Державна бібліотека України для юнацтва
Віртуальна виставка книг

Анонси
Новини
Бібліотеки для юнацтва
Про бібліотеку
Послуги бібліотеки

Фонд бібліотеки
Електронний каталог
Нові надходження
Виставки книг
Медіа-ресурси
Раритети
Періодичні видання

Віртуальна довідка
Обговорюємо книгу
Фахівцям
Спонсори і партнери

Державна бібліотека України для юнацтва: фахівцеві
Читання
Мені є що сказати! (творчість)
Щоб пам'ятати: історія України
Здоровий спосіб життя
Суспільство
Відкриття
Інформаційна культура
Нетикет: культура мережевого спілкування

 

 

Встанови наш банер!
 Державна бібліотека України для юнацтва

<a href="http://www.4uth.gov.ua/" target="_blank"><img src =”http://www.4uth.gov.ua
/images/4uth_gif.gif” alt="Державна бібліотека України для юнацтва" width="88" height="31" border="0"></a>

Книга в житті молодої людини

Відділ універсальних читальних залів 

Уявити своє життя без книги, певно не може жодна освічена людина. Тому що книга – це більше, ніж художній твір, більше, ніж знання. Бо вона дає можливість пізнавати світ у всій його повноті та безмежності.

Різними шляхами йде читач до своїх улюблених книг. З дитинства й до похилого віку його супроводжують твори, у яких знаходиться місце для почуттів, пробудження уяви, розуміння свого покликання, філософського осмислення життя і для відкриття власних істин. Книжка здатна вчити, розважати, змінювати звички й характер, визначати мету і викликати бурхливі пристрасті.

 
Етикет
 

87.774я787.774я7
Б90
Бугайова, Є.В.
Етикет на кожний день. - Д. : Дніпрокнига, 2007. – 224с.

Як справити гарне враження при знайомстві, на ділових переговорах та під час співбесіди при прийомі на роботу; як грамотно скласти резюме; як поводитися в гостях, в театрі, в музеї, в церкві; як налагодити стосунки із новим колективом, як сервірувати стіл; що й коли дарувати; як зробити свою відпустку максимально приємною; як уникнути стресових ситуацій вдома та на роботі? Відповіді на ці та безліч інших питань ви знайдете у цій книзі.
Ви також дізнаєтесь про мистецтво складання букетів, про те як знайти свій стиль, вибираючи одяг та прикраси; про правила проведення офіційних та неофіційних прийомів.
Розрахована на широке коло читачів.

 

 
як мати те, що хочеш...  

88.37
Г – 91
Грэй Д.
Как иметь то, что хочешь, и хотеть то, что имеешь. – К.:София, 2004. – 368с.

Запропонована книга, за словами автора, є „практичним посібником по виконанню бажань”. Мистецтву бути успішним можливо навчитись за лічені дні. Зробіть перший крок до здійсненя мрії, і в вашому житті почнуть відбуватися маленькі дива.

Важко зрозуміти чому це відбувається, не прочитавши цю розумну і  трохи сумну книгу.

Для широкого кола читачів.

 
Женщины с Венеры...  

88.37
Г – 91
Грэй Д.
Женщины с Венеры, мужчины с Марса. – К.:София, 2004. – 400с.

Ця книга є одним з найвеличніших бестселлерів нашого часу, тиражі якого на багатьох мовах  перевищують десятки мільонів по всьому світу.
За допомогою цієї книги ви опануєте практичну сторону рішення проблем, що виникають через нерозуміння непереборних відмінностей між чоловіками та жінками. Вам пропонується не просто теоретичний аналіз психології цих відмінностей, а також і практичний посібник по створенню й підтримці таких взаємовідносин, які б могли називатись коханням.

Для широкого загалу.

 

 
Иллюстрированная энциклопедия символов  

71.1я2
И – 44
Иллюстрированная энциклопедия символов / А.Егазаров. – М.: Астрель, 2003. – 723с.

Ілюстрована енциклопедія символів – унікальне видання, в якому символи висвітлюються з різних боків: традицій, міфу, релігії, науки. Неймовірна для однотомного видання кількість цінних ілюстрацій з розвернутими коментарями до найяскравіших образів дозволяє розкрити широку панораму символічного мислення в архітектурі, мистецтві, рекламі й пропаганді.
Актуальність і новизну книзі надають розділи, присвячені кодексам Червоної імперії, Третього рейху і новітнього тоталітаризму сучасної техно- і медіакратії.

Видання розраховане на широкий загал, науковців, які досліджують походження, історію символів.

 

 

 
Книги, которые должен знать современный человек.  

83.3(0)я2
К - 53
Книги, которые должен знать современный человек. – М.:РИПОЛ КЛАССИК, 2003. – 368 с.

Автор розповідає про найвідоміші та найвидатніші твори світової літератури від найдавніших часів до сьогодення, написаних в різних жанрах. Читач познайомиться також і з творчою біографією письменників і поетів.
Зручне розміщення матеріалу (за хронологією, в середині кожного хронологічного розділу – по алфавіту) дозволяє швидко знайти потрібну інформацію.

Для широкого кола користувачів.

 

 

 
Школа жизни, или Как найти выход из безвыходного положения  

88.37
М – 21
Мальханова И.А.
Школа жизни, или Как найти выход из безвыходного положения. – М.:Академия, 2003. – 288 с.

У запропонованій книзі автор переконливо доводить, що тяжкі життєві ситуації – це не лише стреси і страждання, а й необхідна для нас школа. Книга вчить думати, не втрачати надію, творчо підходити до будь-якої ситуації і перемагати в ній.

Розрахована на широке коло читачів.

 

 
Петровський В.В.  

63.3(4Укр)
П - 30    
Петровський В.В.
Історія України: Неупереджений погляд: Факти. Міфи. Коментарі. – Х.: Школа, 2007. – 592с.

Ця книга є одним із найбільш сучасних оригінальних видань, що охоплюють величезний період вітчизняної історії – від прадавніх часів до сьогодення.
Автори відтворили складний, неоднозначно трактований шлях народу України до незалежності, не оминувши трагічних та величних сторінок у його життєписі.
Мета книги – не лише донести до читача певні факти, але й всебічно висвітлити, дати обєктивний коментар історичним подіям, які можуть стати уроком на майбутнє.

Видання буде корисним не лише для учнівської та студентської молоді, але й для всіх, хто цікавиться історією України.

 

 
айгер П., Баррон-Тайгер Б.  

88.37
Т – 17
Тайгер П., Баррон-Тайгер Б.
Читать человека как книгу. – М.:ООО”Издательство АСТ”, 2000. – 288с.

Автори цієї книги розповідають про те, як визначити характер людини по зовнішності, словниковому запасу, жестам, освіті, роду занять та інтересам.
Прочитавши цю книгу, ви навчитесь правильно будувати свої відносини з оточуючими людьми, враховуючи особливості їх характеру і темпераменту.

Адресована широкому колу читачів.

 

 

 
Чайковський Ю. Б.  


Ч – 15
Чайковський Ю. Б.
Розгадки таємниць людини. Від Гіппократа до сьогодення. – К.: Веселка, 2004. – 190с.

У книзі розповідається про життя і самовіддану працю видатних учених-медиків зі світовим ім’ям. Чимало сторінок присвячено представникам української медицини, одні з яких, не маючи можливості розвивати національну науку, змушені були працювати в „чужих землях”, а інші, хоч і досягли видатних успіхів на батьківщині, лишалися невідомими в світі, а часом були призабуті й рідним суспільством.

Книга може стати в пригоді школярам-старшокласникам, учням медичних коледжів, училищ, ліцеїв, студентам інститутів, університетів, а також широкому загалу читачів.

Кожен, хто прочитає це видання, збагатить свої знаня цікавими фактами з історії медицини, великої науки про людину.

 

 

 
Кожелянко В.  

84.4Укр6
К – 58
Кожелянко В.
Третє поле. – Вінниця: Генеза, 2007. – 222с.

Життя прожити – не поле перейти. Принаймні Ран – герой нового роману одного з найпопулярніших сучасних українських письменників Василя Кожелянка – переконаний, що треба перейти щонайменше три поля.

Воно й не дивно, адже Ран живе в часи легендарного Трипілля, і для того, щоб стати повноправним володарем не лише раю людей Бика, а й усіх довколишніх країв, він мусить пройти крізь безліч випробувань, створити нову релігію і навіть переступити через себе. А коли стане, що він вчинить тоді?! Ніколи нездогадаєтеся: нинішні володарі так не чинять...

 

 
Кокотюха, А.А.  

84.4Укр6
К - 59
    Кокотюха, А.А.
    Зоопарк, або Діти до 16 : Роман. - К. : Зелений пес, 2006. - 224с.

Троє восьмикласників без грошей і документів опиняються у столиці УРСР, де на них чекають усі принади дорослого життя. Чистий дитячий погляд на світ, який весь час пробивається з-під фальшивого юнацького цинізму.

Пробудження в головному героєві чоловічого начала стає основним стрижнем розповіді. Саме на цьому зламі, немов у краплі води, можна побачити цілком наш світ і переоцінити себе самого та своє місце у житті.

 

 

 
Роздобудько І.
 

84.4Укр6
Р – 64
Роздобудько І.
Останній діамант міледі. – Харків:Фоліо, 2006. – 222с.

Ірен Роздобудько – автор, що успішно працює  в різних жанрах. Про це свідчать її неодноразові перемоги у Всеукраїнському конкурсі „Коронація слова”.
„Ця книга – данина моєму дитячому захопленню Александром Дюма і... повна авнтюра щодо всіх, можливо, впізнаваних історичних і неісторичних осіб, котрі живуть на цих сторінках...”

                                                                         
І. Роздобудько

 

 

 
Топська Н.  

84.4Укр6
Т – 58
Топська Н.
Любов – наснага, любов – журба... – Донецьк: Проспект-Прес, 2007. – 320с.

Якщо доля не посилає кохання – в душі гаснуть зорі... Любов то підносить на щемливих хвилях радості, то кидає у вир безнадії і туги. І лише заради щастя – хай і недовгого, - яке приносить це почуття, варто жити. Жити і кохати попри все...

Книга відкриває високу красу життя великих літераторів України – генії творили геніальне кохання, світло якого й досі мерехтить на обрії, вражає своєю неповторністю і вічноютаємницею, котра чаруватиме не одне покоління нащадків.

 

 

 
Яворівський В.  

84.4Укр6
Я – 22
Яворівський В.
Вовча ферма. – К.: Криниця, 2000. – 283с.

Сміливо й безкомпромісно досліджує відомий український прозаїк, публіцист, громадський і політичний діяч В. Яворівський у нових романі, повісті, новелах, поміщених у книзі „Вовча ферма” наше  життя, життя в час глибинної кризи й розгубленості суспільства.

Кожен, хто прочитає цю книгу – знайде в ній свої власні болі, думки і переживання. Ця книга написана сміливою й талановитою людиною, яка хоче добра своєму народові і тому говорить йому правду, якою б гіркою вона не була.

 

 

 

 

Укдадач: Осіпчук О. В.

Завітайте до відділу універсальних читальних залів, де вам запропонують ще багато цікавої літератури на будь-яку тему, а також художні твори як сучасних українських та зарубіжних письменників, так і класику світової літератури.

Останнє поновлення:
23.03.2016 19:37

????? ??????????????????????? ????????

Copyright © 2002-2016. Державна бібліотека України для юнацтва

  Цена 4uth.gov.ua Яндекс цитирования Яндекс.Метрика