05/12

«Літературна візитка краю»

Всеукраїнський конкурс створення вебсайтів

Мала академія наук України разом із Національна спілка письменників України НСПУ розпочинає крутий проєкт, який дасть змогу довідатися більше про знакових українських літераторів та розповісти про них іншим!

Всеукраїнський конкурс створення вебсайтів «Літературна візитка краю»

Це командне змагання для учнів 9–11 класів та студентів 13–16 років. У складі команди 4–5 осіб і вчитель, керівник-координатор.

Конкурс має два етапи:
І етап – відбірний (заочний). До 31 грудня 2019 року необхідно зареєструватися:

https://docs.google.com/…/1Bde46CHA2-qnAQu-e2_eGY…/viewform…

ІІ етап – до 1 березня 2020 року потрібно створити сайт-візитку про одного із знакових, видатних літераторів свого краю. Ресурс має містити бібліографічні дані, фотоілюстрації, перелік творів, уривки або цілісні твори письменника, відгуки критиків

Створивши сайт-візитку, учасники надсилають адресу сайта й уточнені дані про команду за наданою організаторами анкетою (посилання на неї прийде на зазначену електронну пошту після реєстрації).

Результати:

Переможцями конкурсу стали: Спеціалізована школа № 1 міста Хорол (Полтавщина) із сайтом про Левка Боровиковського; Прилуцький гуманітарно-педагогічний коледж імені Івана Франка (Чернігівщина) – сайт про Любов Забашту; Каховська гімназія (Херсонщина) з вебсторінкою про Михайла Жука.