Анонси

Loading Події

Всі анонси

  • Захід уже відбувся.

Презентація книги Сергія Килимистого “Бібліоанімація”

8 Лютого14:00 - 15:00

Державна бібліотека України для юнацтва

Запрошуємо 8 січня 2024 року о 14:00  бібліотекарів, викладачів і студентів на презентацію посібника «Бібліоанімація», створеного співробітником Державної бібліотеки України для юнацтва Сергієм Михайловичем Килимистим.

Книга присвячена питанням урізноманітнення та осучаснення роботи українських бібліотек за рахунок введення в практику їх роботи анімаційних технологій.

Автор посібника має культурологічну освіту, закінчив Київський державний інститут культури за спеціальністю «Організатор-методист культурно-масової роботи» і магістратуру Національного університету культури і мистецтв за спеціальністю «Менеджмент готельно-ресторанного бізнесу».

Сергій Михайлович впродовж 31 року займався викладацькою діяльністю в Інституті туризму ФПУ і Національному університеті культури і мистецтв. Сферами  його наукових інтересів були туризм, рекреація, прикладна культурологія і соціокультурна анімація. З початку ХХІ ст. впровадив у практику туристичної, рекреаційної і соціокультурної діяльності низку анімаційних технологій. Автор навчального посібника «Анімація в туризмі».