Анонси

Loading Події

Всі анонси

  • Захід уже відбувся.

Презентація книги «10 розмов про Історію України»

16/02/202214:00 - 16:30

Державна бібліотека України для юнацтва

На зустрічі з авторами ви матимете можливість дізнатись про величні постаті та   події з історії та культури України. Запрошуємо до діалогу на презентацію книги.

Видання присвячене одному з найбільш актуальних питань сучасної України — висвітленню Історії нашої держави. В різні періоди окремі території нашої країни були складовою частиною різних держав, що не могло не відобразитися на її етнічному складі та культурі. Треба пам’ятати, що Україна — багатонаціональна країна, і такою була завжди. Саме це зробило нашу культуру надзвичайно багатою, бо її складовими частинами стали культурні надбання різних народів. Зберегти цю культуру, її традиції — одне з найважливіших наших завдань.
І тільки сьогодні в Україні на тлі цієї етнічної строкатості почалося формування справжньої політичної нації. Якою вона буде? Як допомогти цьому процесу? Над цими питаннями і розмірковують автори.

Данило Яневський (нар. 1956р.) – історик, телеведучий, заслужений журналіст України, доктор історичних наук, засновник медіаплатформи Ukrainian Media Network. Веде власний телеграм канал присвячений історії України. Вважає, що українці – розділений, але глобальний народ із розірваною історичною пам’яттю. Для Яневського характерно руйнування зашкарублих міфів, якими просякнута масова свідомість.  Доводить це на підставі аналізу оприлюднених документальних збірок, архівних матеріалів, інших документальних джерел, спогадів учасників тих подій. Яневський – автор низки історичних досліджень, більше десяти з яких вийшли друком у серії “Проект “Україна”” та “Великий науковий проект”

Олександр Красовицький (нар.1967р.) –директор та головний редактор видавництва “Фоліо”, хімік за освітою. Автор книжки “Імператив. Бесіди в Лясках” (спільно з видатним польським режисером Кшиштофом Зануссі), історичних детективів (в співавторстві з Євгенією Кужавською) “Справа зниклої балерини”, “Справа мертвого авіатора”, “Справа майстра-червонодеревника” та “Справа одеських шпигунок”

Зустріч відбуватиметься в змішаному форматі, долучайтесь до інтелектуального простору читального зала бібліотеки чи до нашого віртуального простору zoom