29/02

Марафон написання статей Вікіпедії

Метою є покращити висвітлення української культури у Вікіпедії!

Ukraine’s Cultural Diplomacy Month 2024

Що це?: Це конкурс, який ставить за мету створення та покращення статей про культуру та людей з України у якомога більшій кількості мовних розділів Вікіпедії. Організатори кампанії надали пропонований перелік статей, на які варто звернути увагу. Найбільш активні користувачі отримають призи.
Коли?: Часові рамки конкурсу з 00:01, 1 березня 2024 (UTC) по 23:59, 31 березня 2024 (UTC)
Як взяти участь?: Конкурс має просту структуру з чотирьох кроків: Оберіть статті, над якими працюватимете → Отримуйте бали за свою роботу → Намагайтеся заробити якомога більше балів → Отримайте відзнаку за свій внесок!
Хто може взяти участь?: Будь-який вікіпедист зі створеним акаунтом може долучитися до конкурсу. Щоб взяти участь, вам треба підписатися у розділі «Учасники».
Навіщо?: У Вікіпедії бракує статей на різні теми, і завдяки цьому конкурсу ми сподіваємося покращити статті про культурні явища, важливі для українського народу, що дозволить нашим читачам отримувати високоякісну інформацію. Цей конкурс організовують Вікімедіа Україна, Український інститут та Міністерство закордонних справ України.

З інформацією щодо конкурсу, списком запропонованих статей та умовами участі можна ознайомитися за посиланням: ucdm.wikimedia.org.ua

Контактна особа для ЗМІ: Олена Нескородяна, комунікаційна менеджерка Українського інституту: olena.neskorodiana@ui.org.ua

Стартує четвертий марафон з написання текстів про українську культуру у Вікіпедії