Анонси

Loading Події

Всі анонси

  • Захід уже відбувся.

Тесла-шоу в бібліотеці!

30/08/202212:00 - 13:00

Державна бібліотека України для юнацтва

У Державній бібліотеці України для юнацтва відбулося фантастично-феєричне ТЕСЛА-ШОУ

Про винахідника і фізика Ніколу Теслу ви, звісно, чули. Нам пощастило не тільки побачити продовжувача його магічних справ Ніколу Теслу II, а й побувати на його крутезному шоу, зорганізованого для дітей вразливих категорій Голосіївського району за сприяння ГО «Театраліум ЮА» і Голосіївського районного у місті Києві центру соціальних служб.

Якби те, що ми побачили, почули і відчули, відбувалося 100 років тому, то про це писали б не тільки всі київські газети, а й «THE NEW YORK TIMES», «THE GUARDIAN», «THE WASHINGTON POST»… Нікола Тесла народився точно опівночі дуже грозової ночі. Може, й тому його так зачаровували блискавки, які зрештою йому вдалося приручити.

Усі учасники сьогоднішнього шоу виступали і в ролі вченого, і в ролі експериментаторів, і в ролі піддослідних… Діти спостерігали різнокольорові блискавки, ловили блискавку, торкалися блискавки, слухали блискаву, пропускали її через себе, заряджали мечі …  Проте, запевняємо вас, все, що сьогодні відбувалося у нас у бібліотеці,  – наука! Ніякого чародійства! Чиста наука!

Сподіваємось, дітям вдалося отримати заряд енергії та натхнення на успішне навчання у новому навчальному році.

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений ДБУ для юнацтва (@lib4uth)

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений ДБУ для юнацтва (@lib4uth)

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений ДБУ для юнацтва (@lib4uth)