03/11

Конкурс оповідань “Щоденник війни”

Карась Галерея разом з видавництвом ArtHuss для проєкту “Щоденник війни”

Short stories, essay  в рамках “А4, кулькова ручка”.

Тема: “Щоденник війни” – розпочата у лютому 2022 року повномасштабна військова агресія Росії проти України.

Останній день для подачі: 20 грудня 2023 року.

Умови участі:

  • До розгляду приймаються науково-популярні, мистецтвознавчі, аналітичні, дослідницькі, історичні та літературні тексти на тему будь-яких аспектів російського агресивного військового нападу на Україну.
  • У конкурсі може брати участь будь-яка особа, яка досягла 18 років або отримала письмовий дозвіл своїх батьків чи піклувальників.
  • Обсяг не має перевищувати 8000 знаків без пробілів.
  • Роботи повинні бути написані українською мовою.

Есе на конкурс мають бути надіслані в електронному текстовому вигляді (*doc., *docx., *.txt, *.rtf) на адресу: karasgallery@gmail.com з темою: Оповідання на конкурс – “Ім’я і Прізвище”, з мобільним телефоном і посиланням на акаунт в соцмережах (якщо є).

Призи:

Видавництво ArtHuss забезпечує преміальний фонд. Найкращі роботи будуть нагороджені грошовими преміями:

1 місце (Grand Prix ArtHuss) – 10 000 грн.

2 місце – 7 000 грн.

3 місце – 5 000 грн.

Також обрані оповідання будуть опубліковані в каталозі разом з рисунками, створеними спеціально для цього проєкту. 1 місце має бути тільки одне, а 2 і 3 місць можуть бути декілька.

Подаючи свій твір на конкурс – тим самим, автор дозволяє цей твір читати, зберігати, друкувати, публікувати, перекладати на інші мови, редагувати, використовувати його у цілому, або частинами, цитувати; продавати, транспортувати, зберігати та розповсюджувати друковані видання з цими текстами, використовувати ім’я та інформацію автора текстів.

Журі конкурсу є закритою не публічною групою задля запобігання можливого тиску. Приймання текстів триває 24/7. Остання дата подачі 20 грудня 2023 року.

Перешліть інформацію знайомим, яким це може бути цікаво!

Чекаємо на ваші роботи та бажаємо натхнення!

Про умови участі та призи читайте у блозі ArtHuss.