колись були дітьми, й добре пам’ятають як чекали солодких смаколиків.

Свято вдалося!