Державна бібліотека України для юнацтва
Відділ зв'язків з громадськістю

Анонси
Новини
Бібліотеки для юнацтва
Про бібліотеку
Послуги бібліотеки

Інтернет-центр
Медіатека
Виставковий зал
Відділ мистецтв
Зал іноземної літератури
Читальний зал
Відділ абонементу
Періодика

Довідковий відділ

Клуби
Відділ зв"язків з
     громадськістю

страница о насФонд бібліотеки
Віртуальна довідка
Обговорюємо книгу
Фахівцям
Спонсори і партнери

Державна бібліотека України для юнацтва: фахівцеві
Читання
Мені є що сказати! (творчість)
Щоб пам'ятати: історія України
Здоровий спосіб життя
Суспільство
Відкриття
Інформаційна культура
Нетикет: культура мережевого спілкування

 

Електронний каталог

Встанови наш банер!
 Державна бібліотека України для юнацтва

<a href="http://www.4uth.gov.ua/" target="_blank"><img src =”http://www.4uth.gov.ua
/images/4uth_gif.gif” alt="Державна бібліотека України для юнацтва" width="88" height="31" border="0"></a>

Наша Бібліотека відкрита для всіх!

Ми розкриваємо  весь спектр її послуг для тих, хто відкритий для новин та змін.

Завідувач відділу
Боговін Наталія Володимирівна

зав.відділу

Завідувач сектору по рекламі Драпалюк Любов Пилипівна

Ми висвітлюємо місію та діяльність Бібліотеки, формуємо сучасний  імідж інформаційної структури:

  • організовуємо та проводимо міжнародні, всеукраїнські і міські конкурси, вікторини, бесіди, зустрічі з митцями, творчими колективами;

  • спілкуємось з громадськими та державними, благодійними та комерційними організаціями, шукаючи спонсорів та відкриваючи власний інформаційний простір для реклами Бібліотеки;

  • співпрацюємо зі ЗМІ, запрошуючи представників Національної теле- та радіо- мережі для популяризації  заходів Бібліотеки, беремо участь у прямому ефірі;
  • створюємо афіші, прес-релізи та рекламні оголошення, знаходимо цікавий матеріал для новин, сценаріїв та дайджестів;

  • відкриваємо двері і запрошуємо талановиту молодь. Тут кожна людина може розкрити свої художні і літературні таланти. Ми допоможемо організувати презентацію власної творчості та ідей, розкрити себе та свої здібності.

Наші двері відкриті для всіх.
Не зволікайте, вирішуйте проблеми сьогодні!

Організовані відділом заходи:

8 листопада 2016 р. з їх ініціативи в Укрінформі відбулася цікава і змістовна дискусія «Патріотизм – мода чи самосвідомість нації?».

А 9 листопада 2016 р. до бібліотеки завітало на захід понад 120 учнів навчальних закладів Голосіївського району, щоб поспілкуватися з "голосом"  Майдану Володимиром Гонським, який провів майстер-клас з патріотичного виховання та своїми піснями підняв дух слухачів, Костянтином Вінніченком та Юрієм Герасимчуком – головою ради ветеранів та учасників АТО Голосіївського району. Детальніше>>

1 листопада 2016 р. з нагоди 70-ї річниці ООН у Державній бібліотеці України для юнацтва відбулася пізнавальна та змістовна зустріч із директором Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ООН) в Україні паном Янтомасом Хімстра (Нідерланди). Детальніше>>

27 вересня 2016 р. в приміщенні Митрополита Національного заповідника «Софія Київська» відбулася прес-конференція, присвячена старту Всеукраїнського патріотичного культурно-освітнього проекту «Всесвітня спадщина ЮНЕСКО в руках молоді». Цей проект спрямований на усвідомлення важливості збереження універсальних цінностей національної та всесвітньої культурної спадщини для теперішнього і майбутнього поколінь, розвиток міжкультурного діалогу, підвищення рівня толерантності та виховання патріотизму, поваги до української мови, культури, національних традицій. Детальніше>>

З 17 травня до 27 червня 2016 року в Державній бібліотеці України для юнацтва проходила виставка картин "Враження" де були представлені роботи чотирьох художників з Київської мозаїчної майстерні: Маріанни Барбарової, Анни Карп’юк, Ігоря Костенка та Олександра Маслюкова, виконані в різноманітних живописних техніках. Детальніше>>

22 квітня 2016 р. фахівці бібліотеки відвідали «Книжковий Арсенал» і презентували бібліотеку як заклад культури, що сприяє розвитку українського літературно-мистецького середовища.

29 березня 2016 року у приміщенні Державної бібліотеки України для юнацтва відбулася виставка  живопису на склі "Анастасія, що вчила Париж малювати..." члена Національної спілки митців народного мистецтва України, заслуженого майстра народної творчості, лауреата премії імені Катерини Білокур, Анастасії Рак.

21 березня 2016 року ми мали нагоду познайомитись із Юрієм Шевелою як із бібліографом та колекціонером української фантастики, завідувачем секції науково-просвітницького проекту «Вселенная, пространство, время», фундатором Музею фантастики і космонавтики.

29 листопада 2015 р. працівники відділу зв’язків з громадськістю втретє провели «Східну вечірку» (з циклу заходів «Культура народів світу»). У вечірці брали участь 10 столичних аматорських танцювальних колективів різного рівня.
Понад 50 гостей та 30 учасників цього свята, за їх словами, були в захваті від тої «неповторної, душевної і позитивної аури», яка відчувалась у цей день в Бібліотеці.

1 вересня 2015 р. В партнерстві з Проектом професійної психологічної допомоги «ПСИХОЛАД», Майстернею реклами «АРТ ОК» за підтримки  Міністерства культури України  організовано виставку соціального плакату «Шлях до моєї країни». В Бібліотеці представлено 24 роботи переможців  І-го Всеукраїнського  конкурсу  соціального плакату «Шлях до моєї країни».

3 лютого 2015 р. нашу Бібліотеку відвідала Наталія Данилюк з Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта». До фондів книгозбірні було передано: реферативні журнали, видання серії «Бібліотека Всеукраїнської екологічної ліги», комплект із десяти еколого-географічних мап «Україна: екологічна небезпека», роботи учасників конкурсу «Мій голос я віддаю на захист природи», матеріали Всеукраїнського тренінгу «Безпечний спосіб життя»  тощо.

3 грудня 2014 р. Центр військово-патріотичного та спортивного виховання молоді "Десантник", з яким ми взаємодіємо з листопада 2014 р., запросив працівників відділу зв'язків з громадськістю ДЗ "Державна бібліотека України для юнацтва", на відкриття власної бібліотеки. Читайте далі...

17 листопада 2014 р. в ДЗ "ДБУ для юнацтва" відбувся культурно-розважальний захід "Східна вечірка" в рамках циклу заходів "Культура народів світу", створеного з метою розкриття глибин національних традицій та ознайомлення з мистецькими і культурними просторами маловідомих на наших теренах культур. До участі були запрошені аматорські колективи східного танцю м. Києва. Разом з нами гості заходу дізналися про східний танець як вид мистецтва та хобі, заглибилися у філософію танцю і гармонію рухів.

7 жовтня 2014 р. в приміщенні Українського національного інформаційного агентства (УКРІНФОРМ) відбувся круглий стіл «Психологічне здоров’я підростаючого покоління». Метою заходу було привернення уваги суспільства до психологічних проблем у підростаючого покоління, а також пошук шляхів для їх вирішення за допомогою фахових психологів і бібліотечних працівників.

Вечірка «Східні танці» відбулась 19 квітня 2014 р. у приміщенні ДЗ "ДБУ для юнацтва" і була присвячена саме традиційним та особливим танцям східної культури. Приурочена до Міжнародного дня танцю (29 квітня), вечірка стала своєрідною емоційною та рухливою даниною весні, красі, здоров’ю та жіночності.

13 квітня 2013 р. в приміщенні ДЗ «Державної бібліотеки України для юнацтва» відбулась оглядова  лекція «Північноамериканська  індіанська культура. Діти природи та її нащадки» в рамках проекту «Культура народів світу».

12 квітня 2013 р. в приміщенні  УКРІНФОРМу відбулась прес-конференція на тему «Віртуальна реальність: як допомогти родині вижити у сучасному світі». Захід був організований за ініціативою ДЗ «Державної бібліотеки України для юнацтва» та Секції дитячої та системної сімейної психотерапії Київського осередку Української спілки психотерапевтів (УСП)

 

Чекаємо на вас! Наш контактний тел.: +38 (044)257-1073.

Останнє поновлення:
13.01.2017 9:26

????? ??????????????????????? ????????

Copyright © 2002-2017. Державна бібліотека України для юнацтва

  Настоящий ПР 4uth.gov.ua Цена 4uth.gov.ua Яндекс цитирования Яндекс.МетрикаRated by PING