Державна бібліотека України для юнацтва
Віртуальна виставка книг

Анонси
Новини
Бібліотеки для юнацтва
Про бібліотеку
Послуги бібліотеки

Фонд бібліотеки
Електронний каталог
Нові надходження
Виставки книг
Медіа-ресурси
Раритети
Періодичні видання

Віртуальна довідка
Обговорюємо книгу
Фахівцям
Спонсори і партнери

Державна бібліотека України для юнацтва: фахівцеві
Читання
Мені є що сказати! (творчість)
Щоб пам'ятати: історія України
Здоровий спосіб життя
Суспільство
Відкриття
Інформаційна культура
Нетикет: культура мережевого спілкування

 

 

Встанови наш банер!
 Державна бібліотека України для юнацтва

<a href="http://www.4uth.gov.ua/" target="_blank"><img src =”http://www.4uth.gov.ua
/images/4uth_gif.gif” alt="Державна бібліотека України для юнацтва" width="88" height="31" border="0"></a>

Путівники серії “Polyglott” З книгами, представленими на данній сторінці Ви можете ознайомитись,
завітавши до
Відділу Літератури Іноземними мовами

Cтолиці європейських держав.

Видання серії "Polyglott" познайомлять Вас із найпривабливішими метрополіями нашого континенту, які одночасно виконують почесну і відповідальну місію, – є столицями європейських держав.
Путівники підготують Вас до захоплюючих подорожей по цих містах, повідомлять самі характерні й оригінальні відомості про кожне місто.
Просто відкрийте книгу і з багатьох розроблених і запропонованих видавництвом "Polyglott" маршрутів, оберіть свій, оригінальний маршрут. А перед тим, як відправитись у подорож, ознайомтеся із практичними порадами, які представлені наприкінці кожного путівника. А знайти ці книги Ви зможете у нас, у відділі іноземної літератури.

 
Прага
Путеводитель с мини-разговорником/ Авт. текста В. Якобсмайер.– М.: Аякс-Пресс, 2003.– 96с.
 
Прага
Путеводитель с мини-разговорником/ Авт. текста В. Якобсмайер.–  М.: Аякс-Пресс, 2003.– 96с.

Кажуть, краса проявляє себе в повній мірі тільки в контрастах. У Празі контрастів вистачає: тут – витончені пропорції історичних палаців, там – будівельні риштовання; елегантні фасади в стилі модерн по-сусідству із зруйнованими тротуарами, а пишномовний рококо-орнамент перекреслює обірвана електропроводка…  
Незважаючи на злети і падіння, Прага завжди була улюбленим містом, де творили архітектори і скульптори, поети і музиканти. Це місто, легко і невимушено поєднуючи в собі такі протилежності, як готика і кубізм, григоріанські розспіви і хард-рок-шоу, залишається юним на всі часи. І надалі  буде  захоплювати панорама нескінченних дахів, куполів і веж, які вилискують золотом у сонячному промінні, і надалі будуть сповнені магічної чарівності звивисті вулички старого єврейського кварталу, і все тут буде пронизане подихом історії.

 
Париж
Путеводитель с мини-разговорником/ Авт. текста П. Эккерлин.– 5-е изд., перераб. и доп.– М.: Аякс-Пресс, 2003.– 96с.  
Париж
Путеводитель с мини-разговорником/ Авт. текста П. Эккерлин.– 5-е изд., перераб. и доп.–  М.: Аякс-Пресс, 2003.– 96с.

«Париж – це все, що ти захочеш!»
Фредерік Шопен

Вся країна протягом століть будувала це місто, в якому живуть не тільки люди з усіх провінцій Франції, але й багато приїжджих з інших країн і емігрантів.
Криві  вулички і грандіозні бульвари, знамениті монументи і злиденні задвірки, екстравагантні магазини і розкішні ресторани, маленькі бістро і шинки, оперні театри і прокурені джазові підвальчики, блиск і злидні величезного міста – в Парижі є все.
Особливий дух Парижу відчує тільки той, хто потрапивши сюди, знайде час поспостерігати життя на вулицях і площах, в кафе і на ринках. Париж – це сцена зі своєю історією як кулісами і театром життя як постійною виставою.

 
Вена
Путеводитель с мини-разговорником/ Авт. текста В.М.Вайс.– 3-е изд.– М.: Дубль В, 2001.– 96с.  
Вена
Путеводитель с мини-разговорником/ Авт. текста В.М.Вайс.– 3-е изд.– М.: Дубль В, 2001.– 96с.

Місто Штрауса й Гайдна зросло на руїнах стародавньої римської фортеці Віндобона, де, за легендою, залишив Землю Марк Аврелій. На площі Хоер-Маркт, у неглибокому розкопі, спить  часточка великої Римської імперії, не помічаючи,  як шумить і клекоче над нею покваплива австрійська столиця.
Як Фенікс із попелу відродилося це місто, таке безрадісне в повоєнну епоху, і з”являється нині у всій своїй пишноті.
Державна і велична  архітектура Відня поєднується з ультрасучасними, часом навіть ексцентричними будівлями.
Середньовічні вулички, романтичні дворики і барочні палаци, оглядове колесо, собор св. Стефана, кав”ярні і бал в оперному театрі, фіакри і цілування рук, Центральне кладовище і склеп капуцинів – все це Відень. Але не тільки. Відень помітно обновився і помолодів. Кулінарною альтернативою традиційним шинкам стали ресторани для гурманів і модні кафе. До ритму вальсу з недавніх часів додаються звуки джазу та іншої сучасної музики. А віденці не втратили ані сердечної чарівності, ані добродушності. Крім того, Відень – один із самих благополучних мегаполісів світу: дунайські води чисті і наповнені рибою, в місті багато парків і садів, а за його межами починається Віденський ліс.

 
Амстердам 
Путеводитель с мини-разговорником/ Авт. текста К. Реттенмайер.– 2-е изд., перераб. и доп.– М.: Дубль В, 2000.– 96с.  
Амстердам
Путеводитель с мини-разговорником/ Авт. текста К. Реттенмайер.– 2-е изд., перераб. и доп.– М.: Дубль В, 2000.– 96с.

Амстердам – найбільше у світі місто на палях і одночасно одна з найменших за площею столиць Європи. Серце Амстердама б'ється серед старих, але вишукано-елегантних фасадів особняків, вибудуваних багатими купцями, і гучних міських каналів, прокладених у 17 столітті.
Діловий і безтурботний, суворий та екзотичний, Амстердам відповідає будь-яким стереотипам і виправдовує більшість очікувань. На тлі стародавніх кварталів цього великого музею під відкритим небом пульсує сучасне життя з усіма його мріями, проблемами й протиріччями.
По суті, Амстердам – звичайне нідерландське місто. Від інших міст країни воно відрізняється славетним минулим, відображеним у багатьох історичних будівлях, яке весь світ визнає неповторним і незрівнянним.

 
Лондон
Путеводитель с мини-разговорником/ Авт. текста Й.Гревер.– М.: Аякс-Пресс, 2002.– 96с.  
Лондон
Путеводитель с мини-разговорником/ Авт. текста Й.Гревер.– М.: Аякс-Пресс, 2002.– 96с.

  «Якщо ти стомився від Лондона, – значить ти просто втомився від життя, тому що в Лондоні є все, що життя може запропонувати людині», – писав англійський класик Семюел Джонсон.
Як ніякий інший мегаполіс, Лондон вміє зробити перехід із минулого в майбутнє майже непомітним, поєднуючи їх в несуперечливе ціле.
Тут нікому не спаде на думку зруйнувати якийсь пам”ятник, або, скажімо, переіменувати вулицю. Речі, які належать до різних епох, співіснують природно і надійно.
Як у кожної столиці, у Лондона є те, без чого його неможливо уявити: Тауерський мост, годинникова вежа Біг Бен, червоні двоповерхові автобуси.
Столиця Англії, яка завжди мала славу суворої і консервативної, сьогодні виглядає містом авангардної архітектури, екстравагантної моди і гомінких карнавалів.
Велика притягальна сила Лондона не в грандіозній репрезентативності його будівель, не в блиску його бульварів або сенсаційності нової архітектури, а в строкатому конгломераті людей з усіх континентів, що сповідають різні релігії й говорять на різних мовах, – конгломераті, що включає і "справжніх" лондонців, і старі британські традиції.  Таксист-«кокні» дозволяє собі, як і раніше, називати свого пасажира «Darling», «Love» или «Governor». І чашка чаю, як і раніше, зігріває душу при всіх негараздах

 
Рим и Ватикан 
Путеводитель с мини-разговорником/ Авт. текста Ю. Зоргес.– 3-е изд., перераб. и доп.– М.: Дубль В, 2000.– 96с.  
Рим и Ватикан
Путеводитель с мини-разговорником/ Авт. текста Ю. Зоргес.– 3-е изд., перераб. и доп.– М.: Дубль В, 2000.– 96с.
Метушня історичного центру й тиша підземель, запахи тратторій і кипіння пристрастей на стадіонах... Найбільший  у світі музей під відкритим небом? Ні, Рим – живе місто з особливим укладом життя.
«Вічне місто», праматір міст… Минуло вже 2750 років з часу легендарного заснування Риму і понад 3000 років з часу виникнення перших поселень етрусків, але місто на семи пагорбах, як і раніше, пробуджує фантазію, хвилює уяву і приваблює до себе.
Тисячолітні пам”ятники мистецтва – Форум і Пантеон, собор Святого Петра і палац папи, фонтан Треві і Іспанські сходи – все це створює дивні контрасти насиченості сьогоднішнього життя. 
Минуле і сучасне рухаються тут поруч і, переливаючись через край, зливаються разом.
Кожен камінь тут несе сліди історії. Виявити ці сліди – означає відчути сутність цього пульсуючого міста-гіганта.
Чому сюди завжди так вабило і буде вабити мандрівників? Тому що це світ, який був зруйнований і так щасливо утвердився знову. Тому що це диво серед шуму і жорстоких умов метрополії. Побачивши раз, ви вже не зможете його забути.
 

Відкривайте світ з путівниками серії “Polyglott”
Видання, подаровані Французьким Культурним Центром
Віртуальна подорож Францією


Останнє поновлення:
23.03.2016 19:37

????? ??????????????????????? ????????

Copyright © 2002-2016. Державна бібліотека України для юнацтва

  Цена 4uth.gov.ua Яндекс цитирования Яндекс.Метрика