Анонси

Loading Події

Всі анонси

  • Захід уже відбувся.

Кіноклуб. ПОВЕРНЕННЯ В СЕУЛ

08/11/202314:00 - 16:00

Державна бібліотека України для юнацтва
RETOUR À SÉOUL
Країна: Франція, Німеччина, Бельгія, Південна Корея, Румунія, Камбоджа, Катар, 2022
Хронометраж: 119 хв.
Жанр: драма
Вік: 16+
Режисер: Деві Чоу
У ролях: Пак Джі-Мін, О Кван-Рок, Гука Хан
— Програма «Особливий погляд», Каннський кінофестиваль, 2022
— Шортлист Премії «Оскар» у категорії «Найкращий міжнародний фільм», 2023 (претендент від Камбоджі)

Двадцятип’ятирічна француженка вперше повертається до Кореї, країни, де вона народилася до того, як її усиновила французька пара. Вона вирішує розшукати своїх біологічних батьків, але її подорож отримує несподіваний поворот.

Прем’єра фільму відбулася ще на Каннському кінофестивалі 2022 року, де він отримав захоплені відгуки критиків. Наразі на IMDb у нього оцінка 7,1 бал з 10, а на Rotten Tomatoes він отримав 96% схвалення від критиків проти 67% від глядачів. На Metacritic кіноексперти дали йому 87 балів (“всезагальне визнання”), тоді як широка аудиторія оцінила фільм в 7,7 балів (“в цілому позитивні відгуки”).

В Україні стрічка «Повернення в Сеул» вперше була продемонстрована в межах Фестивалю допрем’єрних показів французького кіно, сеанс відбувся з аншлагом.

Видання Rolling Stone назвало «Повернення в Сеул» одним із найкращих фільмів про кризу ідентичності всіх часів, а The Playlist і Vox — одним із найкращих фільмів 2022 року.

 

Проект «Кіноклуб. Всеукраїнська мережа» створений з метою розвитку кіноклубного руху в Україні та популяризації мистецтва кіно.

«Артхаус Трафік» — українська кінокомпанія, яка спеціалізується на створенні та розповсюдженні арт-кіно.