17/06

Конкурс фотографій “Мій внесок у ПЕРЕМОГУ”

Молодь!😎 Стартує КОНКУРС ФОТОГРАФІЙ «Мій внесок у ПЕРЕМОГУ!»💛💙
Уже понад 100 днів наша сильна і незламна країна гідно бореться за свою свободу, незалежність, суверенітет, щасливе майбутнє та мир у всьому світі. Ми бібліотекарі, як і наші відважні, мужні воїни ЗСУ, ТрО, працівники ДСНС, волонтери, лікарі та всі інші, хто наближає нас до перемоги, теж працюємо над перемогою у російсько-українській війні.
💪У цей складний для кожного з нас 2022 рік Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації традиційно оголошує конкурс фотографій «Мій внесок у ПЕРЕМОГУ!». Адже у кожного з нас свій фронт боротьби, ми на своєму хочемо, можемо і будемо робити вагомі внески задля мирного неба над Україною.
😔Попри те, що, на жаль, під час бойових дій багато бібліотек зазнали руйнувань та пошкоджень, їхнє функціонування й надалі продовжується для наших користувачів. У бібліотеках нашої держави відбуваються спеціальні заходи для ВПО та всіх, хто цього потребує. Це психологічні та юридичні консультації, тренінги, зустрічі, курси української мови, відволікальні ігри для дітей, майстер-класи, перегляди мультфільмів та документальних фільмів, екскурсії тощо. А ще у бібліотеках плетуть маскувальні сітки, готують їжу для військових і переселенців, відкривають пункти гуманітарної допомоги та проводять навчання першої медичної допомоги.
📷Усі учасники, які бажають взяти участь у Конкурсі, мають надіслати фото, на якому буде зображено як саме і чим ви допомагаєте у шляху до Перемоги, який ваш особистий внесок або вашої бібліотеки.
⭐❗ГОЛОВНА УМОВА – ви, як учасник(ця), обов’язково маєте бути на фотографії.
✔Участь у конкурсі можуть взяти тільки дійсні індивідуальні члени Української бібліотечної асоціації або 1 представник офіційного партнера Асоціації у 2022 році віком до 35 років.
✔ Кількість робіт від одного учасника – не більше 3-х (трьох) за різною тематикою.
✔Термін закінчення прийому робіт – 1 вересня 2022 року.
✔️Фотороботи, які пройдуть попередню модерацію, будуть доступні для всіх на сторінці Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації у Facebook, де відповідно буде відбуватися відкрите голосування.
✔️Три світлини, які наберуть найбільшу кількість голосів, отримають цінні призи від Молодіжної секції.
✔️Також традиційно 12 світлин адміністрація секції відбере для створення календаря.
Деталі та умови конкурсу читайте тут 👇