Анонси

Loading Події

Всі анонси

  • Захід уже відбувся.

Кіноклуб. НЕЙМОВІРНА ПОДОРОЖ НА ПІВНІЧНИЙ ПОЛЮС

13 Березня14:00 - 16:30

Державна бібліотека України для юнацтва

Країна: Норвегія, 2022
Хронометраж: 91 хв.
Жанр: анімація, пригоди
Режисер: Кайса Несс

Нагороди та відзнаки: Tokyo Anime Award Festival 2023, Злінський кінофестиваль 2023 Гран-прі дитячого журі, Премія Карела Земана

На вулицях Рима відомий італійський інженер випадково знайшов собі чотирилапу улюбленицю Тітіну. Невдовзі після цього випадку він стає конструктором і пілотом дирижабля, який рушить в легендарну експедицію до Північного полюса. У небезпечну подорож, яка може прославити всю команду, господар бере й Тітіну.

Пригодницький сімейний мультфільм «Неймовірна подорож на північний полюс» став найдорожчим анімаційним фільмом, створеним у Норвегії. Кошторис склав 72 мільйони норвежських крон. У основі сюжету – реальні події. Винахідник Умберто Нобіле дійсно мав улюбленицю собачку Тітіну. 12 травня 1926 року він разом зі своєю командою дістався північного полюсу. На історичних фотографіях поряд із винахідником – його улюблениця.

Фільм також містить документальні зображення реальних експедицій, які відбулися в 1926 і 1928 роках. Більшість цих роликів взято з 90-хвилинного документального фільму « Політ дирижабля Норвегії через Північний Льодовитий океан » (1926)

Проект «Кіноклуб. Всеукраїнська мережа» створений з метою розвитку кіноклубного руху в Україні та популяризації мистецтва кіно.

«Артхаус Трафік» — українська кінокомпанія, яка спеціалізується на створенні та розповсюдженні арт-кіно.