Анонси

Loading Події

Всі анонси

  • Захід уже відбувся.

Творча зустріч з Русланою Лоцман

12 Березня11:30 - 13:00

Державна бібліотека України для юнацтва

Запрошуємо Вас на творчу зустріч з Русланою Лоцман, заслуженою артисткою України, кандидаткою педагогічних наук, співачкою та волонтеркою, а ще багатодітною мамою та презентацію її книжок: «Писульки від мамульки» і «Переможемо з піснею! Щоденник арт-волонтера!» Зустріч відбудеться у читальній залі відділу мистецтв Державної бібліотеки України для юнацтва, 12 березня, 11:30. За адресою: Голосіївський проспект 122/1.

Руслана розкаже про історію появи книжок для дітей, навесні 2020 року під час карантину. «Як і чим зайняти дітей? Як зробити так, щоб цей час не був втрачений для їх розвитку?» — таке питання поставало перед Русланою, як і іншими тисячами українських родин. В книжці «Писульки від мамульки» ви знайдете пісні, казки, збірки «словесних перлин», які видають юні українці.
Щоденник арт-волонтера Руслани Лоцман «Переможемо з піснею!» – збірка поезій, роздумів та пісень, написаних впродовж 2014–2022 рр. У ній переплітаються записи та враження від волонтерських поїздок на Схід України, віршовані новини про сучасну боротьбу українського народу та пісні, з якими артистка неодноразово виступала на фронті.
«Привіт, моя нова збірко авторських творів, що народжені в нелегкий для України час та оспівані мріями й надіями на світле майбутнє. Я розкажу тобі і людям про те, як в квітні 2014-го ми вперше поїхали на фронтові концерти з «Народною філармонією». Як у 2015-му я випустила сольний альбом під назвою «Переможемо з піснею!». І ось тепер все, що накопичилось за ці 8 років війни в моїй душі – на папері…». Руслана Лоцман
Руслана разом зі своїми трьома маленькими дітьми впродовж місяця давала концерти у шести країнах ЄС, збираючи кошти на тепловізори для ЗСУ.
На творчій зустрічі ви зможете поспілкуватись зі співачкою, волонтеркою та неймовірної душевної краси жінкою, яка в цей непростий для ДБУ для юнацтва час підтримує нас в боротьбі за збереження нашої бібліотеки!
Зустріч орієнтована на старшокласників, студентство, молодь! Чекаємо на вас!