Анонси

Loading Події

Всі анонси

  • Захід уже відбувся.

Відкриття виставки Михайла Копильця “Морський бриз”

08/09/202115:00 - 17:00

Ми раді представити Вашій увазі першу персональну виставку робіт молодого художника-графіка та ілюстратора Михайла Копильця “Морський бриз”.

Як зазначає сам автор: “Морський бриз – легкий, прохолодний, освіжаючий вітер, який віє духом бунтарства, свободи й пошуком захоплюючих пригод. Коли він стихає, то відчувається його теплий дотик, що дарує ніжність, романтику та контраст відчуттів. Береговий вітерець, змінюючи свій напрямок, несе градієнт емоцій від бушуючих до спокійних. Море у недовготривалому затишші вабить і зачаровує.”

На виставці представлені яскраві образи капітанів, піратів, русалок, тих, кого кличе до пригод морський бриз. Картини митця передають увесь спектр емоцій від бушуючих до спокійних.

Графіка — різновид мистецтва, назва якого походить від грецького слова, що в перекладі означає «пишу, дряпаю, малюю». Графіку можна вважати основою всіх образотворчих мистецтв. Адже основним засобом створення художнього образу у графіці виступає найпростіший для людини спосіб відтворення побаченого — лінія, штрих, які творять контур предмету або фігури.

Вітаємо Михайла із відкриттям його першої персональної виставки робіт, бажаємо натхнення, нових яскравих робіт та творчих успіхів!