Державна бібліотека України для юнацтва
Шановні наші користувачі, колеги, спонсори та партнери!

Анонси
Новини
страница о насБібліотеки для юнацтва

страница о насПро бібліотеку

Історія
Міссія

Правила бібліотеки
Керівництво
Тендер
Про нас у прессі
Як нас знайти
Звітуємо перед читачами
Вакансії

Послуги бібліотеки
Фонд бібліотеки
Віртуальна довідка
Обговорюємо книгу
Фахівцям
Спонсори і партнери

Державна бібліотека України для юнацтва: фахівцеві
Читання
Мені є що сказати! (творчість)
Щоб пам'ятати: історія України
Здоровий спосіб життя
Суспільство
Відкриття
Інформаційна культура
Нетикет: культура мережевого спілкування


Встанови наш банер!
 Державна бібліотека України для юнацтва

<a href="http://www.4uth.gov.ua/" target="_blank"><img src =”http://www.4uth.gov.ua
/images/4uth_gif.gif” alt="Державна бібліотека України для юнацтва" width="88" height="31" border="0"></a>

Понад сорок років гостинно відкриває свої двері юнацтву та молоді Державна бібліотека України для юнацтва.

Сучасна ДБУ для юнацтва уособлює в собі світ знань, інформації, інтелекту, її фонди можуть задовільнити будь-які інформаційні потреби, а колектив зробить усе можливе для надання користувачам гідного рівня послуг.

 

У свій час відомий англійський філософ Френсіс Бекон виділив три геніальних винаходи: винайдення компасу, пороху та книгодрукування. Він із захопленням писав, що ці три речі повністю змінили усю подобу та стан речей у Європі, в усьому світі та викликали незчисленні зміни. Наша бібліотека намагається також змінити світогляд молодої людини трьома основними речами. Це – надання необмеженого доступу до інформації, зберігання для молодого покоління світової інтелектуальної спадщини та всебічне використання різноманітних інформаційних ресурсів.

Розширюючи коло своїх послуг, сприяючи процесові соціальної адаптації молоді, полегшенню доступу користувачів до бібліотечних фондів та сучасних інформаційних систем, бібліотека прагне якнайповніше забезпечити навчальний процес, сприяти профорієнтації старшокласників, підготовці їх до життя.

Ми намагаємося робити внесок у розвиток бібліотечної справи в Україні. Свої зусилля спрямовуємо на розширення кола моральних та духовних інтересів молоді. Проводимо значну роботу щодо збереження історичних та культурних традицій українського народу.

Поступово ми створюємо позитивний імідж бібліотеки. Він побудований на концепції гармонійного перетворення світогляду юнацтва через позитивну діяльність бібліотеки, здатної вкласти у культурний прогрес гуманну ідею. Йдеться про збереження та оптимальне використання фізичних і інтелектуальних здібностей юнацтва. Крок за кроком ми цілеспрямовано просуваємося до захисту молоді від попси, згубного впливу сучасних цинічних підробок під культуру. Ми вкладаємо весь наш досвід та знання в підтримку і відродження української культури та в повернення до духовних джерел, у допомогу соціальній адаптації молоді, розвиткові загальної ерудиції, творчих здібностей та обдарувань, формуванню екологічної культури, здорового способу життя в країні, де ми з вами живемо.

Сьогодні колектив бібліотеки – це колектив однодумців-професіоналів. Вони фахово засвоїли свою справу й успішно просуваються у роботі. Вони ретельно продумують кожну деталь праці, мислять креативно, глобально, стратегічно.

Від імені колективу Державної бібліотеки України для юнацтва я бажаю нашим користувачам, колегам, партнерам нових успіхів, процвітання, благополуччя й здійснення усього задуманого.


Директор, кандидат педагогічних наук,
доцент Георгій Саприкін.

Останнє поновлення:
05.09.2017 14:22

????? ??????????????????????? ????????

Copyright © 2002-2016. Державна бібліотека України для юнацтва

  Цена 4uth.gov.ua Яндекс цитирования Яндекс.Метрика