22/03

Бібліотека відвідувачів не приймає

Оновлення від 14.04.2021:

Столична влада подовжила суворі протиепідемічні обмеження до 30 квітня.
Віталій Кличко: «Оскільки епідеміологічна ситуація в столиці суттєво не поліпшується, сьогодні вранці комісія з надзвичайних ситуацій міста ухвалила рішення про подовження суворих обмежувальних заходів у Києві на два тижні, тобто до 30 квітня. У нас немає іншого вибору. Інакше медична система не впорається з такою кількістю хворих. Інакше смертей буде ще більше. Тому до 30 квітня в місті діятимуть раніше запроваджені обмеження».

Шановні користувачі нашої Бібліотеки!
Відповідно до протоколу № 20 Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 18.03.2021, у період з 00:00 годин 20 березня 2021 року до 24:00 годин 09 квітня 2021 року на території міста Києва посилено карантинні заходи та визначено низку жорстких обмежень у зв’язку з складною ситуацією з коронавірусною небезпекою.

Повідомляємо, що на цей період Державна бібліотека України для юнацтва припиняє стаціонарне обслуговування користувачів та проведення соціокультурних заходів.

Нині ситуація складніша за рахунок циркуляції нового штаму, тож основне завдання – це знизити активність молоді. Акцентується увага саме на цій категорії населення, бо новий штам інтенсивно поширюється серед молодих людей, які звикли активно проводити свій вільний час. Медики наголошують: ковід «помолодшав», і вже значна частина дитячого населення почала хворіти не легкою формою, а середньою і важкою.
Київ пішов на локдаун, щоб, насамперед, захистити молодь і дітей.
Наша Бібліотека піклується про здоров’я своїх користувачів.
Щоб не наражати людей на небезпеку, приміщення бібліотеки будуть зачиненими для відвідувачів.
Звертаємо увагу: на час локдауну маєте можливість скористатись дистанційними формами обслуговування читачів та онлайн-ресурсами Бібліотеки. (Веб проекти, youtube, facebook watch)
Сподіваємось, що вжиті карантинні заходи сприятимуть поліпшенню епідеміологічної ситуації, і невдовзі ми знову вітатимемо користувачів у приміщенні бібліотеки.
Дотримуйтесь правил епідеміологічної безпеки!

Якщо на цей час припадає термін повернення книжок, залишайтесь вдома разом з книжками.

Пеня за невчасно повернуті до абонементу книжки стягуватися не буде.

Термін обмежень з 20.03.2021 до закінчення карантинних обмежень
Подбайте про себе, своїх рідних, близьких, сусідів!
Будьмо здорові!
Ваша Бібліотека