12/10

Тиждень юного патріота в бібліотеці

Інтерактивна патріотична година “Україна – земля героїв”

До Дня захисників і захисниць України, Дня українського козацтва у Великій читальній залі бібліотеки відбулася інтерактивна патріотична година «Україна – земля героїв» за участю учнів Гімназії № 179 м. Києва.

Під час вікторини діти пригадали свої знання з історії України, а також традиції та звичаї українців різних часів. Школярі взяли участь у вікторині патріотичної тематики, козацьких конкурсах “Запали вогонь”, “Оголи чуба”, “Звари борщ”, “Не проспи”, літературному конкурсі про Україну, а також виконували інтерактивні вправи.
Інтерес учнів викликала книжкова виставка у Великій читальній залі “Шлях мужності та слави», присвячена Дню захисників України.

 

Етно-вікторина “Школа юного козака”

До Дня захисника України відділ мистецтв Державної бібліотеки України для юнацтва презентував книжкову виставку “Сила нескорених”, а також провів етно-вікторину “Школа юного козака”, в якій взяли участь учні Гімназії №179 м. Києва. Найактивніші учасники вікторини отримали призи.

Школярі добре знають традиції та звичаї козаків, проте з цікавістю слухали розповіді про таємничих козаків-характерників, про страви козаків та про багато іншого.

З великим інтересом дівчата і хлопці переглядали ілюстрації Анатолія Базилевича до поеми Івана Котляревського “Енеїда”.

 

А ще школярі пообіцяли старанно вивчати історію України і війська Запорізького,  а також частіше приходити до бібліотеки.

Зустріч з ветераном АТО Костянтином Винниченком

У рамках Тижня юного патріота у Державній бібліотеці України для юнацтва відбулася зустріч з ветераном АТО Костянтином Вінніченком.

Запрошені на зустріч представники Київського міського Центру соціальної, професійної та трудової реабілітації інвалідів КМДА, особи з інвалідністю почули надихаючі історії про життя та реабілітацію воїнів-інвалідів після повернення з фронту, їхню силу волі і духу, а також про зусилля, які вони докладають для свого повернення до повноцінного життя.

Головний меседж Костянтина Вінніченка – мрійте, ставте свою мрію за ціль і визначайте шляхи її досягнення! Тільки своїми діями ми можемо змінити життя своє і оточуючих.