Державна бібліотека України для юнацтва
Віртуальні виставки книг

Анонси
Новини
Бібліотеки для юнацтва
Про бібліотеку
Послуги бібліотеки

Фонд бібліотеки
Електронний каталог
Нові надходження
Виставки книг
Медіа-ресурси
Раритети
Періодичні видання

Віртуальна довідка
Обговорюємо книгу
Фахівцям
Спонсори і партнери

Державна бібліотека України для юнацтва: фахівцеві
Читання
Мені є що сказати! (творчість)
Щоб пам'ятати: історія України
Здоровий спосіб життя
Суспільство
Відкриття
Інформаційна культура
Нетикет: культура мережевого спілкування

 

 

Встанови наш банер!
 Державна бібліотека України для юнацтва

<a href="http://www.4uth.gov.ua/" target="_blank"><img src =”http://www.4uth.gov.ua
/images/4uth_gif.gif” alt="Державна бібліотека України для юнацтва" width="88" height="31" border="0"></a>


Шановні читачі!

Пропонуємо вам ознайомитись з тематичними виставками книжкового фонду Державної бібліотеки України для юнацтва.

Різноманітність цікавих, веселих, наукових та корисних книг спонукає нас розповісти усім бажаючим про цей чудовий скарб, який Ви можете отримати, завітавши до нашої Бібліотеки.

Віртуальні виставки книг постійно поновлюються, в залежності від книг, які отримала Бібліотека!

Родовід книги. Літературний календар 2016 року

Улюблені книги відомих людей

Родовід книги. Літературний календар 2015 року

Україна – територія гідності та свободи

Родовід книги. Літературний календар 2014 року

Скарбниця духовності народу

Інформаційна безпека та
інформаційні війни

Сильна армія - запорука незалежності держави

Від родинних цінностей - до багатства нації

Родовід книги. Літературний календар 2013 року

За все, що маю, дякую тобі...

Чудове місто України - моя любов, мій Київ

Скриня мудрості

Родовід книги. Літературний календар 2012 року

Від Русі до України

Читання - лікування, або як зцілює бібліотерапія

Про здоров'я і здоровий спосіб життя

Скарби, підняті з глибин тисячоліть

Релігія, обряди, епос, повір'я, міфи, мудрість попередніх віків - все це склало людину. І людина виявляє й відбиває все це, живе ним. Це її рідна стихія, її рідна кров, що дзюркоче в її жилах, і це все сприймається нею з молоком матері.

І. Огієнко.


У світі цікавого та неймовірного

Неймовірно, але факт! Дивовижне – поруч! Сьогодні ми пропонуємо вашій увазі видання, що розповідають про чудеса і надзвичайні властивості людини, про безмежне розмаїття природи і красу людських творінь. Читаючи ці книги, ви будете роздумувати над загадками історії, поринете в алхімічний світ дорогоцінних каменів, мінливість яких не знає кінця, доторкнетеся до незбагненних феноменів людського духу, котрі виходять за межі реального. Крім того, ви навчитеся застосовувати мудрість давніх магів і ворожбитів з користю для себе. Ласкаво просимо у загадковий світ!

Здоров’я – вічна мрія людства

Прогрес людства визначається його духовним, інтелектуальним і фізичним потенціалом. Одним із критеріїв будь-якого потенціалу людини є її здоров’я. Здоров’я – найвища соціальна цінність, основна умова виконання людиною своїх біологічних і соціальних функцій, фундамент самореалізації особистості.
Життєво важливо для кожної людини не тільки знати як бути здоровим, але й уміти зберігати своє здоров’я на довгі роки.
„Життя й здоров’я, найдорожче, що є у людини, тому підхід до них повинен бути найсерйознішим і ретельно вивченим.”

Г.П.Малахов

Геноциду - ні!

Книги, запропоновані на цій виставці, оповідають про криваві роки Другої світової війни, про смертний вирок, винесений єврейському народові, про людей усіх національностей, котрі стали жертвами фашизму тільки тому, що любили свій народ і боролися за його свободу.Також на виставці присутні книги Олега Ольжича й Олени Теліги, українських письменників, що загинули від рук гітлерівців.

Флористика в інтер’єрі

„Флористика – це подих життя, яке можна почути, торкнувшись квітів...”
Завжди найкращим подарунком і вираженням почуттів були квіти. Їх дарують у дні великих торжеств і в звичайні дні, роблячи знаки уваги або намагаючись виразити квітами те, що важко сказати словами. Добірність, вишуканість, зачарування – і це далеко не усе, що приходить на розум, при погляді на квіткові утвори.

Видатні митці ХХ століття

Долі багатьох митців трагічні. Але, навіть в самих, здавалося б, песимістичних, трагічних творах є велика жага життя. І, можливо, у драматургічні миттєвості історії саме мистецтво допомагало людям ХХ століття вижити. В нове століття і тисячоліття людство візьме з собою краще зі створеного в минулому, тим самим продовжує стрімких схід по ступеням буття.

Всесвітня ециклопедія предствляє

Interfact - це книга і диск, які працюють разом - поєднання усіх переваг високоякісних ілюстрованих книг з вражаючим образним мультімедіа. З книгами та дисками Interfact Ви зможете погортати сторінки історії: побувати в Стародавньому Єгипті, познайомитися з культурою та побутом ацтеків, древніх римлян та вікінгів. Ви дізнаєтесь про життя полярних земель; про народження та діяльність вулканів; про погоду та фактори, від яких вона залежить; про різнобарвний рослинний світ нашої планети; про будову Сонячної системи; про електрику та магнетизм.

Книжкова полиця “Voyage en France”

Звичайно, подорожуючи Францією, люди проїзджають повз маленькі містечка, навіть не запам'ятовуючи їхніх назв. Потяги зупиняються тут на дві-три хвилини і поспішають далі. За вікном пропливають черепичні дахи, вузькі бруківки, шпилі собору вдалині – і знову пагорби, села, поля...
Побичи све це ви зможете розглядаючи ці альбоми

Абітурієнту!

Ви - на роздоріжжі перед вибором майбутньої професії, перед вибором навчального закладу в Україні чи за кордоном?

ПРОГУЛЯНКА ПО ТРЕТЬЯКОВЦІ

Державна Третьяковська галерея в Москві найбільший музей, у якому зібрані кращі твори російського мистецтва. В ньому зберігаються більше 50 тисяч картин, скульптур, малюнків та гравюр, котрі охоплюють всю історію художньої Росії від середньовіччя до наших днів! Засновник цієї цінної колекції є видатний діяч російської культури московський колекціонер Павло Михайлович Третьяков... Зацікавились?

"АНТОЛОГІЯ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ XI-XX ст."

Презентуємо нове унікальне видання французькою мовою!

Cтолиці європейських держав.

Видання серії "Polyglott" познайомлять Вас із найпривабливішими метрополіями нашого континенту, які одночасно виконують почесну і відповідальну місію, – є столицями європейських держав. Путівники підготують Вас до захоплюючих подорожей по цих містах, повідомлять самі характерні й оригінальні відомості про кожне місто.

ПЛАНЕТА ЕРМІТАЖ

Ермітаж цілком вірно називають скарбницею світового мистецтва. Він зберігає безцінні збірки найрізноманітніших художніх та культурних пам'яток, що створені людством протягом багатьох століть. Нині в музеї зберігається більше двох з половиною мільйонів творів живопису, скульптури, графіки, прикладного мистецтва, моделей, монет, військових обладунків, археологічних матеріалів.

ШЕДЕВРИ РОСІЙСЬКОГО МУЗЕЮ

У різні часи неоднаково складалися відносини між світом реальним та світом уявним та зображеним. Іноді фантазія уносила художника дуже-дуже далеко від реальної дійсності... А результати цих подорожей - твори живопису, графіки, скульптури, твори декоративно-ужиткового та народного мистецтва - займають почесне місце у Російському музеї, в який і пропонуємо вам вирушити за допомогою наших видань.

Молодіжні журнали


Останнє поновлення:
11.07.2016 16:46

????? ??????????????????????? ????????

Copyright © 2002-2016. Державна бібліотека України для юнацтва

  Цена 4uth.gov.ua Яндекс цитирования Яндекс.Метрика