Анонси

Loading Події

Всі анонси

  • Захід уже відбувся.

“З надією у майбутнє”: поетичні читання Ірини Савєкіної

13/07/202112:00 - 13:00

Державна бібліотека України для юнацтва

Запрошуємо на поетичні читання “З надією у майбутнє” Ірини Савєкіної, молодої поетеси, членкіні Громадської організації “Об’єднання інвалідів “Джерело натхнення”.

Ірина народилася у Дніпрі і там провела всі свої дитячі роки.

До Києва поетка переїхала,  коли пішла в спецшколу інтернат номер 15.

Саме в цій школі після того, як дівчина пережила нерозділене кохання до свого однокласника, почала писати поезію. Перші публікації з’явилися вже у випускних класах, коли Ірину помітили, і запропонували опублікувати її твори в журналі “Джин”.

Ірина має чотири особистих авторських збірки, завдяки спонсорській підтримці. Пізніше вірші дівчини публікувались у різноманітних газетах та журналах та колективних збірках,  також Ірина отримала  численні  грамоти, дипломи і подяки з фестивалів, на яких займала перші і другі місця. Виступала на християнському радіо “Еммануїл”.

В даний момент, присвячує свою поезію коханій людині, яка була опублікована у двох збірках “Тільки про любов” (2016), за підтримки заступника міністра юстиції Анни Онищенко та “Любов – це світ для двох” (2019), за підтримки депутатів Димера, Вишгорода, Києва та ще благодійного фонду “Давайте допоможемо”.

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений ДБУ для юнацтва (@lib4uth)