Анонси

Loading Події

Всі анонси

  • Захід уже відбувся.

Відкриття виставки Ганни Шостак «Грані творчості»

03/12/202016:00 - 17:00

Державна бібліотека України для юнацтва

З початком зими, напередодні новорічних свят Державна бібліотека України для юнацтва з радістю відкриває другу персональну виставку робіт Ганни Шостак «Грані творчості: пошук себе». Ганна Шостак –  студентка п’ятого курсу Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка.

Ще в шкільні роки відвідувала Студію петриківського розпису при школі № 179  та Студію образотворчого мистецтва при ЖЕКу,  закінчила Дитячу художню школу № 9 з фаху «Образотворче мистецтво», захистивши диплом з живопису, відвідувала гурток «Бісероплетіння». Вперше в історії школи здобула І місце на олімпіаді з образотворчого мистецтва  Голосіївського району та ІІІ місце на олімпіаді з образотворчого мистецтва м. Києва. Брала участь у виставці дипломних робіт випускників київських художніх шкіл,  у виставці художніх робіт у рамках районного конкурсу дитячої творчості «Таланти твої Україно», у Київському дитячому вернісажі на Андріївському узвозі та виставці «Алея талантів» у Голосіївському парку. Була редактором класної газети «Іменинник» та художником-оформлювачем.

У 2007 році таланти художниці помітив настоятель церкви Святого Миколая на Аскольдовій могилі отець Ігор Онишкевич та призначив Ганну допомагати дітям в оволодінні різними художніми техніками. Мисткиня почала проводити окремі майстер класи на парафії (при церкві) та на літніх таборах. У 2010 році офіційно відкрили Студію петриківського розпису на Аскольдовій могилі (малювання). У грудні 2016 року – січні 2017 року вела проект «Майстер класи на ВДНГ для дітей та дорослих» в рамках проекту «Зима на ВДНГ». У 2017–2018 рр. закінчила І та ІІ курс навчального центру «Матіола» зі спеціальності «Художник петриківського та київського підлакового розпису» як підвищення кваліфікації.

У 2018–2019 рр. проводила майстеркласи в Центрі психосоціальної реабілітації Національного університету «Києво-Могилянська академія», Дитячій академії «Вундер Чадо» та Дитячому англійському клубі «Халлі Галлі». У 2020 р. приймала участь в конкурсі творчих робіт «Погляд молоді», який проводився Вищою технічною школою в Катовіце в рамках реалізації Міжнародного наукового проекту «Євроінтеграція в освіті, науці і культурі» та в онлайн-виставці «Кольорова музика Володимира Івасюка», присвяченій 50-річчю створення пісні «Червона рута». Провела виставку обраних робіт учнів Студії петриківського розпису на Аскольдовій могилі (малювання) до 10-річчя Студії (2010–2020 рр.).

Концепцією виставки «Грані творчості: пошук себе» є представлення робіт різного рівня вправності, виконаних за студентські роки в техніці графіки, живопису, декоративно-прикладного мистецтва, нейрографіки та інтелектуального малюнку. Ми сподіваємось, що серед творчого різноманіття робіт художниці кожний відкриє для себе щось особливе.

Бажаємо Ганні натхнення, творчих успіхів, нових напрямків творчості та яскравих, глибоких робіт! Своєю виставкою художниця надихає молодь шукати себе, вірити в свої таланти та впевнено йти до свої мрії! А зараз художниця більш детально представить Вам свої роботи і розповість про новий спосіб арт-терапії – нейрографіку. (Графічний метод трансформації свідомості, який допомагає сформулювати проблему і знайти її рішення).