24/06

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ПРОТИ ЗЛОВЖИВАННЯ НАРКОТИКАМИ

Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиками й їхнім незаконним обігом (англ. International Day against Drug Abuse and Illicit Trafficking) Міжнародний день ООН

26 червня 1839 року під мурами міста Гуанчжоу чиновники та солдати китайської імперії Цін за наказом намісника Лінь Цзе-сюя знищили у вогні конфіскований в англійських наркоторговців опіум (більш мільйона кілограмів).

26 червня 1987 р. На Міжнародній конференції зі протидії зловживанням наркотиками та незаконному обігу наркотиків, яка проходила у Відні, було прийнято два важливих тексти ( Всебічний мультидисциплінарний план майбутньої діяльності щодо боротьби зі зловживанням наркотиками та декларація Міжнародної конференції щодо зловживання наркотиками та незаконного обігу ). Конференція рекомендувала дотримуватися щорічного дня, щоб відзначити важливість боротьби зі зловживанням наркотиками та незаконним обігом. Цим днем стало 26 червня.

Тема 2020 року “Кращі знання для кращого догляду”

Міфи чи факти про наркотики. Вікторина

Дізнавайся більше:

з безкоштовного онлайн курсу на платформі Coursera: Drugs, drug use, drug policy and health

Курс розрахований на шість тижнів. На навчання потрібно буде витрачати три-чотири години на тиждень. Слухати лекції і виконувати завдання можна безкоштовно, за електронний сертифікат про закінчення програми доведеться заплатити.

Що таке наркотики і чому їх необхідно контролювати? Як політика в сфері громадської охорони здоров’я може вирішити проблему вживання наркотиків? Ці питання будуть порушені на лекціях. Серед 40 доповідачів – вчені, представники громадянського суспільства, а також самі люди, що вживають наркотики.

Курс доступний англійською мовою з французькими, іспанськими та російськими субтитрами.

з інформаційного ресурсу Наркозалежність  серії Несекретна інформація на нашому веб-проекті Здоровий спосіб життя