Анонси

Loading Події

Всі анонси

  • Захід уже відбувся.

Поетичні читання Ірини Савєкіної «Любов – це світ для двох»

19/07/202214:00 - 15:30

online

Запрошуємо вас 19 липня, 14:00 на поетичні читання Ірини Савєкіної «Любов – це світ для двох», які організовані спільно з Громадською організацією «Об’єднання людей з інвалідністю «Джерело натхнення».

На зустрічі авторка прочитає вірші, починаючи з ранніх, коли вона тільки ставала на літературний шлях до останніх, написаних під час війни Росії проти України. Також буде презентована книга Ірини “Кохання – це світ для двох”. Ви зможете задати свої питання та поспілкуватись з поеткою.

Ірина народилася у місті Дніпро і там провела всі свої дитячі роки. До Києва поетка переїхала, коли пішла до спецшколи-інтернату номер 15. Саме в цій школі після того, як дівчина пережила нерозділене кохання, почала писати поезію.

Перші публікації з’явилися вже у випускних класах, коли Ірину помітили, і запропонували опублікувати її твори в журналі “Джин”.
Ірина має чотири особистих авторських збірки, завдяки спонсорській підтримці. Пізніше вірші дівчини публікувались у різноманітних газетах та журналах та колективних збірках, також Ірина отримала численні грамоти, дипломи і подяки з фестивалів, на яких займала перші і другі місця. Виступала на християнському радіо “Еммануїл”.

В даний момент, присвячує свою поезію коханій людині. Поезія була опублікована у двох збірках “Тільки про любов” (2016), за підтримки заступника міністра юстиції Анни Онищенко та “Любов – це світ для двох” (2019), за підтримки депутатів Димера, Вишгорода, Києва та благодійного фонду “Давайте допоможемо”.

Поетичні читання відбудуться у виставковій залі Державної бібліотеки України для юнацтва за адресою: Голосіївський проспект 122/1.