Життя після війни. Реабілітація учасників ООС.

Життя після війни: реабілітація учасників ООС : бібліогр. покажч.-дайджест / [уклад. В. Вовк ; ред. : С. Чачко, В. Кучерява, Н. Лінкевич] ; Держ. б-ка України для юнацтва. – Київ : [б.в.], 2019. – 71 с.

Це бібліографічне видання особливе, бо воно створене для людей, які боролися за свободу, цілісність і незалежність України.
У матеріалі вміщено інформацію про державні та громадські організації, створені для допомоги в реабілітації ветеранів, відомості і бібліографічні описи книг та статей з періодичних видань, веб-бібліографічних ресурсів, присвячених порадам психологів щодо того, як знайти себе у мирному житті, розповідям про успішні випадки адаптації до нього й навіть про успішне започаткування власного бізнесу. В окремих розділах читачі знайдуть добірки фрагментів з текстів, думки та висловлювання ветеранів. Останній розділ допоможе бійцям одержати відповіді на питання стосовно прав учасників бойових дій та бійців, які отримали статус інвалідів війни.
Книги, позначені «*», зберігаються у фондах Державної бібліотеки України для юнацтва. Відбір матеріалу закінчено у вересні 2018 р. Наведені електронні ресурси та контактна інформація актуальні станом на 30 жовтня 2018 р.