Анонси

Loading Події

Всі анонси

 • Захід уже відбувся.

Залишайтесь вдома та навчайтесь в Інтернеті. 5

27/03/2020

Щодня ми будемо інформувати вас про різні ресурси та можливості, які ви та ваші рідні зможуть спробувати, залишаючись вдома.

Спробуй челендж #learn1thingdigital : щодня дізнавайся та пробуй одну нову річ у світі діджітал, це може бути навичка, новий ресурс або медіа-арт у твоєму виконанні.

На нашому логотипі п’ять книжечок, на вашій руці п’ять пальців (переважно). Отже, на цьому тижні ми будемо орієнтувати вас з 5-ти важливих тем:

 • Цифрова освіта та базові цифрові навички,
 • Цифрова держава,
 • STEM,
 • Медіаграмотність та критичне мислення,
 • Цифрова культурна спадщина.

То наша п’ятірка на сьогодні:

 1. https://eliky.in.ua/
  Є ЛІКИ — сайт, на якому кожен пацієнт може перевірити наявність лікарських засобів, придбаних за бюджетні кошти, у своїй лікарні.
  Щороку держава виділяє кошти на закупівлю ліків. Сотні лікарських засобів, оплачених державою, доступні для лікування хворих. На жаль, пацієнти не завжди знають про наявність безкоштовних ліків у їхніх лікарнях. Завдяки проекту Є ЛІКИ кожен українець може перевірити, які саме лікарські засоби, є у його лікарні.  Зручна система пошуку допомагає знаходити лікарські засоби у лікарнях країни як за торговою назвою, так і за активною речовиною. Щотижневе оновлення кількості лікарських засобів забезпечує актуальність інформації.
 2. 3D атлас тіла людини
 3. ВИЖИТИ В ІНТЕРНЕТІ – МІСІЯ (НЕ)ЗДІЙСНЕННА 
 4. https://authenticukraine.com.ua/

 

Долучайся сам та допоможи Ба та Ді залишатися вдома!

 

#AllDigitalWeek