Анонси

Loading Події

Всі анонси

  • Захід уже відбувся.

“П’ять плюс. Керівництво з фінансової свободи” – презентація книги

10/12/202016:00 - 17:30

Державна бібліотека України для юнацтва

Запрошуємо підлітків&молодь та всіх охочих (15+) на презентацію книги Сергія Чернявського та Наталії Гук “П’ять плюс. Керівництво з фінансової свободи.”

Книга наштовхне Вас на творчі і підприємницькі ідеї, стане підмогою для перетворення мрій в реальні програми і виступить прекрасним стимулятором для реалізації Ваших проектів.

Ідея бізнес-концепції, ігри і тренінгу “П’ять плюс” була розроблена Сергієм Чернявським – українським підприємцем, бізнес-тренером. Вона полягає в тому, що для заможного і фінансово-вільного життя людині варто мати не менше п‘яти джерел доходів у різних сферах.

Гра «П’ять плюс» була розроблена спочатку в якості навчальної програми для партнерів, а потім як самостійний бізнес-тренажер для всіх, хто бажає запустити свої проекти, але з різних причин цього поки ще не зробив. Книга – це результат бажання донести бізнес-філософію «П’ять плюс» до широкої аудиторії.

Книга запланована як інструмент для самостійної роботи з бізнес-концепцією 5+. Після кожної із семи глав є завдання для самостійного виконання. До того ж, до книги додається електронний тренінг-зошит. В кінці книги розміщено кілька розлінованих аркушів «Мої цілі», «Мій план дій на найближчі __», «Мої бізнес-контакти». Під час вивчення теоретичного матеріалу читач матиме можливість опрацювати власні бізнес-ідеї, виконуючи завдання після глав.

Книга буде корисною для:

  • підлітків, як етап фінансового навчання,
  • молоді на початку життєвого шляху, для визначення життєвих цілей,
  • дорослих і самодостатніх людей, яким потрібна додаткова мотивація для створення свого бізнесу,
  • досвідчених бізнесменів і керівників, які бажають удосконалювати створену систему власного бізнесу,
  • сучасних батьків, які хочуть зрозуміти, створити і передати своїм дітям зрозумілу формулу успішного життя.

Реєструйтесь за посиланням та приходьте на зустріч з авторкою книги, підприємницею, “коуч”-тренером гри “П’ять плюс” Наталією Гук – https://cutt.ly/thcAy5d