07/06

Кінопоказ фільму «Золота осінь»

У Державній бібліотеці України для юнацтва відбувся кінопоказ фільму «Золота осінь» у рамках Кіноклуб Docudays UA YAR.CINEMA.CLUB

«Золота осінь» розповідає про 5 атлетів-ветеранів у віці 80-100 років, їхні незвичайні перегони зі смертю, де кожен стрибок, забіг та метання диску – це можливість відчути себе людиною, а не «овочем».

Модератор кіноклубу Ярослав Карпець та запрошена експертка Тамара Бевз (провідна фахівчиня з соціальної роботи Центру соціальної, професійної та трудової реабілітації) запросили до обговорення стрічки німецького режисера Яна Тенхавена учасників ГО  ОІ «Джерело натхнення». Глядачі із захватом говорили про літніх людей з різних європейських країн, які незважаючи на вік, фізичні вікові зміни організму, особисті кризи і втрати, знаходили у собі сили не тільки жити, займатись спортом, ставити собі цілі й досягати їх, а й надихати інших на звершення, не зупинятись перед труднощами, любити життя і цінувати кожен день.

Дякуємо організаторам кінопоказу за можливість пізнавати світ, спілкуватися, обмінюватись думками, отримувати відповіді на свої запитання.