Анонси

Loading Події

Всі анонси

  • Захід уже відбувся.

XR-виставка “Справжні причини війни, або як працює російська пропаганда”

23/10/202310:00 - 17/11/202317:00

Державна бібліотека України для юнацтва


XR-виставка “Справжні причини війни, або як працює російська пропаганда”

з 23 жовтня по 17 листопада  2023 року пройде в Державній бібліотеці України для юнацтва

Ця унікальна та інноваційна виставка розроблена спеціально для протидії російській пропаганді, з метою підвищити рівень обізнаності та медіаграмотності у суспільстві.

Виставка поєднує знайомий всім формат постерів з новітніми технологіями. Завдяки додатку edAR всі переваги 3D, AR та VR-досвіду можуть бути доступні без спеціальної техніки.

При наведенні смартфона на плакат мобільний додаток edAR активує та “оживляє” плакати. Глядач побачить 3D моделі, аудіо, відео та VR-портали, що спонукають його до поглибленого дослідження, занурення у тему та кращого запам’ятовування даних та фактів.

Унікальні плакати виставки були створені з використанням штучного інтелекту, шляхом аналізу великого масиву даних на задану тему.

XR-виставка докладно пояснює, як побудована система російської пропаганди, розвінчує відомі фейки та маніпуляції, що роками працюють проти України, і головне – показує, до чого це може привести на прикладах війни.

Цей новий інструмент протидії пропаганді з XR-технологією буде представлено в 5000 шкіл та громадських інституцій в Україні та ще 20 країнах світу.
Державна бібліотека України для юнацтва приєдналась до національного марафону протидії пропаганді та запрошує вас відвідати виставку з 23 жовтня по 17 листопада 2023 року.

Додаток edAR, що робить AR-технології доступними для освітян та громадських активістів, розробили ГО “Європейський Інститут Чорнобиля” у партнерстві з ініціативою “НотаЄнота” в рамках проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу.

 

​​#XRвиставка #edAR #якпрацюєпропаганда #справжніпричинивійни #нотаЄнота