Анонси

Loading Події

Всі анонси

  • Захід уже відбувся.

МОЛЛІ МУН І ЧАРІВНИЙ ПІДРУЧНИК ГІПНОЗУ

23/02/202015:00 - 17:00

Державна бібліотека України для юнацтва

Країна: Велика Британiя, 2015
Хронометраж: 98 хв.
Жанр: фентезі
Режисер: Крістофер Н. Роулі
У ролях: Реффі Кессіді, Емілі Уотсон, Домінік Монахен
Моллі Мун – сирота, що живе у притулку. Життя навкруги складно назвати щасливим – та одного разу все змінюється, коли до її рук потрапляє таємнича стародавня книга з гіпнозу. Моллі відкриває у собі дивовижну здатність – змушувати людей робити все, що вона забажає.

ФЕСТИВАЛІ І ПРЕМІЇ:

– Фільм-переможець фестивалю Чілдрен Кінофест, 2017

Кіноперегляд організовано за проектом «Кіноклуб. Всеукраїнська мережа» у співпраці зі щорічним міжнародним фестивалем мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест».

ПРО ФІЛЬМ

Головна героїня фільму – Моллі Мун, сирота, яка мешкає у дитячому будинку. Його директриса Міс Аддерстоун забороняє співати, висміює солодощі та телевізор, а також мучить вихованців, змушуючи їсти рибний суп протягом тижня. З ледь
слабкою надією на усиновлення Молі з кращим другом Роккі вирушають до бібліотеки, аби втамувати таємну любов до книг. Її життя різко змінюється, коли вона знаходить там інтригуючу книгу – «Гіпнотизм – стародавнє мистецтво», що написана таємничим майстром гіпнотизером – доктором Логаном. Тут і починається захоплююча мандрівка.
Моллі та її грайливий мопс Петула вирушають у велике місто, щоб знайти Роккі і повернути його до Різдва. Адже напередодні її друга всиновили, і він тепер мешкає у столиці. Там, новоосвоєні сили переконання допомагають Моллі отримати номер люкс у готелі та модні речі для неї та цуценя. Вона також використовує можливість прославитися, змістивши Давіну, зіпсовану дитячу зірку, аби стати найпопулярнішою дитячою співачкою, незважаючи на те, що Моллі абсолютно не вміє співати. Тим часом за дівчинкою вирушає наївний шахрай Ноктман, аби  відібрати чарівну книгу. Ноктман планує влаштувати пограбування банку за допомогою гіпнозу, але це все не тільки заради багатства, а й аби вразити матір, велику злодійку.