Інформація як щит і меч

Інформація як щит і меч. Медіаосвіта – вакцина в епоху інформаційних пандемій : бібліогр. покажч. / [уклад. Г. Буркацька ; ред. : В. Кучерява, Н. Лінкевич] ; Держ. б-ка України для юнацтва. – Київ : [б. в.], 2021. – 71 с.

Бібліографічний покажчик – один зі способів протистояти новим загрозам в епоху інформаційних пандемій.
Інфодемія – фейковий потік інформації – хвороба, яка значно обігнала поширення пандемії коронавірусу. Тому покажчик структурований як медичний/бібліографічний протокол надання допомоги для лікування інфодемії:
Діагноз; Противірусна/протифейкова імуномоделююча та підтримуюча терапія; Рецепти ліків; Профілактика; Епікриз. Сформувати колективний медіаімунітет допоможе вакціонування кращими українськими проєктами з медіаграмотності,
корисними ресурсами, онлайн-курсами. Дієвими пігулками для медіаосвіти стануть посібники, методичні розробки, інноваційні практики. Підтримуюча арт-терапія в дії – це перегляд нових актуальних фільмів, участь і перемога у тематичних іграх, квестах.
Бібліографічний покажчик – щит і меч для тих, хто хоче навчитися захищатися від інформаційних атак, фейків, інформаційних бульбашок і врешті-решт уберегтись від інфодемій.

З електронною версією покажчика можна ознайомитись за посиланням.