06/10

Маскувальні сітки – захисникам України!

Україна переможе рашистську нечисть! Бо ми сильні, мудрі, мужні, дружні, єдині!

Приходьте до нашого Волонтерського осередку «Сила молоді» Державної бібліотеки України для юнацтва й переконайтесь у цьому. Ми плетемо маскувальні сітки для наших захисників, відвідуємо поранених воїнів у шпиталі, передаємо продукти харчування, збираємо матеріали для окопних свічок і долучаємося до їх виготовлення. Збираємо українську літературу для бійців на фронті. Робимо все, що в наших силах.

Схожих осередків нині в Україні тисячі і тисячі… У містах і селах до волонтерства долучаються дорослі й діти. Ми всі прагнемо наблизити Перемогу над окупантами! Жити в мирі, бути господарями на своїй землі, працювати для процвітання України, ростити дітей і вирощувати хліб, говорити українською…

Долучайтесь й ви до добрих справ! Будемо раді помічникам і благодійникам.

Волонтерський осередок «Сила молоді» Державної бібліотеки України для юнацтва працює з 10.00 до 16.00 щоденно крім суботи і неділі за адресою: Київ, Голосіївський проспект 122/1.

Ми непереможні, бо єдині!

Слава Україні!                                                                                                                  Героям Слава!