Книжки зі смаком шоколаду

Львів. Шоколад. Кам’яниці [Текст] : збірка / [уклад. В. О. Хідченко, Н. Нікалео]. — Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2020. — 256 с. — Зміст авт.: Тетяна Белімова, Анна Хома, Наталя Лапіна, Наталка Ліщинська, Алла Рогашко, Любов Долик, Світлана Горбань, Тала Владмирова, Олена Чернінька.
Мова: Українська     Шифр: 821.161.2(082)     Авторський знак: Л89

Анотація

“Львів. Шоколад. Кам’яниці” – збірка, яка привідкриє таємниці історії творення галицької столиці. Це десять зворушливих оповідань від знаних письменниць, овіяні романтикою та чарами міста, де колись цокотіли підковами коні, шаруділи шатами львівські пані, пливучи по бруківці, а згодом – дзеленчав старий трамвай.

Сучасне місто тут переплітається з давнім, часом упізнаваним, а часом і не дуже, але таким же цікавим і звабливим, як і колись. Каплиця Боїмів і Чорна кам’яниця, вілла на Хресті й будинок на площі Ринок… Усі вони поволі розкриватимуть вам свої таємниці, про які, найімовірніше, ви ніколи не чули й навіть не здогадувалися.”

 

Берджис, Стефані
Дракон із шоколадним серцем [Текст] / Стефані Берджис ; [пер. з англ. Д. Березіної]. — Харків : Vivat, 2020. — 288 с. — (Книжкова полиця підлітка).
Мова: Українська     Шифр: 821.111:087.5     Авторський знак: Б48

Анотація

Перед вами чарівна й наснажлива пригода, сповнена добра й справжньої дружби, заради якої варто долати всі перешкоди.Усі знають, що дракони люті й могутні. Юна Авантюрина вважає себе саме такою, але дорослі родичі не відпускають її саму з печери. Тож якось рішуче дитинча крадькома тікає з печери — і тут-таки потрапляє в пастку. Запашний трунок підступного мага перетворює войовничу драконку на беззахисну дівчинку. І вже немає гострих іклів, широких крил і вогню, що вивергається з пащі. Байдуже, наскільки сильнішою за людей була Авантюрина, — тепер вона одна з них. Неймовірні пригоди чекають попереду, адже тепер у її житті, окрім слабкого тіла, є нове пристрасне захоплення — шоколад.

Букеда, І.І.
Вона любила чорний шоколад [Текст] : [лірика] / І. І. Букеда. — Хмельницький : ФОП Стасюк Л.С., 2018. — 160 с.
Мова: Українська     Шифр: 821.161.2     Авторський знак: Б90

 Анотація

Кажуть, щоб зрозуміти життя потрібно полюбити чорний шоколад. Гіркий та водночас солодкий, терпкий та спокусливий – саме таким і є наше життя. Поетична збірка увібрала у себе життя поетеси. На її сторінках ви зустрінете любов та розчарування, хвилини щастя та розпачу, тут ви навчитесь мріяти та вірити у диво. Авторка дозволяє вам зазирнути у найпотаємніші куточки своєї душі.

Книга розрахована на широке коло читачів.

Гарріс, Д.
Шоколад [Текст] : роман / Д. Гарріс ; [пер. з англ. В. Полякова]. — Харків : Кн. клуб “Клуб сімейн. дозвілля”, 2019. — 320 с.
Мова: Українська     Шифр: 821.111     Авторський знак: Г21

Анотація

У маленькому французькому містечку — карнавал. І саме в цей час у ньому з’являються дві дивні особи — доросла й дитина. Віана Роше та її дочка Анук приїхали, щоб подарувати мешканцям міста небачену досі розкіш — цукерню. Місцевий священик обурений і ставить парафіян перед вибором — церква або шоколад.

Якби ж цукерки й шоколадки жінки, чиє волосся пахне вітрами далеких країв, не були такими смачними! Якби вона не вміла вгадувати, чого саме потребує кожен, хто заходить до її крамнички! Тоді у цьому містечку не сталося б стільки драматичних подій…

Відкрийте для себе рецепти щастя від Джоан Гарріс. Пориньте у світ шоколадної магії, і ви зрозумієте, що навіть за допомогою солодощів можна змінити життя — звісно, якщо ви маєте добре серце та гарні наміри.

Дал, Р.
Чарлі і шоколадна фабрика [Текст] / Р. Дал ; з англ. пер. В. Морозов ; за ред. О. Негребецького, І Малковича ; іл. К. Блейк. — Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2018. — 239 с.
Мова: Українська     Шифр: 821.111     Авторський знак: Д15

 Анотація

«Чарлі і шоколадна фабрика» — найпопулярніша книга Роальда Дала, одного з літературних батьків Джоан Ролінґ — авторки «Гаррі Поттера»… Жив собі бідний хлопчик, якому раз на рік — на його день народження — дарували єдиний дарунок — маленький шоколадний батончик. Але хлопчик мав добре серце, і тому з ним трапляється неймовірна пригода, яка не залишить байдужими ні дітей, ні дорослих.

Дочинець, М.І.
Хліб і шоколад [Текст] : новели тонкого литва і холодної чеканки / М. І. Дочинець. — Мукачево : Карпатська вежа, 2018. — 263 с.
Мова: Українська     Шифр: 821.161.2     Авторський знак: Д71

Анотація

Перед нами – “легка” і “світла” проза. Мирослав Дочинець має свій стиль письма, за яким проглядається витончений художній смак, відчуття форми, композиційної самодостатньої творів. Особливе місце відведено жінці. Героїні “заново” створюють мужчин, у яких закохані, причому кохання двох не припиняється і в потойбіччі. Автор не грає в містику, він оновлює міф кохання.

 

Костинська, Н.
Смак шоколадного морозива [Текст] / Н. Костинська. — Київ : АДЕФ-Україна, 2019. — 276 с.
Мова: Українська     Шифр: 821.161.2     Авторський знак: К72

Анотація

Щоб розвиток не закінчувався на парковці, необхідний рух. Автор книги Наталя Костинська на власному прикладі показує, як можна багато чого досягти, як стати особистістю. Безліч асоціацій виникає при читанні книги: автор веде нас вглиб біографії, допомагає зрозуміти біографічні “пазли” і “ланшафта” в біографії кожного з нас. Нам відкриваються таємниці лікарської майстерності, гомеопатичної і антропософської медицини. Починаєш розуміти, що твоя мета і є шлях твого життя. І кожна її мить прекрасна, як смак шоколадного морозива.

Шевченко, Н.
Усе в шоколаді [Текст] / Н. Шевченко, О. Шевченко ; Наталка та Олександр Шевченки. — Київ : Грані-Т, 2008. — 168с. — (Дивний детектив – 08).
Мова: Українська     Шифр: 84.4Укр6     Авторський знак: Ш37
– Анотація

Новорічні та Різдвяні свята – улюблений час дітлахів та… зловмисників. Адже люди стають добрішими, довірливішими, менш уважними та підозрілими, а грабіжники раді з цього скористатись. Але Команда Мрії завжди на сторожі і швидше за міліцію розкриє будь-яку справу: чи то крадіжку в місцевому історичному музеї, чи то зникнення директора кондитерської фабрики. Знайомтеся з новими пригодами «мрійників», і ви теж не будете сумувати зимовими вечорами.

Ягелло, Й.
Шоколад із чилі [Текст] : роман / Й. Ягелло ; пер. з пол. Б. Антоняк. — Львів : Урбіно, 2015. — 288 с.
Мова: Українська     Шифр: 821.162.1     Авторський знак: Я28

Анотація

Вам доводилося куштувати шоколад із чилі, де солодкий смак поєднується з гіркотою? Саме його нагадує життя 17-річної Лінки, яка щойно вступила до омріяного ліцею. Вона відшукала давно втрачену сестру й нарешті розібралася у своїх почуттях до Адріана. Здається, перед нею чудове майбутнє. Проте не все так рожево. На навчання Лінці доведеться заробляти, мама не в стані сплатити за дорогий приватний ліцей, стосунки із сестрою теж не завжди ідеальні. Крім того, коханий їде навчатися до Лондона, а це означає кількамісячну розлуку. Лінка живе в очікування Різдва, бо тоді Адріан має приїхати до Польщі. Проте на неї чекає неприємний сюрприз. Що ж, може, кохання не завжди мусить бути солодким, як молочний шоколад? Може, воно нагадує шоколад із чилі?

 

Російською мовою

Аганесова, Н.
Шоколадница [Текст] : [повесть] / Н. Аганесова. — Симферополь : Таврида, 2000. — 416 с.
Мова: Російська     Шифр: 84.4Рос6     Авторський знак: А23

Донцова, Д.А.
Золушка в шоколаде; Верхом на “Титанике”; Советы от безумной оптимистки Д. Донцовой [Текст] : роман; главы из нового романа; советы / Д. А. Донцова. — Москва : Эксмо, 2007. — 384 с. — (Иронический детектив).
Мова: Російська     Шифр: 84.4Рос6     Авторський знак: Д67
Детальніше

Дягилева, И.
Бег на месте/ И. Дягилева. Шоколадная пыль/ Т. Косова [Текст] : роман, повесть / И. Дягилева. — Москва : Подвиг, 2009. — 284с. — (Детективы СМ ; №1).
Мова: Російська     Шифр: 84(4Рос)6     Авторський знак: Д99
Детальніше

Канес, С.
Шоколадная ворона [Текст] : [роман] / С. Канес. — Москва : Эксмо, 2012. — 320 с. — (Страсти женского рода).
Мова: Російська     Шифр: 821.161.1     Авторський знак: К19

 Анотація

Как просто быть такой, как все, – просто плыть по течению и ни о чем не думать. Как ужасно быть такой, как все, – смешаться с толпой и ничем не выделяться. Она не похожа ни на кого – дочь русского летчика и красавицы эфиопки. В ее жизни встречались настоящие мужчины – не потому ли она столь женственна? Судьба никогда не баловала ее – не потому ли у нее мужской характер? Она умеет защищаться и защищать – даже когда исход, казалось бы, предрешен.

Беркли Кокс, Энтони
Дело об отравленных шоколадках/ Э. Беркли Кокс. Таинственный мистер Кин/ А. Кристи. За занавесом; Охотники за долларом/ Э.-Д. Биггерс [Текст] / Энтони Беркли Кокс. — Киев : Свенас, 1992. — 496с. — (Англо-американский детектив).
Мова: Російська     Шифр: 82(100)     Авторський знак: Б48

Постоянный герой книг Беркли — легкомысленный по нраву и увлечённый детективными расследованиями писатель Роджер Шерингэм создаёт Клуб криминалистов для объединения единомышленников. В клуб входят преуспевающий адвокат, две писательницы разных жанров, напыщенный автор детективов и мистер Читтервик — скромный господин, абсолютно случайно принятый в клуб. На одном из заседаний Шерингэм предлагает членам клуба разрешить загадку, от которой отступилась полиция — загадку покушения на сэра Юстаса Пеннфазера, которому были присланы отравленные нитробензолом конфеты, переданные сэром Юстасом случайно оказавшемуся в его клубе Грэхэму Бендиксу, в результате чего скончалась жена последнего.

Каждый из шести членов клуба в определенном порядке  расследует дело своим методом и выступает с версией разгадки убийства, все из которых в чём-то неверны (в том числе версия Шерингэма), однако каждая последующая ближе к истине, чем предыдущая. В итоге выступающий последним мистер Эмброуз Читтервик, до того не имевший никакого опыта расследований, суммирует все полученные сведения и разгадывает убийство, чему сам немало изумляется. В будущем Читтервик, являющийся ревностным защитником справедливости, станет вторым постоянным детективом Беркли наряду с Шерингэмом.

Молчанова, И.
Гламур в шоколаде [Текст] : [повесть] / И. Молчанова. — Москва : Эксмо, 2008. — 192 с. — (Только для девчонок).
Мова: Російська     Шифр: 821.161.1     Авторський знак: М76
Детальніше

Мякишев, А.
Рыцари Агарты/ А. Мякишев. Меняю совесть на шоколадку/ А. Кленов [Текст] : роман, рассказ / А. Мякишев. — Москва : Подвиг, 2008. — 284с. — (Подвиг ; №10).
Мова: Російська     Шифр: 84(4Рос)6     Авторський знак: М99
Детальніше

Полякова, Т.В.
Все в шоколаде [Текст] : [повесть] / Т. В. Полякова. — Москва : Эксмо-Пресс, 2002. — 416с. — (Детектив глазами женщины).
Мова: Російська     Шифр: 84.4Рос6     Авторський знак: П54
Детальніше

Хэррис, Д.
Шоколад [Текст] : Роман / Д. Хэррис. — Москва : Эксмо, 2006. — 352с. — (Bella Donna).
Мова: Російська     Шифр: 84.4Вел     Авторський знак: Х99
Детальніше