Анонси

Loading Події

Всі анонси

 • Захід уже відбувся.

Залишайтесь вдома та навчайтесь в Інтернеті. 2

24/03/2020

Щодня ми будемо інформувати вас про різні ресурси та можливості, які ви та ваші рідні зможуть спробувати, залишаючись вдома.

Спробуй челендж #learn1thingdigital : щодня дізнавайся та пробуй одну нову річ у світі діджітал, це може бути навичка, новий ресурс або медіа-арт у твоєму виконанні.

На нашому логотипі п’ять книжечок, на вашій руці п’ять пальців (переважно). Отже, на цьому тижні ми будемо орієнтувати вас з 5-ти важливих тем:

 • Цифрова освіта та базові цифрові навички,
 • Цифрова держава,
 • STEM,
 • Медіаграмотність та критичне мислення,
 • Цифрова культурна спадщина.

То наша п’ятірка на сьогодні:

 1. https://prometheus.org.ua/
  Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus – перший та найбільший проект безкоштовної освіти для всіх та кожного в Україні. Цикли курсів з підприємництва, громадянської освіти, аналізу даних, англійської та підготовки до ЗНО. Саме тут реалізується соціальний проєкт повного циклу «Ти можеш усе! Можливості безмежні!»,  де надають усім охочим людям з інвалідністю шансу навчатись безоплатно на онлайн-курсах та взяти участь у конкурсі на вакантні посади в провідних IT-компаніях України. Саме тут зібрані сертифіковані курси для підвищення кваліфікації вчителів.
 2. https://helsi.me/  електронна медична система, створена для пацієнтів, лікарів, державних та приватних медичних закладів.- Можливість легко знайти та обрати свого лікаря;
  – Швидкий запис на прийом on-line себе та членів своєї родини;
  – Доступ до своєї електронної медичної картки (ЕМК);
  – Миттєві результати аналізів та діагностики в кабінеті пацієнта;
  – Доступ до призначень лікаря та плану лікування.
 3. 3D атлас тіла людини
  https://www.zygotebody.com/
  Це безкоштовний, простий у використанні і зручний спосіб більше дізнатися про будову людського тіла, не виходячи з дому.
  Детальний перегляд тіла людини на рівні різних систем, пошук за назвою органа.
 4. ВИЖИТИ В ІНТЕРНЕТІ – МІСІЯ (НЕ)ЗДІЙСНЕННА  http://game.cedem.org.ua/У сучасному світі лайків і репостів ти починаєш свій день з соціальних мереж й Інтернету. Але чи кожен розуміє політики платформ і сайтів?
  • Обери свого персонажа: користувач, блогер або журналістка.
  • Дай відповіді на 10 питань і дізнайся, чи зможеш ти вижити в Інтернеті, нічого не порушивши.
  • Пошир результат у Фейсбуці та порадь гру друзям.

  Кожна твоя дія впливатиме на чотири показники: фінансовий стан (уникай штрафів!), популярність (репости, підписки, лайки!), законність (поліція уже виїжджає!), приватність (для пересічних користувачів) або впливовість (для блогерів та журналістів).

 5. Віртуальний музей елементів нематеріальної культурної спадщини України. http://virtmuseum.uccs.org.ua/
  Нематеріальна культурна спадщина може мати ще одну назву – «жива традиція», яка враховує звичаї, форми, знання і навички.
  Це традиції, які формувались протягом багатьох століть.
  Вони не мають чіткого початку, але вони дають можливість спостерігати етапи розвитку етнокультур та їх впливу на розвиток української культури протягом століть. Тому деякі вчені схильні порівнювати культуру з «величезною колекцією образків та клаптиків».
  Водночас прийняття та визнання феномену культурного розмаїття в контексті нематеріальної культурної спадщини сприяє розвитку діалогу в суспільстві, зростанню поваги та взаєморозуміння.
  Ми маємо зберегти крихку спадщину, забезпечити її життєздатність та створити умови  для повного розкриття потенціалу із урахуванням інтересів сталого розвитку.
  #learn1thingdigital , #AllDigitalWeek

Долучайся сам та допоможи Ба та Ді залишатися вдома!

 

#AllDigitalWeek