Анонси

Loading Події

Всі анонси

  • Захід уже відбувся.

Жовта середа національного тижня читання

15/12/2021

Державна бібліотека України для юнацтва

Національний тиждень читання — особливий тиждень, час надзвичайної уваги до читання та місця книги в сучасному цифровому світі, швидкому житті.

Жовтий – колір третього дня Національного тижня читання.

Державна бібліотека України для юнацтва представляє літературу для підлітків.

Підлітковий вік… Ох і непростий і водночас такий цікавий період у житті кожної людини! Стільки всього відбувається! І з тілом, і з духом… А світ навколо? З ним теж, здається, не завжди все гаразд…

І як цьому всьому дати раду?

А ще цей вік називають перехідним. Щоб допомогти перейти з вулиці «Дитинство» на вулиці «Юність» і «Дорослість» фахівці Державної бібліотеки України для юнацтва підібрали літературу, яка навчатиме правил дорослого життя, «не ходити на червоне світло», не штовхатись на шляху, розуміти себе та інших… А досвід попередніх поколінь чи однолітків, описаний в художній літературі, чи поради фахівців можуть дуже знадобитися.

Простір для саморозвитку та мотивації

Підліткова література

Сучасна європейська підліткова книга

Підліткам. Історії з продовженням. Пригоди.

Комікси

Бібліографічні покажчики:

Будь у тренді! Читай і зростай! : бібліогр. список / уклад. Ю. Круть ; ред. С. Чачко ; Держ. б-ка України для юнацтва. – Київ, 2019. – 11 с.

Будь у тренді! Читай і зростай! : бібліогр. список. Вип. 2 / уклад. Ю. Круть ; ред. : В. Кучерява, Н. Лінкевич; Держ. б-ка України для юнацтва. – Київ, 2020. – 28 с.

Державна бібліотека України для юнацтва ласкаво запрошує до читання!
Чекаємо Вас, друзі-читачі!

Київ, Голосіївський проспект 122/1, Проспект Перемоги 60.

Приєднуйтесь до Національного тижня читання! Знайдіть свою книжку!

Долучайтесь до благодійної акції “Світом Миколай мандрує, дітям книжечки дарує”, яку щорічно проводить Державна бібліотека України для юнацтва!
Цього року збираємо книжки для дошкільнят, дітей молодшого шкільного віку та підлітків, щоб передати їх у Дитячий будинок сімейного типу Сотенків (м.Київ).