Анонси

Loading Події

Всі анонси

  • Захід уже відбувся.

Радіодиктант національної єдності

27/10/202311:00 - 12:00

Державна бібліотека України для юнацтва

Долучайся до найбільшого україномовного флешмобу, який об’єднує українців і знавців української мови по всьому світу! У День української писемності та мови, який, згідно з указом Президента України Володимира Зеленського, відтепер відзначатиметься 27 жовтня пишемо Радіодиктант національної єдності-2023

27 жовтня Радіодиктант звучатиме по всій країні на хвилях Українського Радіо та Радіо Культура, наживо транслюватиметься в ефірі телеканалу Суспільне Культура, ютуб-каналі Українського Радіо і на фейсбук-сторінках Суспільного.

А ми запрошуємо написати радіодиктант в нашій бібліотеці!

Довідково:

Про День української писемності та мови:  Свято започатковане 9 листопада 1997 року, коли Президент України Леонід Кучма на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства видав Указ № 1241/97 «Про День української писемності та мови».

28 липня 2023 року Президент України Володимир Зеленський підписав указ про зміну дати святкування з 9 листопада на 27 жовтня. Зміни були внесені через перехід Православної церкви України та Української греко-католицької церкви на новоюліанський календар.