Анонси

Loading Події

Всі анонси

  • Захід уже відбувся.

Відкриття виставки Юлії Самелюк

04/02/202115:00 - 16:30

Від імені Державної бібліотека України для юнацтва ми раді представити Вашій увазі виставку робіт ілюстраторки видавництва Старого Лева  Юлії Самелюк “Заплануй свою мрію”.

Вперше побачивши видання книги «Моцарт 2.0» Доржа Бату мене одразу зацікавило, хто створював до неї ілюстрації. І я зайшла на сайт видавництва і прочитала інтерв`ю Юлії «Моцарта я малювала під мелодійний рок».

Я одразу відчула, що спілкування з ілюстраторкою для молоді буде дуже цікавим і вирішила запропонувати провести у нас виставку її робіт у рамках тиждя профорієнтації, а також  презентувати для молоді професію ілюстратора книжок.

Як виявилось, Юлія за своє життя змінила багато професій. Була технічним перекладачем в Mercedes Benz, службовцем в посольстві Німеччини, ілюстратором в видавництві Старого Лева, керівником проектів в компанії Eyemaxx. Мисткиня розробляла дизайн для автомобіля, малювала, була HR і навіть писала п’єси для шкільних вистав.

Але окрім професії ілюстратора, Юлія весь час знаходиться у творчому пошуку. Вона також має дуже цікаве захоплення – розробляти квести.

Зараз Юлія Вам презентує свою виставку “Заплануй свою мрію” та представить квест “Замкнені у бібліотеці”.

Ми щиро вітаємо Юлію з відкриттям виставки та дякуємо за креативну співпрацю, хочемо подарувати Вам видання “Ці дивовижні Українці”:

“Ви тримаєте у руках книгу, яка має всього одне, але дуже важливе завдення – показати тобі, наскільки ти дивовижний. Ми живемо в час, коли наша країна змінюється та самовизначається. Тож ми вирішили долучитися до цього пошуку. Бо, по-перше, ми любимо правду та доклали чималих зусиль, щоб її для тебе розкопати. По-друге, ми любимо Україну в усіх її проявах: величних і простацьких, політичних і ліричних. Та найголовніше — ми всією душею любимо тих, без кого вона неможлива. Ми любимо українців. Смішних, смурних, серйозних, запальних, волелюбних – просто дивовижних. Українців, котрим є що сказати світу і є чим пишатися!”

Юлія – якраз та особистість, якій є чим поділитись з Вами! Запршуємо до мандрівки та квесту!

Координатор Анна Венедиктова

На відкритті виставка робіт ілюстраторки видавництва Старого Лева
відбувся пілотний запуск квесту “Замкнуті у бібліотеці”.
Всі учасники були дуже активними та впоралися із завданням, розгадали кодове слово і врятували всіх героїв .
Деталі не розкриваємо тому, що ви також можете прийняти участь у квесті до 24 лютого 2021 року.
Дякуємо розробнику і куратору квесту Юлії Самелюк !
“Квест був супер” відгуки дівчат-учасників ! Життя – це квест. Ми самі вирішуємо який рівень складності обирати…

Відкриття виставки Юлії Самелюк