Анонси

Loading Події

Всі анонси

 • Захід уже відбувся.

Залишайтесь вдома та навчайтесь в Інтернеті. 3

25/03/2020

Цей тиждень присвячено поширенню знань про цифрове залучення і ми створили цю подію для відзначення Європейського тижня цифрової грамотності.
Важливість набуття цифрових навичок постала особливо гостро зараз, коли ми опинились всередині пандемії, ізольовані по домівках, але здатні зустрітися в одному віртуальному класі, замовити доставку продуктів чи ліків та сплатити рахунки.
Ви вже, мабуть, бачили мемасіки, де сучасні супер-герої рятують світ, залишаючись вдома. Ви також можете стати одним із героїв, якщо відкриєте цифровий світ для своїх родичів.
Щодня ми будемо інформувати вас про різні ресурси та можливості, які ви та ваші рідні зможуть спробувати, залишаючись вдома.

Спробуй челендж #learn1thingdigital : щодня дізнавайся та пробуй одну нову річ у світі діджітал, це може бути навичка, новий ресурс або медіа-арт у твоєму виконанні.

На нашому логотипі п’ять книжечок, на вашій руці п’ять пальців (переважно). Отже, на цьому тижні ми будемо орієнтувати вас з 5-ти важливих тем:

 • Цифрова освіта та базові цифрові навички,
 • Цифрова держава,
 • STEM,
 • Медіаграмотність та критичне мислення,
 • Цифрова культурна спадщина.

То наша п’ятірка на сьогодні:

 1. https://www.ed-era.com/
  СТУДІЯ ОНЛАЙН-ОСВІТИ
 2. Доступні ліки http://liky.gov.ua/
  це оновлена урядова програма реімбурсації, яку з 1 квітня 2019 року адмініструє Національна служба здоров’я України (nszu.gov.ua).
  Реімбурсація – це механізм повної або часткової оплати лікарських засобів, що включені до деталізованого опису з бюджету
 3. https://hourofcode.com/ru/uk
  Спробуйте одно-годинні підручники, розроблені для будь-якого віку на 45 мовах.
  Приєднуйтесь до мільйонів учнів та вчителів у більш, як 180 країнах на Годину коду.
 4. Курс із мережевого етикету й безпеки
 5. https://authenticukraine.com.ua/

Долучайся сам та допоможи Ба та Ді залишатися вдома!

 

#AllDigitalWeek