Анонси

Loading Події

Всі анонси

  • Захід уже відбувся.

Кіноклуб. 8 жінок

12/07/202314:00 - 16:00

Державна бібліотека України для юнацтва

8 FEMMES
Країна: Франція, Італія, 2002
Хронометраж: 111 хв.
Жанр: комедія
Режисер: Франсуа Озон
У ролях: Даніель Дар’є («Дівчата з Рошфора»), Катрін Денев («Дівчата з Рошфора», «Шербурзькі парасольки»), Ізабель Юппер («Вона», «Піаністка»), Еммануель Беар («Місія неможлива»), Фанні Ардан («Прекрасна епоха», «Париж, я люблю тебе»), Вірджинія Ледоєн («Пляж»), Людівін Саньє («Молодий Папа», «Люпен»), Фірміні Рішар, Домінік Ламюр

Чудова, оригінальна та красива кримінально-детективна комедія про загадковий злочин в родинному колі. Події розгортаються у 50-і роки, у Франції, в занесеній снігом аристократичній садибі.

На Різдво з’їжджається вся родина. Але свято скасовується – всіма обожнюваний господар будинку вбитий. Вбивця – одна з восьми жінок, так чи інакше близьких покійнику. Випадковий візит сестри вбитого перетворює розслідування в день, повний істерики, суперництва і навіть музичних інтерлюдій. Отже, вісім жінок. Кожна під підозрою. У кожної є мотив. У кожної своя таємниця.

Проект «Кіноклуб. Всеукраїнська мережа» створений з метою розвитку кіноклубного руху в Україні та популяризації мистецтва кіно.

«Артхаус Трафік» — українська кінокомпанія, яка спеціалізується на створенні та розповсюдженні арт-кіно.