Державна бібліотека України для юнацтва
Інтернет-центр

Анонси
Новини
Бібліотеки для юнацтва
Про бібліотеку
Послуги бібліотеки

Інтернет-центр
Медіатека
Виставковий зал
Відділ мистецтв
Зал іноземної літератури
Читальний зал
Відділ абонементу
Періодика

Довідковий відділ

Клуби
Відділ зв"язків з
     громадськістю

страница о насФонд бібліотеки
Віртуальна довідка
Обговорюємо книгу
Фахівцям
Спонсори і партнери

Державна бібліотека України для юнацтва: фахівцеві
Читання
Мені є що сказати! (творчість)
Щоб пам'ятати: історія України
Здоровий спосіб життя
Суспільство
Відкриття
Інформаційна культура
Нетикет: культура мережевого спілкування

 

Електронний каталог

Встанови наш банер!
 Державна бібліотека України для юнацтва

<a href="http://www.4uth.gov.ua/" target="_blank"><img src =”http://www.4uth.gov.ua
/images/4uth_gif.gif” alt="Державна бібліотека України для юнацтва" width="88" height="31" border="0"></a>

 

Знайомтеся: наш Інтернет-центр створено за підтримки Посольства США в Україні у рамках реалізації проекту "Інтернет для читачів публічних бібліотек (LEAP)".

СЬОГОДЕННЯ.

Увага! Новий проект! Бібліотека розробила проект, присвячений веб-спілкуванню та нетикету і виграла конкурс "Навчально-інноваційна бібліотека" програми "Бібліоміст".

У нашому Інтернет-центрі можна БЕЗКОШТОВНО і БЕЗПЕЧНО:

- скористатися доступом до Інтернету;

- отримати кваліфіковану інформаційну допомогу;

- інакше поглянути на світ, людство, ключові проблеми сучасності на уроках толерантності:

- "Що поєднує усіх і дає право на індивідуальність" (загальний тренінг толерантності);
- "Вивчаючи трагедію - навчаємось толерантності" (що призводить до насилля, знайомство зі сходами, що ведуть до ненависті та шляхами протидії антитолерантності);
- "Ксенофобія: серйозний погляд";
- "Вони нічим не відрізняються від нас, хіба що… позитивною реакцією на ВІЛ";

- "Курцям активним і пасивним".

- свідомо підійти до важливого життєвого вибору на уроках профорієнтації;
- підготуватися до освідчення, подорожуючи "Мапою кохання" (щороку протягом лютого-квітня);
- замовити твір, який давно хочете почитати, частинами на електронну пошту, для зручності читання, в рамках реалізації проекту "Літо з Інтернетом";
- підписатися на розсилку інформації про бібліотечні події та заходи, "Календаря знаменних та пам'ятних дат".

Правила користування мережею Інтернет
у Державній бібліотеці України для юнацтва
ІСТОРІЯ УСПІХУ. КРОК ЗА КРОКОМ.

2001 рік. Участь у проекті "Інтернет для читачів публічних бібліотек"(LEAP) в 2001р. та відкриття Інтернет-центру для користувачів стало новою віхою в історії Бібліотеки. Ця подія забезпечила нас вітрилами у морі інформації, такої мінливої під час суспільних зрушень та перетворень, якими розпочалося третє тисячоліття.

Опановуючи основи та спокушаючись "хитрощами", що так щедро містив у собі Інтернет тих літ, ми гідно відповіли на виклик, кинутий часом змін. Разом з нашими користувачами зростали і співробітники, уможливлюючи задуми у створеному; відповідаючи на запити, знаходили нові рішення; залучаючи до спільної праці, самі навчались працювати відкрито, прозоро та, спираючись на проактивність та фокусуючись на меті, вимагати результатів від себе та інших.

Створення Інтернет-центру в Державній бібліотеці України для юнацтва забезпечило відкритий обмін інформацією шляхом надання можливості безкоштовного користування світовою мережею інформаційних ресурсів протягом двох років. Завдяки відкриттю Інтернет-центра покращився доступ до інформації (понад 27 тисячам користувачів), збільшився потенціал бібліотеки в наданні різноманітної оперативної інформації.
Відвідування Інтернет-центру складає понад 15 тис. протягом року.
Інтернет-центр Державної бібліотеки України для юнацтва також є інформаційною базою для реабілітації людей з обмеженими фізичними можливостями.

Тетяна Прокошева і Пол Хакер

На відкритті Інтернет-центру: стрічку перерізають начальник відділу
аналізу та прогнозування діяльності бібліотек та інформаційних мереж
Міністерства культури і мистецтв Украіни Тетяна Прокошева і аташе з питань культури Посольства США в Україні Пол Хакер.


2002 рік. До послуг Бібліотеки додалось обслуговування віртуальних користувачів - наприкінці року відбулася презентація веб-сайту Бібліотеки www.4uth.gov.ua. Кілька розділів на півсотні сторінок у 2002 набули змісту та форми, щороку пропонуючи нові продукти та сервіси користувачам, тож зараз сайт Бібліотеки - це потужний інформаційний ресурс, що складає понад 10тис сторінок. До послуг користувачів - електронний каталог, повні тексти видань бібліотеки, електронні посібники з актуальних питань у молодіжному середовищі, уроки інформаційної культури, уроки толерантності, віртуальні подорожі, віртуальні виставки, меморіальні ресурси, арт-галереї, конкурси для молоді. Фахівці знайдуть для себе повні тексти статей інформаційного вісника "Бібліосвіт", результати досліджень, методичні поради, зорієнтуються у роботі конференцій, семінарів, навчань.

2003 - 2004 роки. Створено он-лайн службу "Віртуальна довідка", завдяки якій наш віртуальний відвідувач отримав змогу поставити питання фахівцю-бібліотекарю чи іншому нетизянину, або ж допомогти іншим знайти відповідь. Крім того, до уваги користувачів: перша з циклу "Віртуальна подорож Францією", довідник "Куди звернутися якщо".

2005 - 2006 роки. Організовано Клуб фахівців бібліотечної справи www.libclub.kiev.ua . Відкрито Медіатеку для користувачів. Крім того, на сайті Бібліотеки було створено нові інформаційні ресурси : "Молодь і СНІД: серйозний погляд", "Календар свят та подій", "Зарубіжна література", "Молодіжні новини", "Толерантність", "Світ професій", "Чорнобиль - трагедія, що залишиться в наших серцях", "Для тих, хто хоче знати більше".

2007 -2008 роки. Популярності серед наших відвідувачів набувають уроки толерантності.

Нашим ноу-хау стають відео-інтернет конференції: "Модель майбутнього очима покоління NEXT", дві он-лайн конференції за результатами Міжнародного конкурсу ессеїв "Ми мандруєм назістріч собі, пізнаючи себе в іншому". Модель будущего глазами поколения некст

 

Останнє поновлення:
13.01.2017 9:26

????? ??????????????????????? ????????

Copyright © 2002-2017. Державна бібліотека України для юнацтва

  Настоящий ПР 4uth.gov.ua Цена 4uth.gov.ua Яндекс цитирования Яндекс.МетрикаRated by PING