Анонси

Loading Події

Всі анонси

  • Захід уже відбувся.

Національний тест з медіаграмотності

25/10/202310:00 - 21:45

Державна бібліотека України для юнацтва

Перевірте себе — проходьте щорічний національний тест з медіаграмотності, який Фільтр. Національний проєкт з медіаграмотності організовує під час Глобального тижня медіаграмотності!

Тест відбудеться 25 жовтня (середа) на платформі Typeform.

Посилання на тест.

Платформа для проходження тесту буде відкрита чотири рази на день протягом 45 хвилин. Початок тесту — о 10:00, 13:00, 17:00, 21:00. Після проходження тесту вам автоматично висвітиться ваш результат, правильні відповіді опублікують 26 жовтня на сайті Фільтра.

Учасники, які дадуть найбільшу кількість правильних відповідей за найшвидший час, отримають приємні подарунки! Пройти тест можна лише 1 раз — учасники, які пройдуть тест декілька разів, не зможуть претендувати на подарунки.

Сертифікати отримають лише «Гуру медіаграмотності». Зверніть увагу, якщо ви неправильно вкажете свою електронну пошту, ми не зможемо надіслати вам сертифікат. Також переконайтеся, що ви правильно зазначили своє ім’я та прізвище.

Переможців тесту оголосять 1 листопада у соцмережах та на сайті Фільтра, а також  сповістять на електронну пошту.

Національний тест з медіаграмотності — це частина заходів, присвячених Глобальному тижню медіаграмотності, який святкують у всьому світі 23 — 29 жовтня. У 2022 році це була перша ініціатива в Україні, яка мала на меті об’єднати українців навколо теми медіаграмотності. У 2023 році — це вже традиція.

Національний тест з медіаграмотності реалізовується національним проєктом з медіаграмотності «Фільтр» Міністерство культури та інформаційної політики України разом з програмою USAID Мріємо та діємо та проєктом «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», які втілюються IREX in Ukraine, та разом з UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за фінансування уряду Японії.