Державна бібліотека України для юнацтва
Відділ літератури іноземними мовами

Анонси
Новини
Бібліотеки для юнацтва
Про бібліотеку
Послуги бібліотеки

Інтернет-центр
Медіатека
Виставковий зал
Відділ мистецтв
Зал іноземної літератури
Читальний зал
Відділ абонементу
Періодика

Довідковий відділ

Клуби
Відділ зв"язків з
     громадськістю

страница о насФонд бібліотеки
Віртуальна довідка
Обговорюємо книгу
Фахівцям
Спонсори і партнери

Державна бібліотека України для юнацтва: фахівцеві
Читання
Мені є що сказати! (творчість)
Щоб пам'ятати: історія України
Здоровий спосіб життя
Суспільство
Відкриття
Інформаційна культура
Нетикет: культура мережевого спілкування

 

Електронний каталог

Встанови наш банер!
 Державна бібліотека України для юнацтва

<a href="http://www.4uth.gov.ua/" target="_blank"><img src =”http://www.4uth.gov.ua
/images/4uth_gif.gif” alt="Державна бібліотека України для юнацтва" width="88" height="31" border="0"></a>

Так проходять у нас заняття з базової англійської мови

Ми пропонуємо нашим читачам широкий вибір видань іноземними мовами на допомогу освіті та самоосвіті, для дозвілля і творчості.
Відкритий у нашому відділі абонемент дозволить вам насолоджуватися читанням улюблених творів світової літератури мовою оригіналу.
З довідковими, навчальними виданнями, галузевою літературою та періодичними виданнями ви зможете попрацювати в нашій затишній читальній залі.
У відділі проводяться бесіди і вікторини, літературні та тематичні вечори,  перегляди нових надходжень, оформляються книжкові виставки.
Заходи циклу „Пізнавайте світ разом з нами” ­– чудова нагода познайомитись з культурою, історією та сучасністю країн світу, звичаями і традиціями інших народів.
Цікавою та плідною є співпраця з культурними центрами зарубіжних країн у місті Києві. Спільно з їх представниками ми готуємо і проводимо різноманітні масові заходи та зустрічі.
Ви бажаєте  самостійно удосконалювати свої знання іноземної мови, або вивчати нову?  Для вас – навчальні аудіо- та відеопрограми.
Поєднанням приємного з корисним є відеотека мультиплікаційних та художніх фільмів іноземними мовами. Їх перегляд у невимушеній формі занурює у мовне середовище.
Для студентів та старшокласників на допомогу навчальному процесу ми пропонуємо безкоштовні заняття у групах та уроки-тренінги з вивчення англійської розмовної мови.

Чекаємо на вас!

Бібліотечні фонди Відділу:

Олівер Твіст

Родовід книги. 2018 рік
180 років від дня першої публікації роману
Чарльза Діккенса "Олівер Твіст"

Джейн Остін

Родовід книги. 2018 рік
205 років від дня першої публікації роману
Джейн Остін «Гордість та упередження»

Книжкові новинки, рекомендовані
Відділом літератури іноземними мовами на 2016 рік

Навчальна література, 2016

 

Книжкові новинки, рекомендовані
Відділом літератури іноземними мовами на 2015 рік

Заходи:

20 грудня працівники відділу літератури іноземними мовами провели захід «Різдвяна містерія», присвячений різдвяним традиціям у Великобританії.
Інформ-колаж відвідали учні 5-х класів спеціалізованої школи
ім. Казимира Гапоненка № 110. Вони ознайомилися з тематичною презентацією, переглянули  уривок відеофільму «Festivals in Britain» англійською мовою, разом з героями відеоролика заспівали ChristmasCarol та отримали солодкі подарунки.

Тиждень права

Мультимедійний урок права «Права та обов’язки дитини у сучасному світі» підготували та провели працівники відділу літератури іноземними мовами у рамках загальнобібліотечного Тижня права.
Захід відвідали учні 5-х класів спеціалізованої школи ім. Казимира Гапоненка № 110 з поглибленим вивченням французької мови. Вони ознайомилися з презентацією, переглянули і прокоментували тематичний відеофільм, відповіли на запитання тематичного квізу.

Тиждень права

Державна бібліотека України для юнацтва долучилася до проведення Дня Європи в Україні.
         21 травня на Михайлівській площі нами була проведена шанс-вікторина «Європейський калейдоскоп».
 Усі бажаючі мали нагоду показати свої знання з літератури, культури, історії та сьогодення країн Європи, а переможці вікторини отримали заохочувальні призи.

17 березня 2016 року працівниками відділу літератури іноземними мовами був проведений мультимедійний урок здоров’я «Заповіді здоров’я».
Як дбати про своє здоров’я,  що означає поняття  «здоровий спосіб життя» та які його складові, про корисні та шкідливі звички йшла мова під час уроку.
Учасникам заходу, учням 5-го класу гімназії № 179, була запропонована  мультимедійна презентація. А ще вони переглянули та прокоментували  відеосюжети на тему здорового способу життя, відповіли на запитання тематичної вікторини.

17 лютого 2016 року у залі відділу літератури іноземними мовами відбулася презентація IT-професій «Моя професія – моє майбутнє» за участю Констянтина Володимировича Полішко, провідного інженера кафедри теоретичної та прикладної механіки механіко-математичного факультета Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Захід був підготовлений і проведений у рамках загальнобібліотечного Тижня профорієнтації.
Учасники заходу, учні 9-го класу еколого-природничого ліцею № 116, дізналися про найбільш популярні IT-професії, про аспекти, нюанси та перспективи роботи фахівців сфери інформаційних технологій.

11 лютого 2016 року працівники відділу літератури іноземними мовами провели мультимедійний урок патріотизму «Україна Соборна».
Захід був підготовлений на прохання вчителя  для учнів 5-го класу гімназії № 179. Учасники заходу переглянули мультимедійну презентацію, документальний відеофільм про історію Дня Соборності України та відповіли на запитання тематичної вікторини.

У лютому 2016 року працівники відділу літератури іноземними мовами долучилися до проведення Тижня іноземних мов, що проходив у гімназії № 179.
9-11 лютого у бібліотеці були проведені уроки англійської та німецької мов.
Мультимедійні програми «EnglishLand. Англійська мова: цікаві факти»,  «It is interesting to know. Great Britain»  були підготовлені та проведені нами на уроках англійської мови.
На уроки німецької мови була підготовлена та проведена віртуальна подорож «Образ Німеччини».
Заходи відвідали учні 5-го, 6-го, 7-го, 9-х та 10-го класів гімназії № 179. Вони переглянули мультимедійну презентацію, відеофільми англійською і німецькою мовами, відповіли на запитання тематичного квізу та ознайомилися з виданнями, представленими на тематичній книжковій виставці.

В рамках загальнобібліотечного Тижня права працівники відділу літератури іноземними мовами підготували та провели двічі мультимедійний урок права «Правовий лікбез».
9 та 10 грудня 2015 року уроки відвідали учні сш № 186 і гімназії № 179. Вони переглянули мультимедійну презентацію «Знаємо права, виконуємо обов’язки», прокоментували запропоновані їм відеосюжети та відповіли на запитання тематичного квізу.

У листопаді 2015 року, у рамках загальнобібліотечного Тижня толерантності, працівники відділу літератури іноземними мовами підготували та провели мультимедійний урок толерантності «Толерантність – це…» та мультимедійну програму «Традиції привітання народів світу».
Заходи відвідали учні гімназії № 179 та  спеціалізованої школи
ім. Казимира Гапоненка №110 з поглибленим вивченням французької мови. Вони ознайомилися з  мультимедійними презентаціями, переглянули тематичні відеосюжети та прокоментували їх, відповіли на запитання тематичного квізу.

1 вересня 2015 р. у залі відділу літератури іноземними мовами спільно з відділами абонементу та періодичних видань був проведений урок патріотизму «Любіть Україну, всім серцем любіть!». На урок були запрошені учні 6-го класу гімназії № 179.
Що означає поняття «патріотизм», що значить для кожного з присутніх бути патріотом, про державні та народні символи України, про основні заповіді юних патріотів говорили ми під час уроку.
Учасники заходу переглянули тематичні відеосюжети та прокоментували їх, а також відповіли на запитання тематичної вікторини.
До уроку патріотизму у залі була оформлена книжкова виставка «З Україною в серці».

Віртуальна виставка книг: нові надходження до відділу літератури іноземними мовами у 2014 році

25 листопада 2014 року у залі відділу літератури іноземними мовами відбувся захід „Англія відома й невідома”.
Віртуальну подорож Англією здійснили учні 6-го класу еколого-природничого ліцею № 116.  Вони переглянули презентацію „Англія. Цікаві факти” та фільм „London” англійською мовою із циклу „Window on Britain”.
 Також учасники заходу  відповіли на запитання тематичного квізу.

До заходу була оформлена книжкова поличка „Туманний Альбіон. Англія”.

7 та 11 квітня 2014 року у рамках загальнобібліотечного Тижня філософії життя були проведені уроки-застереження „SOS: тютюнопаління”.
                Уроки відвідали учні 7-го класу гімназії №179 та учні 9-го класу Українського фізико-математичного ліцею.
                До уроків  була розгорнута тематична поличка друкованих видань „Кишеньковий убивця: правда про тютюнопаління”.
                Заходи супроводжувались  переглядом відеофільму „Вся правда о табаке”.

 

„У полоні Снігової Діви”

Важко уявити собі, що був час, коли казок Андерсена просто не існувало. Здається, вони жили вічно…
3 квітня 2014 року відбувся бенефіс казки Ганса Крістіана Андерсена „Снігова королева”.
         Вперше ця казка побачила світ у 1844 році. Отож,  нині вона відзначає своє 170-річчя.
 „Снігова королева”  була улюбленою казкою  Г. К. Андерсена. Він згадував: „Із задоволенням писав свою останню казку "Снігова королева”.  Я до того захопився нею, що вона, ніби танцюючи, вилилася на папері”.
Звідки приходили до Андерсена казки? Звідусіль, – казка ніколи не змушувала себе чекати. Її героями ставали горобець, що пролетів за вікном, синій дракон, намальований на китайській вазі,  стара рукавичка…
Бенефіс „Снігової королеви” розпочався  презентацією „У полоні Снігової Діви”, присвяченою  історії народження казки та  її героям.
Учасники заходу, учні гімназії №179, відповіли на запитання тематичної слайд-вікторини і переглянули уривки з мультфільму, знятого за мотивами казки „Снігова королева”.

Світовому значенню творчості Т.Г. Шевченка був присвячений історичний екскурс „Нас єднає Шевченкове слово”, який був проведений 20 березня 2014 року у залі відділу літератури іноземними мовами.

14 листопада 2013 року, в рамках загальнобібліотечного Тижня толерантності, у Державній бібліотеці України для юнацтва був проведений майстер-клас із кімоно за участю Українсько-Японського Центру.
         Під час заходу висвітлено історію та традиції щодо кімоно, як унікальної ознаки японської культури.
         Майстер із одягання кімоно Ганна Назаренко відкрила таємниці кімоно та продемонструвала процес одягання цього національного японського одягу. Також Ганна відповіла на численні запитання учасників майстер-класу, студентів Національного університету біоресурсів і природокористування України.
         Завершився захід переглядом тематичних слайдів.

17 травня 2013 року у залі відділу літератури іноземними мовами до Дня Європи в Україні пройшов захід „На побачення з Європою”. Його відвідали учні 11-го класу гімназії № 179. Під час заходу ми говорили про історію створення та сьогодення Європейського Союзу, здійснили віртуальну подорож країнами Європи.
До заходу у відділі була оформлена книжкова виставка „Європа – наш спільний дім”.

10 квітня 2013 року у залі відділу літератури іноземними мовами пройшов захід „Країна казок Шарля Перро” до 385-річчя від дня народження відомого французького казкаря.
Молодший із п’яти братів Перро, Шарль, присвятив себе справам державним – член французької академії, анатом, фізик, мовознавець...
Але здобутки Шарля Перро на державній ниві швидко забулись, тому що запам’яталось зовсім інше – його казки. Понад 300 років люди із задоволенням знову й знову їх перечитують, люблять і цінують.
Про це і йшла мова на заході, який відвідали учні 6-го класу гімназії №179. Вони ознайомилися з біографією та творчим здобутком Шарля Перро, відповіли на запитання тематичного квізу та переглянули мульфільм англійською мовою „Puss in Boots” за мотивами казки  „Кіт у чоботях”.

13 та 14 березня 2013 року в залі відділу літератури іноземними мовами пройшов захід „Fushigi Nippon”.
          Віртуальну подорож Японією здійснили учні 9-го класу фізико-математичного ліцею та студенти III курсу НУБіПУ. Вони дізнались про незвичайні традиції та культуру японського народу, переглянули відеосюжети та відповіли на запитання тематичного квізу.

Тиждень толерантності 2012

Майстер-клас з кімоно

"Загадкова Японія"

Святкуємо День святого Валентина

Зустріч із прес-секретарем видавництва дитячої та юнацької літератури "Школа дозвілля" паном Жеромом Ламбером.

Територія французської мови у рамках міжнародного лингвофестивалю "Екологія спілкування"

Вечір пам’яті Джорджа Гордона Ноеля Байрона „Бунтівний лорд”.

"КАЗКОВА МАГІЯ ШАРЛЯ ПЕРРО" Свято читання

"Корабель мрії капітана Верна": театралізоване свято

 

Віртуальні виставки

205 років від дня першої публікації роману Джейн Остін «Гордість та упередження»

Літературний календар 2016 року. Твори-ювіляри

Літературний календар 2015 року. Твори-ювіляри

Літературний календар 2014 року. Твори-ювіляри

Літературний календар 2013 року. Твори-ювіляри

Літературний календар 2012 року. Твори-ювіляри

Всесвітня енциклопедія INTERFACT

Святкування Різдва

Бібліографія

Путівники серії “Polyglott”. Cтолиці європейських держав.

Відкривайте світ з путівниками серії “Polyglott”

Книжкова полиця “Voyage en France”

Видання, подаровані Французьким Культурним Центром

 

Запрошуємо Вас скористатися послугами нашого відділу!

Останнє поновлення:
14.03.2018 13:52

????? ??????????????????????? ????????

Copyright © 2002-2017. Державна бібліотека України для юнацтва

  Настоящий ПР 4uth.gov.ua Цена 4uth.gov.ua Яндекс цитирования Яндекс.МетрикаRated by PING